Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Forumowy problem
Autor Wiadomość
kubaszwiecLBK Offline
Nowy
*


Liczba postów: 93
Imię: Kuba
Skąd: Lębork
Pojazd:
Post: #26
RE: Forumowy problem
W sumie rzadko się wypowiadam na tym forum. Zrezygnowałem po tym jak zobaczyłem poziom niektórych. Na przykład taki alek736, każda jego wypowiedź to to co ktoś już napisał tylko inaczej sformułowane. Nie tylko on. Jest tu sporo takich, którzy nie wiedzą co to interpunkcja i słownik języka polskiego. Wiele postów zaczyna się od małej litery, nie ma w zdaniu żadnej kropki ani przecinka. Może warto coś z tym zrobić? Pomysł Tramwajarza z powitalnią jest w porządku.
10-01-2013 20:59:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Forumowy problem - tramwajarz - 10-01-2013, 19:52:23
RE: Forumowy problem - naveintre - 10-01-2013, 19:54:53
RE: Forumowy problem - arecki16 - 10-01-2013, 19:55:08
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 19:58:33
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 20:00:56
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 10-01-2013, 20:02:00
RE: Forumowy problem - romet1234 - 10-01-2013, 20:03:29
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 20:20:15
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 20:21:21
RE: Forumowy problem - arecki16 - 10-01-2013, 20:24:56
RE: Forumowy problem - Przemek - 10-01-2013, 20:25:12
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 20:26:16
RE: Forumowy problem - naveintre - 10-01-2013, 20:29:28
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 20:31:14
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 20:38:31
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 20:32:31
RE: Forumowy problem - naveintre - 10-01-2013, 20:36:57
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 20:39:14
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 10-01-2013, 20:40:56
RE: Forumowy problem - naveintre - 10-01-2013, 20:46:12
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 20:47:08
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 20:47:22
RE: Forumowy problem - kadetmen - 10-01-2013, 20:47:27
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 20:48:15
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 20:49:21
RE: Forumowy problem - kubaszwiecLBK - 10-01-2013 20:59:47
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 21:07:43
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 10-01-2013, 21:16:59
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 21:09:31
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 21:13:15
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 21:20:57
RE: Forumowy problem - szopen45 - 10-01-2013, 21:26:15
RE: Forumowy problem - kw112 - 10-01-2013, 21:37:37
RE: Forumowy problem - Przemek - 10-01-2013, 21:51:09
RE: Forumowy problem - Vladimir - 10-01-2013, 22:02:25
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 22:03:13
RE: Forumowy problem - chart21050 - 10-01-2013, 21:56:00
RE: Forumowy problem - Tomasso94 - 10-01-2013, 22:32:53
RE: Forumowy problem - Vladimir - 10-01-2013, 22:51:00
RE: Forumowy problem - riley2pl - 10-01-2013, 22:34:34
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 22:53:16
RE: Forumowy problem - Tomasso94 - 10-01-2013, 23:00:17
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 23:04:52
RE: Forumowy problem - Vladimir - 10-01-2013, 23:02:33
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 14-01-2013, 20:32:38
RE: Forumowy problem - Tomasso94 - 14-01-2013, 20:44:28
RE: Forumowy problem - Mysiu - 14-01-2013, 21:06:31
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 14-01-2013, 21:08:14
RE: Forumowy problem - Tomasso94 - 14-01-2013, 21:09:33
RE: Forumowy problem - Vladimir - 14-01-2013, 21:10:05
RE: Forumowy problem - robikrut - 14-01-2013, 21:12:24
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 14-01-2013, 21:14:21
RE: Forumowy problem - dragon - 14-01-2013, 21:22:49
RE: Forumowy problem - Taśma - 14-01-2013, 23:10:51
RE: Forumowy problem - skowron142 - 19-01-2013, 11:17:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 414
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3139
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 787
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 182
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 553
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 634
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34683
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 482
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 413
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 833

Reklama