Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Forumowy problem
Autor Wiadomość
tramwajarz Offline
Król Śmieciarek xd
*


Liczba postów: 2,218
Imię: Daniel
Skąd: Rzgów/k.Łodzi
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #19
RE: Forumowy problem
PESEL to jest sekunda na google masz generator i po problemie,lepiej jak by była taka
PRZEPRASZAM ŻE SKOPIOWAŁEM Z INNEGO FORUM

Jest nam miło, że chcesz z nami być, jednakże ostatnimi czasy na naszym forum pisali ludzie, którzy zdecydowanie do tego nie dorośli. Jeśli więc uważasz, że chcesz być z nami, musisz przejść przez weryfikację, czyli naszą powitalnie.

Jeśli jednak myślisz, że wystarczy napisać coś w stylu: "czesc jestem adam mam 13 lat dajcie mi dostemp" to się grubo mylisz taak . U nas każdy użytkownik o długim stażu na forum, zwłaszcza "kolorowi" mają prawo Cię jako świeżaka spytać po co tu przyszedłeś. I wiedz, że mile widziana jest dobra znajomość zasad netykiety i ortografii.

Jeśli masz kolegę lub znajomego, który jest użytkownikiem naszego forum, to poproś go żeby poparł Twoją prośbę o przyłączenie - zawsze to lepiej.

Pamiętaj - na forum panuje luźna atmosfera i specyficzne poczucie humoru, ale te dwie cechy naszego forum nie są dla wszystkich. Jeśli wrzucisz swoje zdjęcie, żebyśmy widzieli z kim rozmawiamy na forum - będzie lepiej.

Przeczytaj też przywitania innych, wyciągnij wnioski.

Jeśli jesteś "rzondnym nauki stundtu gost rajderem" czy też krócej pisząc zwykłym analfabetą to przykro nam - dorośnij i ogarnij się, wtedy pomyślimy.

Napisz też w paru słowach ile masz lat, czym jeździsz i czemu chcesz się zarejestrować u nas na forum. Jeśli jednak uważasz, że to że jesteś fajny i absolutnie wyjątkowy wystarczy by pisać u nas - grubo się mylisz taak

Oczywiście selekcja działa na tej zasadzie, że nie wszystkich wpuszczamy, więc jeśli Ci odmówimy, to grzecznie się pożegnaj i wróć najwcześniej za pół roku. Nie obrażaj się również, jeśli ktoś z Ciebie zażartuje w powitalni - to też jest test Twojego charakteru.

Romet 50-T1 1979
Romet Sport 1986
Honda CBR 125 2006
Yamaha Aerox 2010
10-01-2013 20:40:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo tramwajarz za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Forumowy problem - tramwajarz - 10-01-2013, 19:52:23
RE: Forumowy problem - naveintre - 10-01-2013, 19:54:53
RE: Forumowy problem - arecki16 - 10-01-2013, 19:55:08
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 19:58:33
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 20:00:56
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 10-01-2013, 20:02:00
RE: Forumowy problem - romet1234 - 10-01-2013, 20:03:29
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 20:20:15
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 20:21:21
RE: Forumowy problem - arecki16 - 10-01-2013, 20:24:56
RE: Forumowy problem - Przemek - 10-01-2013, 20:25:12
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 20:26:16
RE: Forumowy problem - naveintre - 10-01-2013, 20:29:28
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 20:31:14
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 20:38:31
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 20:32:31
RE: Forumowy problem - naveintre - 10-01-2013, 20:36:57
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 20:39:14
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 10-01-2013 20:40:56
RE: Forumowy problem - naveintre - 10-01-2013, 20:46:12
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 20:47:08
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 20:47:22
RE: Forumowy problem - kadetmen - 10-01-2013, 20:47:27
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 20:48:15
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 20:49:21
RE: Forumowy problem - kubaszwiecLBK - 10-01-2013, 20:59:47
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 21:07:43
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 10-01-2013, 21:16:59
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 21:09:31
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 21:13:15
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 21:20:57
RE: Forumowy problem - szopen45 - 10-01-2013, 21:26:15
RE: Forumowy problem - kw112 - 10-01-2013, 21:37:37
RE: Forumowy problem - Przemek - 10-01-2013, 21:51:09
RE: Forumowy problem - Vladimir - 10-01-2013, 22:02:25
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 22:03:13
RE: Forumowy problem - chart21050 - 10-01-2013, 21:56:00
RE: Forumowy problem - Tomasso94 - 10-01-2013, 22:32:53
RE: Forumowy problem - Vladimir - 10-01-2013, 22:51:00
RE: Forumowy problem - riley2pl - 10-01-2013, 22:34:34
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 22:53:16
RE: Forumowy problem - Tomasso94 - 10-01-2013, 23:00:17
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 23:04:52
RE: Forumowy problem - Vladimir - 10-01-2013, 23:02:33
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 14-01-2013, 20:32:38
RE: Forumowy problem - Tomasso94 - 14-01-2013, 20:44:28
RE: Forumowy problem - Mysiu - 14-01-2013, 21:06:31
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 14-01-2013, 21:08:14
RE: Forumowy problem - Tomasso94 - 14-01-2013, 21:09:33
RE: Forumowy problem - Vladimir - 14-01-2013, 21:10:05
RE: Forumowy problem - robikrut - 14-01-2013, 21:12:24
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 14-01-2013, 21:14:21
RE: Forumowy problem - dragon - 14-01-2013, 21:22:49
RE: Forumowy problem - Taśma - 14-01-2013, 23:10:51
RE: Forumowy problem - skowron142 - 19-01-2013, 11:17:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 408
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3135
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 785
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 179
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 551
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 632
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34667
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 105
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 168
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 468
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 394
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 412
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 831

Reklama