Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Ankieta: Co wg was lepsze ?
Ankieta jest zamknięta.
romet ogar 200 42.86% 24 42.86%
romet ogar 205 57.14% 32 57.14%
Razem 56 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co lepsze ogar 200 czy 205?
Autor Wiadomość
Taśma Offline
Pro
*
Lady


Liczba postów: 3,952
Imię: Mikołaj
Skąd: 1.7km od biurowca
Pojazd: Inny
Post: #39
RE: co lepsze ogar 200 czy 205?
(31-12-2012 00:44:57)mateusz5625 napisał(a):  Tasiemcu ja mówie co widziałem może to był pechowy egzęplarz ale padake to ty może masz, po remoncie zrobie nawet 3000tyś bezawaryjnie. Ciekawe czy ty jeździłeś dużo ogarem 205 że mówisz że sie tak znasz.

3000 tysięcy czego cukierków dostaniesz?
Miałem 205. Zrobiłem 100km i fajnie się jeździło. ale prędkość przelotowa rzędu 35-40 mnie nie zadowalała.

Cytat:Bo życie jest za krótkie, aby czekać na iskrę i dwa obroty wału.
31-12-2012 00:46:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 00:20:31
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - alek736 - 31-12-2012, 00:21:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:22:17
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:22:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Grelus23 - 31-12-2012, 00:23:11
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:24:52
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:25:31
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:28:18
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:28:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:33:05
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:35:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:36:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:37:07
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:39:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:26:37
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:27:11
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:28:21
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:30:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:31:17
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:32:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:32:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Bartek - 31-12-2012, 00:32:32
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:34:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:40:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:40:02
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:44:23
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:50:39
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:44:25
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:43:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012 00:46:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:50:03
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:50:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Latos - 31-12-2012, 01:16:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:54:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - gabriel0 - 31-12-2012, 00:58:45
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 10:15:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 01:27:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 02:11:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Oggórek - 31-12-2012, 10:52:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Bartek - 31-12-2012, 11:33:46
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 11:52:38
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 16:54:43
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 12:52:06
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:15:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:21:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 13:26:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:27:48
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:31:03
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 13:32:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 13:34:07
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:36:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 13:44:45
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 14:31:19
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 14:24:49
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 31-12-2012, 14:38:47
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 31-12-2012, 14:43:41
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 14:45:59
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 31-12-2012, 14:50:06
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 14:51:36
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 31-12-2012, 14:55:18
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 31-12-2012, 14:58:23
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Mati - 31-12-2012, 15:05:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 15:09:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Mati - 31-12-2012, 15:17:42
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 15:31:25
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - dragon - 31-12-2012, 15:58:16
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 16:00:59
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Caro94 - 31-12-2012, 16:45:48
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 17:35:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Caro94 - 31-12-2012, 19:29:54
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 17:05:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 18:42:36
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 17:19:03
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 18:26:33
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - kw112 - 31-12-2012, 18:47:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 23:11:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 23:45:19
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - fosa - 31-12-2012, 23:57:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 01-01-2013, 04:00:36
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Irek - 01-01-2013, 12:43:41
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 01-01-2013, 14:17:21
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 01-01-2013, 14:19:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 14:45:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 15:09:33
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 15:05:38
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 01-01-2013, 15:50:16
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 01-01-2013, 16:33:58
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 01-01-2013, 16:23:28
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 01-01-2013, 16:43:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 16:48:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 18:39:28
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 01-01-2013, 18:57:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 01-01-2013, 19:17:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 19:36:19
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 19:45:42
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 19:56:05
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 19:50:54
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 20:01:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 20:13:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 20:16:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 20:11:43
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 20:59:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 02-01-2013, 17:01:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 17:09:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 17:21:51
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 02-01-2013, 17:23:58
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 17:30:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 02-01-2013, 17:50:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 17:58:17
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 17:57:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 02-01-2013, 18:17:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:27:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:40:08
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:30:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 02-01-2013, 18:32:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:36:04
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 02-01-2013, 18:39:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:43:10
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:47:52
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:49:53
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - koi7 - 02-01-2013, 18:48:28
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:51:39
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:06:54
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:15:11
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 19:17:32
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:21:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:32:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 19:31:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:45:52
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 19:55:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 20:01:50
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Przemek - 02-01-2013, 20:04:04


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 734
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 158
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 103
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 510
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 549
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34538
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2999
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 77
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 123
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 329
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5206
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 356
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 366
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 771

Reklama