Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Ankieta: Co wg was lepsze ?
Ankieta jest zamknięta.
romet ogar 200 42.86% 24 42.86%
romet ogar 205 57.14% 32 57.14%
Razem 56 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co lepsze ogar 200 czy 205?
Autor Wiadomość
mateusz5625 Offline
.
*


Liczba postów: 1,135
Imię: Mateusz
Skąd: Czarny Młyn
Pojazd: Romet Chart
Post: #38
RE: co lepsze ogar 200 czy 205?
Tasiemcu ja mówie co widziałem może to był pechowy egzęplarz ale padake to ty może masz, po remoncie zrobie nawet 3000tyś bezawaryjnie. Ciekawe czy ty jeździłeś dużo ogarem 205 że mówisz że sie tak znasz.

Smile zapraszam do śledzenia moich wypraw na facebooku Smile
http://www.facebook.com/chartbymateusz5625


„Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy,
I noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy”
31-12-2012 00:44:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 00:20:31
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - alek736 - 31-12-2012, 00:21:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:22:17
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:22:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Grelus23 - 31-12-2012, 00:23:11
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:24:52
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:25:31
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:28:18
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:28:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:33:05
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:35:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:36:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:37:07
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:39:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:26:37
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:27:11
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:28:21
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:30:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:31:17
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:32:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:32:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Bartek - 31-12-2012, 00:32:32
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:34:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:40:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:40:02
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:44:23
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:50:39
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:44:25
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:43:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - mateusz5625 - 31-12-2012 00:44:57
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:46:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:50:03
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:50:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Latos - 31-12-2012, 01:16:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:54:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - gabriel0 - 31-12-2012, 00:58:45
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 10:15:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 01:27:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 02:11:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Oggórek - 31-12-2012, 10:52:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Bartek - 31-12-2012, 11:33:46
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 11:52:38
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 16:54:43
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 12:52:06
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:15:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:21:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 13:26:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:27:48
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:31:03
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 13:32:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 13:34:07
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:36:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 13:44:45
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 14:31:19
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 14:24:49
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 31-12-2012, 14:38:47
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 31-12-2012, 14:43:41
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 14:45:59
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 31-12-2012, 14:50:06
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 14:51:36
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 31-12-2012, 14:55:18
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 31-12-2012, 14:58:23
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Mati - 31-12-2012, 15:05:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 15:09:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Mati - 31-12-2012, 15:17:42
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 15:31:25
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - dragon - 31-12-2012, 15:58:16
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 16:00:59
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Caro94 - 31-12-2012, 16:45:48
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 17:35:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Caro94 - 31-12-2012, 19:29:54
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 17:05:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 18:42:36
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 17:19:03
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 18:26:33
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - kw112 - 31-12-2012, 18:47:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 23:11:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 23:45:19
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - fosa - 31-12-2012, 23:57:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 01-01-2013, 04:00:36
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Irek - 01-01-2013, 12:43:41
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 01-01-2013, 14:17:21
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 01-01-2013, 14:19:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 14:45:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 15:09:33
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 15:05:38
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 01-01-2013, 15:50:16
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 01-01-2013, 16:33:58
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 01-01-2013, 16:23:28
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 01-01-2013, 16:43:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 16:48:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 18:39:28
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 01-01-2013, 18:57:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 01-01-2013, 19:17:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 19:36:19
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 19:45:42
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 19:56:05
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 19:50:54
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 20:01:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 20:13:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 20:16:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 20:11:43
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 20:59:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 02-01-2013, 17:01:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 17:09:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 17:21:51
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 02-01-2013, 17:23:58
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 17:30:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 02-01-2013, 17:50:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 17:58:17
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 17:57:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 02-01-2013, 18:17:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:27:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:40:08
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:30:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 02-01-2013, 18:32:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:36:04
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 02-01-2013, 18:39:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:43:10
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:47:52
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:49:53
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - koi7 - 02-01-2013, 18:48:28
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:51:39
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:06:54
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:15:11
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 19:17:32
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:21:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:32:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 19:31:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:45:52
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 19:55:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 20:01:50
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Przemek - 02-01-2013, 20:04:04


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 08:07:13
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 164
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 735
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 105
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 510
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 551
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34541
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 3000
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 79
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 125
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 353
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5207
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 177
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 356
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 366
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 776

Reklama