Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Piszemy forumowy wierszyk :D
Autor Wiadomość
barcelxxl Offline
Elektro-Mechanik z powołania
*


Liczba postów: 837
Imię: Bartek
Skąd: Imbramowice
Pojazd: Inny
Post: #84
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D
Facet zza szafy wciągnął Komara i mówi że po żonę zapie*dala

18-12-2012 00:03:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Piszemy forumowy wierszyk :D - kw112 - 11-12-2012, 22:31:03
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - lada97 - 11-12-2012, 22:32:29
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - lada97 - 11-12-2012, 22:37:47
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Mysiu - 11-12-2012, 22:47:37
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Sołtys - 11-12-2012, 22:53:49
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Artur - 11-12-2012, 23:00:48
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - aion18 - 11-12-2012, 23:02:31
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - aion18 - 12-12-2012, 00:28:52
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - gryf114 - 12-12-2012, 01:07:44
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - gryf114 - 12-12-2012, 01:13:15
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - gryf114 - 12-12-2012, 01:18:45
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - aion18 - 12-12-2012, 12:42:27
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - aion18 - 12-12-2012, 23:29:16
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - aion18 - 12-12-2012, 23:43:21
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - kw112 - 13-12-2012, 23:07:54
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Kubasio - 13-12-2012, 23:57:24
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - emil200 - 14-12-2012, 00:06:32
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - aion18 - 14-12-2012, 00:20:11
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - aion18 - 14-12-2012, 01:02:13
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - mat69a - 14-12-2012, 01:09:01
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - aion18 - 14-12-2012, 17:57:13
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - fosa - 14-12-2012, 18:26:44
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - gryf114 - 14-12-2012, 19:49:48
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Kubasio - 14-12-2012, 20:23:17
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - bartix4 - 14-12-2012, 20:34:33
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - mat69a - 14-12-2012, 21:00:38
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - bartix4 - 14-12-2012, 21:29:34
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - aion18 - 14-12-2012, 21:42:17
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Pitu - 14-12-2012, 22:57:14
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - aion18 - 15-12-2012, 00:09:14
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - fanfso - 15-12-2012, 00:26:41
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - arek2xl - 15-12-2012, 12:48:33
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - aion18 - 15-12-2012, 13:55:32
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - arek2xl - 15-12-2012, 14:37:26
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - bartix4 - 16-12-2012, 02:18:40
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - mat69a - 16-12-2012, 02:34:01
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - aion18 - 16-12-2012, 11:55:37
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - aion18 - 16-12-2012, 12:51:19
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - aion18 - 16-12-2012, 18:59:03
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - arek2xl - 16-12-2012, 20:28:53
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Pitu - 16-12-2012, 20:39:39
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - arek2xl - 17-12-2012, 22:13:37
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - aion18 - 17-12-2012, 23:55:04
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - barcelxxl - 18-12-2012 00:03:51
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - mat69a - 18-12-2012, 03:16:44
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Kubasio - 18-12-2012, 16:22:26
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - danio44 - 20-12-2012, 22:45:34
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Bartek_ - 21-12-2012, 23:40:10
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Marecky - 14-02-2013, 21:52:37
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - kw112 - 14-02-2013, 22:21:20
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Marecky - 16-02-2013, 21:11:03
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - kw112 - 16-02-2013, 21:29:16
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - alek736 - 16-02-2013, 23:48:27
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - bartix4 - 17-02-2013, 00:20:01
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - alek736 - 17-02-2013, 02:15:21
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - fanfso - 17-02-2013, 11:13:45
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Marecky - 18-02-2013, 12:38:55
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Marecky - 18-02-2013, 15:27:31
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - fanfso - 18-02-2013, 15:32:44
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - kw112 - 18-02-2013, 22:59:05
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - bartix4 - 18-02-2013, 23:04:26
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - fanfso - 19-02-2013, 12:51:00
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Sołtys - 20-02-2013, 21:34:44
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - fosa - 20-02-2013, 21:46:43
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - alek736 - 20-02-2013, 23:47:00
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - damix98 - 03-03-2013, 19:06:49
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - alek736 - 03-03-2013, 20:49:32
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - pozbaku - 14-03-2013, 21:28:02
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Pompuś - 28-06-2013, 20:32:08
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Sołtys - 29-06-2013, 17:20:16
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Pompuś - 29-06-2013, 18:20:47
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - BartuS - 29-06-2013, 20:53:56
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Hubinho - 29-06-2013, 21:17:05
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - BartuS - 29-06-2013, 21:18:11
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Emikel - 24-05-2015, 15:45:58
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Hubinho - 24-05-2015, 16:24:10
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Quake96 - 27-05-2015, 17:36:35
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - raterro - 27-05-2015, 18:04:30
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - raterro - 11-06-2015, 17:26:33
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Semmao - 11-06-2015, 17:59:17
RE: Piszemy forumowy wierszyk :D - Semmao - 11-06-2015, 18:53:46


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 244
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3067
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 758
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 149
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 531
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 568
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34600
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 89
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 144
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 402
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 368
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 387
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 793

Reklama