Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 głosów - 4.17 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Sokół - 1973 - Semmao
Autor Wiadomość
Semmao Offline
Podszeptywacz
Moderatorzy


Liczba postów: 4,468
Imię: Tom
Skąd: Elbląg - Gorzów
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #73
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao
(12-12-2012 19:54:21)MrF4k napisał(a):  Ja o tym myśle skąd masz tą naklejkę mistrzu ? miałem kiedyś takowe a teraz Taśma nie moze nic wykminić

Znalazłem w gumie turbo! look: Big Grin Zrobiłem sobie kilka szt. przy okazji robienia "sokoła" Smile będę też miał na Sporta i T-1 Tongue całkiem dobra jakość no i przedni efekt Smile jeszcze planuję lakierem bezbarwnym to potraktować, żeby zabezpieczyć lepiej, ale to już raczej na wiosnę przy okazji skompletowania brakujących elementów. Smile

Wyprostowałem też młotkiem dosyć ładnie osłonę łańcucha po której coś przejechało i będę malował, tylko jeszcze nie wiem na jaki kolor. Może biel, albo delikatny krem, żeby trochę kontrastowało z błękitem, jak napisy Smile


Quake96 - 18-06-2013 22:49 -Cóż chciałeś Rometa to musisz się liczyć z wydatkami

kamil97 - 22-10-2014 10:02 -Ano ,,Chciales rysia, musisz się liczyć z wydatkami" Tongue

jurek_j - 25-04-2016 19:28 -chciałeś rometa, musisz się liczyć z problemami
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2012 20:08:01 przez Semmao.)
12-12-2012 20:06:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 24-11-2012, 15:31:28
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 24-11-2012, 15:38:49
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 24-11-2012, 15:57:15
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 24-11-2012, 16:20:23
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 24-11-2012, 22:01:24
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 24-11-2012, 22:27:34
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 24-11-2012, 22:33:49
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 25-11-2012, 13:36:55
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 27-11-2012, 16:04:47
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - maczos - 27-11-2012, 19:02:13
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 27-11-2012, 22:00:38
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 27-11-2012, 23:09:19
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - koi7 - 28-11-2012, 17:02:36
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 28-11-2012, 17:11:58
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 29-11-2012, 13:38:06
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 30-11-2012, 21:44:00
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 01-12-2012, 23:49:13
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 02-12-2012, 00:26:42
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 02-12-2012, 00:40:33
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 02-12-2012, 14:59:34
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 02-12-2012, 15:41:56
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 02-12-2012, 18:13:52
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 02-12-2012, 19:32:58
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 02-12-2012, 20:14:42
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 02-12-2012, 20:37:07
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Wojski - 03-12-2012, 00:12:13
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 03-12-2012, 00:16:59
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 12-12-2012, 16:58:02
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - MrF4k - 12-12-2012, 19:54:21
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 12-12-2012 20:06:14
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - MrF4k - 12-12-2012, 21:45:22
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 12-12-2012, 23:47:54
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 13-12-2012, 01:23:46
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 14-12-2012, 14:08:02
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 15-12-2012, 17:33:20
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 07-03-2013, 23:55:31
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 08-03-2013, 22:48:51
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Czaro - 10-03-2013, 22:20:18
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 19-04-2013, 20:28:21
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 19-04-2013, 21:03:44
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 20-04-2013, 14:24:44
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 20-04-2013, 15:02:04
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Refin - 05-05-2013, 22:13:43
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 11-05-2013, 21:12:19
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 11-05-2013, 21:44:52
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 18-05-2013, 14:32:37
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 18-05-2013, 15:01:27
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 18-05-2013, 21:52:59
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 22-05-2013, 23:03:08
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 25-01-2014, 16:02:49
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - misiql - 25-01-2014, 18:36:57
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 25-01-2014, 23:02:13
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - misiql - 26-01-2014, 10:41:10
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Taśma - 26-01-2014, 12:21:28


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Merfix
Wczoraj 13:02:45
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 159
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 87
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 300
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 165
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 214
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 432
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 164
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6300
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19813
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96607
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 404
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 238
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 290
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 177
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4461

Reklama