Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
cylinder 60 i glowica 50
Autor Wiadomość
aion18 Offline
Kaskader Ogarowy:)
*


Liczba postów: 243
Imię: Radek
Skąd: warmińsko-mazurskie
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #3
RE: cylinder 60 i glowica 50
napewno??Big Grin w sumie to tylko otwor bedzie wiekszy o te 2 mm?? chyba dobrze mowie>??Big Grin

Romet jest jak Media Markt , Nie dla idiotów.

100 POST 24.11.2012
200 Post 13.04.2013

Kliknij "Pomógł"
03-12-2012 20:02:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
cylinder 60 i glowica 50 - aion18 - 03-12-2012, 19:47:00
RE: cylinder 60 i glowica 50 - Marvin2010 - 03-12-2012, 19:58:56
RE: cylinder 60 i glowica 50 - aion18 - 03-12-2012 20:02:51
RE: cylinder 60 i glowica 50 - Marvin2010 - 03-12-2012, 20:04:43
RE: cylinder 60 i glowica 50 - chart21050 - 03-12-2012, 20:05:07
RE: cylinder 60 i glowica 50 - tramwajarz - 03-12-2012, 20:07:23
RE: cylinder 60 i glowica 50 - MrF4k - 03-12-2012, 20:30:59
RE: cylinder 60 i glowica 50 - maczos - 03-12-2012, 20:33:12
RE: cylinder 60 i glowica 50 - MrF4k - 03-12-2012, 20:35:02


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet Ogar 200
Ostatni post: Xekot
Dzisiaj 22:03:10
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 68
Mulenie dezamet 027
Ostatni post: Frytka
Dzisiaj 21:03:23
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 19
CC700 Young 98' a.k.a.Mło...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:14:07
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 377
Witam
Ostatni post: ZINGS_3
Wczoraj 13:26:57
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 71
Romecik
Ostatni post: romek
Wczoraj 09:34:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
Ogólnopolskie liczenie D...
Ostatni post: Frytka
29-06-2026 03:09:30
» Odpowiedzi: 54
» Wyświetleń: 67628
Dalton gxf 50 lux koła
Ostatni post: Frytka
29-06-2026 00:21:17
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 102
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
28-06-2026 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 93
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
28-06-2026 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 527
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 856
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3338
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 848
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 279
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 685
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 745

Reklama