Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Kadet by Sebon30
Autor Wiadomość
sebon30 Offline
Rometowiec z krwi i kości
*


Liczba postów: 826
Imię: Sebastian
Skąd: Krzywcza
Pojazd: Romet Kadet
Post: #10
RE: Romet Kadet by Sebon30
Siema dawno nie pisałem ale wczoraj byliśmy z tatą po motorek Big Grin
TRansport oczywiście zestawem Fiat cinquecento 899 i przyczepka SAM Big Grin<cc>

Jak się okazało nic nie trzebabyło naprawiać Big Grin
Tylko kranik był tak strasznie brudny i nie ciekło paliwo więc założyliśmy z motorynki. 20 razy przepompowałem na gaźniku I motor zapalił na DYK!
chociaż stał ok 1,5 roku.okok
Wczoraj wieczorem wyczyściłem połowę silnika od strony kopniaka, rozpuszczalnik ściereczka I ognia Big Grin. Drucikiem wyczyściłem między żeberkami cylindra. Oczywiście połowę Big Grin Ale tego błota to ja się dziwie że tyle się zmieściło
Trochę go tak "z grubsza" wyczyściłem Smile trochę lepiej wygląda.
Dziś zrobiłem światło z tyłu bo nie świeciło. Naprawiłem przełącznik świateł Krótkich i długich.
Światła świecą po prostu DIABELSKO! Świecą jakby kadecik miał akumulator Smile Wyczyściłem troszkę koło przednie. Ten plastik co osłania gaźnik (ten co jest naklejka KADET) jest do sklejenia a jak nie to do wymiany bo pęknięta Jutro może wstawię fotę rometa bo pojadę chyba do babci.

Ogólnie mnie zaszokowało. Przypomnę że romecik z dokumentami.Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2012 23:32:42 przez sebon30.)
30-11-2012 23:30:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 11-11-2012, 16:24:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Przemi998 - 11-11-2012, 16:27:43
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Winiar 93 - 11-11-2012, 17:50:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - kw112 - 11-11-2012, 17:56:38
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Pitu - 11-11-2012, 18:00:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MichalSR50 - 11-11-2012, 18:17:25
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 11-11-2012, 18:55:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - maczos - 11-11-2012, 19:10:04
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 26-11-2012, 20:46:18
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 30-11-2012 23:30:18
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 30-11-2012, 23:36:15
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 01-12-2012, 00:24:21
RE: Romet Kadet by Sebon30 - mat69a - 01-12-2012, 00:59:31
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 07-12-2012, 17:43:36
RE: Romet Kadet by Sebon30 - tramwajarz - 07-12-2012, 17:45:38
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 07-12-2012, 17:53:21
RE: Romet Kadet by Sebon30 - romet1989 - 07-12-2012, 18:05:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - maczos - 07-12-2012, 19:00:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Kolo4x4 - 07-12-2012, 19:43:21
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 07-12-2012, 20:22:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - romet1989 - 07-12-2012, 20:26:07
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 08-12-2012, 19:49:01
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-12-2012, 14:56:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 31-01-2013, 23:22:57
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 31-01-2013, 23:25:06
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 31-01-2013, 23:30:01
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 31-01-2013, 23:38:31
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 01-02-2013, 00:09:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Rometowiec97 - 01-02-2013, 16:14:11
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Sołtys - 01-02-2013, 16:19:07
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 01-02-2013, 18:05:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - romet1989 - 01-02-2013, 18:25:10
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 01-02-2013, 18:58:02
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 01-02-2013, 21:14:28
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 02-02-2013, 00:00:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 02-02-2013, 00:05:43
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 02-02-2013, 00:07:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - kubaszwiecLBK - 02-02-2013, 00:09:59
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 02-02-2013, 00:41:55
RE: Romet Kadet by Sebon30 - kubaszwiecLBK - 02-02-2013, 11:39:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 02-02-2013, 12:16:55
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 02-02-2013, 12:48:04
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Mihu44 - 02-02-2013, 13:15:27
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Sołtys - 02-02-2013, 13:24:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 02-02-2013, 13:28:04
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 02-02-2013, 13:29:37
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 02-02-2013, 15:22:58
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 02-02-2013, 16:50:59
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 18-02-2013, 14:18:21
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 18-02-2013, 14:23:53
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 24-03-2013, 11:06:41
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MichalSR50 - 24-03-2013, 20:30:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 24-03-2013, 22:54:07
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 06-04-2013, 16:19:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - skuter007 - 06-04-2013, 16:35:20
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 06-04-2013, 17:13:56
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 13-04-2013, 16:39:19
RE: Romet Kadet by Sebon30 - arecki16 - 16-04-2013, 17:51:20
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Przemek - 16-04-2013, 18:30:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - arecki16 - 16-04-2013, 18:46:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Przemek - 16-04-2013, 18:48:10
RE: Romet Kadet by Sebon30 - arecki16 - 16-04-2013, 18:51:16
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Przemek - 16-04-2013, 18:54:29
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 16-04-2013, 19:45:30
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 16-04-2013, 20:15:43
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 16-04-2013, 22:05:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 16-04-2013, 22:44:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Winiar 93 - 16-04-2013, 22:28:06
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 17-04-2013, 16:04:18
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 17-04-2013, 17:58:36
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 17-04-2013, 21:04:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 19-04-2013, 20:53:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 20-04-2013, 20:24:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - LukaszzT1 - 20-04-2013, 20:38:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 20-04-2013, 20:42:53
RE: Romet Kadet by Sebon30 - LukaszzT1 - 20-04-2013, 20:46:05
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 20-04-2013, 21:04:54
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 20-04-2013, 21:26:31
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Bartek - 20-04-2013, 21:39:30
RE: Romet Kadet by Sebon30 - LukaszzT1 - 20-04-2013, 22:00:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - pawel_2540 - 20-04-2013, 22:09:58
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 20-04-2013, 22:33:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 22-04-2013, 18:43:33
RE: Romet Kadet by Sebon30 - tramwajarz - 22-04-2013, 18:52:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-04-2013, 19:45:53
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Winiar 93 - 22-04-2013, 20:39:46
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-04-2013, 23:34:19
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Quake96 - 23-04-2013, 00:05:40
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 23-04-2013, 09:47:43
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Quake96 - 23-04-2013, 13:25:24
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 23-04-2013, 19:39:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 25-04-2013, 11:48:28
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 25-04-2013, 14:48:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 25-04-2013, 14:49:36
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 25-04-2013, 16:03:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Norbi96 - 25-04-2013, 16:57:32
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Quake96 - 25-04-2013, 17:04:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 25-04-2013, 18:30:17
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Norbi96 - 25-04-2013, 18:34:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 25-04-2013, 18:37:11
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Norbi96 - 25-04-2013, 18:41:16
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 09-07-2013, 09:36:54
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 14-07-2013, 14:59:37
RE: Romet Kadet by Sebon30 - komarinho - 14-07-2013, 17:45:24
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 14-07-2013, 21:32:16
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 14-07-2013, 23:18:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - koi7 - 14-07-2013, 23:38:48
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 15-07-2013, 14:03:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 12-08-2013, 00:50:15
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 18-08-2013, 23:52:31
RE: Romet Kadet by Sebon30 - romeciak - 19-08-2013, 12:35:48
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 19-08-2013, 17:58:59
RE: Romet Kadet by Sebon30 - lukasz3120 - 19-08-2013, 21:46:00
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Szejker1988 - 20-08-2013, 16:35:37
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Sołtys - 20-08-2013, 18:04:33
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 20-08-2013, 23:44:24
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Krystian Colo - 20-08-2013, 23:47:32
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Quake96 - 21-08-2013, 01:25:35
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MichalSR50 - 21-08-2013, 01:29:03
RE: Romet Kadet by Sebon30 - RadekCRS50 - 21-08-2013, 01:59:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - RadekCRS50 - 22-08-2013, 01:15:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 07-09-2013, 23:27:32
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Amanssy - 08-09-2013, 08:48:33
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 21-09-2013, 20:38:34
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-09-2013, 13:56:07
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 25-09-2013, 21:14:30
RE: Romet Kadet by Sebon30 - arecki16 - 25-09-2013, 21:53:04
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 25-09-2013, 22:07:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Błażej - 25-09-2013, 22:19:03
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 26-09-2013, 00:44:53
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 26-09-2013, 08:26:06
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Recanion - 26-09-2013, 08:44:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 26-09-2013, 12:59:04
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Recanion - 26-09-2013, 13:45:12
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 26-09-2013, 15:19:45
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Recanion - 26-09-2013, 15:40:08
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 10-10-2013, 22:06:32
RE: Romet Kadet by Sebon30 - robikrut - 10-10-2013, 22:59:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - piciu - 10-10-2013, 23:07:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 10-10-2013, 23:11:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - piciu - 10-10-2013, 23:14:50
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 10-10-2013, 23:19:07
RE: Romet Kadet by Sebon30 - piciu - 10-10-2013, 23:22:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 10-10-2013, 23:26:29
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 20-10-2013, 16:42:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Przemi998 - 20-10-2013, 16:58:36
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 20-10-2013, 17:32:08
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Wojtek3362 - 20-10-2013, 17:35:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MIREK.M2 - 20-10-2013, 19:48:50
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Latos - 20-10-2013, 20:40:25
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 20-10-2013, 20:58:20
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 18-11-2013, 21:22:48
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 18-11-2013, 23:23:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 21-12-2013, 13:15:25
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 21-12-2013, 13:19:00
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 21-12-2013, 13:26:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 21-12-2013, 13:59:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MichalSR50 - 21-12-2013, 21:56:59
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-12-2013, 11:30:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - xarOn - 22-12-2013, 11:57:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-12-2013, 13:58:59
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 28-01-2014, 23:45:40
RE: Romet Kadet by Sebon30 - szopen45 - 31-01-2014, 22:08:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - DominiX - 31-01-2014, 22:19:51
RE: Romet Kadet by Sebon30 - stqc - 31-01-2014, 22:22:47
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 31-01-2014, 22:26:33
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 11-02-2014, 19:03:10
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 11-02-2014, 22:14:34
RE: Romet Kadet by Sebon30 - motomaniak - 11-02-2014, 22:40:01
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 16-02-2014, 23:57:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - szopen45 - 16-02-2014, 23:59:40
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 17-02-2014, 00:07:26
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 17-02-2014, 00:22:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - kw112 - 17-02-2014, 00:25:21
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 17-02-2014, 02:17:32
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 17-02-2014, 22:57:30
RE: Romet Kadet by Sebon30 - kamil777 - 23-02-2014, 18:44:23
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 01-04-2014, 15:43:24
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Stasiek - 01-04-2014, 15:51:03
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 01-04-2014, 15:55:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 01-04-2014, 22:12:57
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 30-07-2014, 16:55:38
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ananas - 31-07-2014, 11:54:31
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 31-07-2014, 14:49:58
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 10-09-2014, 17:35:55
RE: Romet Kadet by Sebon30 - aniolekdami - 10-09-2014, 19:19:26
RE: Romet Kadet by Sebon30 - gregorian2008 - 10-09-2014, 23:09:19
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Malibu122 - 11-09-2014, 22:18:39
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 18-11-2014, 19:00:51
RE: Romet Kadet by Sebon30 - skuter007 - 18-11-2014, 23:19:03
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Latos - 18-11-2014, 23:25:40
RE: Romet Kadet by Sebon30 - dominik200 - 18-11-2014, 23:33:37
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 09-12-2014, 23:38:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MIREK.M2 - 10-12-2014, 22:57:16
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 11-12-2014, 00:55:57
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 06-01-2015, 02:36:34
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Suwmiarka - 06-01-2015, 12:10:11
RE: Romet Kadet by Sebon30 - 175mateusz - 09-01-2015, 09:45:11
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 21-05-2015, 16:55:28
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Kolo4x4 - 21-05-2015, 17:33:58
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 21-05-2015, 18:09:12
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 21-05-2015, 18:12:30


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 451
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 65
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 484
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34370
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2968
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 53
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 256
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5178
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 165
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 321
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 350
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 697
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 239
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6507

Reklama