Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
"Odbiór cyfrowy"
Autor Wiadomość
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,004
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #41
RE: "Odbiór cyfrowy"
Ja żem se kupił tv za 2,5k panasonica 3 lata temu z tunerem i dzisiaj se go oglądam. Na tv z dupą jest Nka i abonament ok. 10 zeta na miesiąć płacone z góry na rok. I jakoś to idzie. No ale niektórzy nie mają jakichś tam plazm, lcdków i innych ledów czy choinka wie co. No więc chyba najtańszy dekoder jest jedynym wyjściem jak na razie. Bo co innego można zrobić? Ale mnie to nie dotyczy, bo ja do życia używam komputera i xboxa, więc tv nie jest mi aż tak strasznie potrzebne. Ale na przykład moja babcia lubi se pooglądać tv, bo nie ma nic innego do roboty bo alternatywa to modlitwy, spacerki (krótkie bo nogi już nie tak sprawne jak kiedyś) albo do sąsiadki. A jej telewizor nie ma nawet wejścia euro, więc też musi kupić se nowy telewizor i już pewnie z dekoderem. Może już sobie zbiera, może nie. Ewentualnie skombinuje się jej jakiś telewizor z dupą z wejściem euro i se kupi tylko dekoder i będzie oglądać. A założe się, że na targu u rumunów da się wyrwać taniej jakiś dekoder np. takiego hyundaya albo jeszcze co innego.

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
28-11-2012 19:18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
"Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 09:23:25
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 10:34:22
RE: "Odbiór cyfrowy" - alek736 - 28-11-2012, 12:00:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 12:15:27
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 15:43:38
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 15:56:39
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 16:05:26
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 16:07:52
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 16:13:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 16:23:45
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 16:45:27
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 16:52:00
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 17:03:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - Przemek - 28-11-2012, 17:09:43
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 17:11:04
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 17:09:57
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 17:10:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 17:39:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 17:41:48
RE: "Odbiór cyfrowy" - alek736 - 28-11-2012, 17:56:11
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 17:46:42
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 18:00:40
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 18:02:39
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 18:18:25
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 19:17:32
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 18:31:26
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 18:38:51
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 18:51:11
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 18:52:21
RE: "Odbiór cyfrowy" - SapeK - 28-11-2012, 18:51:24
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 18:55:15
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 18:57:00
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 18:58:15
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 18:59:43
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 19:00:22
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 19:01:28
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:02:04
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 19:06:57
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:11:56
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:18:06
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 19:19:19
RE: "Odbiór cyfrowy" - Latos - 28-11-2012 19:18:35
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:27:59
RE: "Odbiór cyfrowy" - Latos - 28-11-2012, 19:31:04
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:20:16
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 19:22:54
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:25:35
RE: "Odbiór cyfrowy" - Latos - 28-11-2012, 19:33:33
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:38:33
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:45:19
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 19:23:24
RE: "Odbiór cyfrowy" - Pitu - 28-11-2012, 19:28:53
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:29:16
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:31:06
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:34:18
RE: "Odbiór cyfrowy" - Latos - 28-11-2012, 19:39:09
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:51:24
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:46:30
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 20:47:18
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 20:56:02
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 21:05:10
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 21:26:49
RE: "Odbiór cyfrowy" - Marwerick - 28-11-2012, 21:48:12
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 22:13:09
RE: "Odbiór cyfrowy" - alek736 - 28-11-2012, 22:43:25
RE: "Odbiór cyfrowy" - gabriel0 - 28-11-2012, 23:12:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 23:13:43
RE: "Odbiór cyfrowy" - nie_mientki - 29-11-2012, 01:40:07


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 412
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3136
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 787
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 180
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 551
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 633
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34669
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 168
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 481
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 394
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 412
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 832

Reklama