Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
"Odbiór cyfrowy"
Autor Wiadomość
Semmao Offline
Podszeptywacz
Moderatorzy


Liczba postów: 4,468
Imię: Tom
Skąd: Elbląg - Gorzów
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #35
RE: "Odbiór cyfrowy"
(28-11-2012 18:51:11)Błażej napisał(a):  
Cytat:Dostaniesz za darmo Komara Sporta tylko kup garaż za 10 tyś. bo od jutra nie będzie można jeździć Ogarami 200. I to nie jest OPCJA tylko przymus, musisz mieć do jutra garaż, bo wszystkie Ogary 200 nie będą jeździć!
Co to za porównanie ? bo nie czaję

Analogiczne to telewizji cyfrowej. Masz stary telewizor CRT na którym cyfrowa nie działa i coś co jest za darmo, żeby to mieć MUSISZ kupić TV żeby tego używać. Tak jak akwizytorzy dają Ci perfum i mówią, że to za darmo dla Ciebie, dopiero później się okazuje, że będzie za darmo, jak kupisz garki za 1000zł. Przymusem, bo nie ma innej opcji, zmusza się ludzi do kupowania sprzętu, bo sobie wymyślono, że stary już jest za stary. look:

Jak sobie wyobrażasz, że babcia która ma 900zł renty i ledwo starcza na leki i mieszkanie, może nagle wywalić pół klocka na taki TV bo się po prostu pozbawia ją telewizji i nie daje alternatywy.


Quake96 - 18-06-2013 22:49 -Cóż chciałeś Rometa to musisz się liczyć z wydatkami

kamil97 - 22-10-2014 10:02 -Ano ,,Chciales rysia, musisz się liczyć z wydatkami" Tongue

jurek_j - 25-04-2016 19:28 -chciałeś rometa, musisz się liczyć z problemami
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 19:02:49 przez Semmao.)
28-11-2012 19:01:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
"Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 09:23:25
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 10:34:22
RE: "Odbiór cyfrowy" - alek736 - 28-11-2012, 12:00:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 12:15:27
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 15:43:38
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 15:56:39
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 16:05:26
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 16:07:52
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 16:13:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 16:23:45
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 16:45:27
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 16:52:00
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 17:03:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - Przemek - 28-11-2012, 17:09:43
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 17:11:04
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 17:09:57
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 17:10:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 17:39:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 17:41:48
RE: "Odbiór cyfrowy" - alek736 - 28-11-2012, 17:56:11
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 17:46:42
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 18:00:40
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 18:02:39
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 18:18:25
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 19:17:32
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 18:31:26
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 18:38:51
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 18:51:11
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 18:52:21
RE: "Odbiór cyfrowy" - SapeK - 28-11-2012, 18:51:24
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 18:55:15
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 18:57:00
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 18:58:15
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 18:59:43
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 19:00:22
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012 19:01:28
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:02:04
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 19:06:57
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:11:56
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:18:06
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 19:19:19
RE: "Odbiór cyfrowy" - Latos - 28-11-2012, 19:18:35
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:27:59
RE: "Odbiór cyfrowy" - Latos - 28-11-2012, 19:31:04
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:20:16
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 19:22:54
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:25:35
RE: "Odbiór cyfrowy" - Latos - 28-11-2012, 19:33:33
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:38:33
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:45:19
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 19:23:24
RE: "Odbiór cyfrowy" - Pitu - 28-11-2012, 19:28:53
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:29:16
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:31:06
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:34:18
RE: "Odbiór cyfrowy" - Latos - 28-11-2012, 19:39:09
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:51:24
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:46:30
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 20:47:18
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 20:56:02
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 21:05:10
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 21:26:49
RE: "Odbiór cyfrowy" - Marwerick - 28-11-2012, 21:48:12
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 22:13:09
RE: "Odbiór cyfrowy" - alek736 - 28-11-2012, 22:43:25
RE: "Odbiór cyfrowy" - gabriel0 - 28-11-2012, 23:12:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 23:13:43
RE: "Odbiór cyfrowy" - nie_mientki - 29-11-2012, 01:40:07


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 417
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3139
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 788
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 182
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 554
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 634
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34686
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 483
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 413
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 834

Reklama