Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
"Odbiór cyfrowy"
Autor Wiadomość
dragon Niedostępny
Dragon
*


Liczba postów: 246
Imię: Mirek
Skąd: Pyskowice SG-019A Śląsk
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #19
RE: "Odbiór cyfrowy"
(28-11-2012 17:39:23)Artur napisał(a):  Krok na przód... Ja kroku na przód nie potrzebuję, spokojnie wystarczają mi te cztery kanały, czasem się piąty pojawiał... Big Grin
Postęp to zjawisko wymyślone po to, aby nam wyciągać bejmy z kieszeni... Przynajmniej w większości przypadków. Jeśli kupiłbym tą całą telewizję cyfrową z własnej woli, to byłby postęp. W zaistniałej sytuacji jest to czyste złodziejstwo, naciągactwo i oszustwo. Niech sobie będzie ta cyfrowa! Ale obok normalnej czy cóś...
ooo i tu sie zgadzam

Na czas - Na miejsce - Na pewno - ogarem
512236031
28-11-2012 17:41:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
"Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 09:23:25
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 10:34:22
RE: "Odbiór cyfrowy" - alek736 - 28-11-2012, 12:00:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 12:15:27
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 15:43:38
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 15:56:39
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 16:05:26
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 16:07:52
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 16:13:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 16:23:45
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 16:45:27
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 16:52:00
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 17:03:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - Przemek - 28-11-2012, 17:09:43
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 17:11:04
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 17:09:57
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 17:10:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 17:39:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012 17:41:48
RE: "Odbiór cyfrowy" - alek736 - 28-11-2012, 17:56:11
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 17:46:42
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 18:00:40
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 18:02:39
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 18:18:25
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 19:17:32
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 18:31:26
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 18:38:51
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 18:51:11
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 18:52:21
RE: "Odbiór cyfrowy" - SapeK - 28-11-2012, 18:51:24
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 18:55:15
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 18:57:00
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 18:58:15
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 18:59:43
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 19:00:22
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 19:01:28
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:02:04
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 19:06:57
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:11:56
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:18:06
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 19:19:19
RE: "Odbiór cyfrowy" - Latos - 28-11-2012, 19:18:35
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:27:59
RE: "Odbiór cyfrowy" - Latos - 28-11-2012, 19:31:04
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:20:16
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 19:22:54
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:25:35
RE: "Odbiór cyfrowy" - Latos - 28-11-2012, 19:33:33
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:38:33
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:45:19
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 19:23:24
RE: "Odbiór cyfrowy" - Pitu - 28-11-2012, 19:28:53
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:29:16
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:31:06
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:34:18
RE: "Odbiór cyfrowy" - Latos - 28-11-2012, 19:39:09
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:51:24
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:46:30
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 20:47:18
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 20:56:02
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 21:05:10
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 21:26:49
RE: "Odbiór cyfrowy" - Marwerick - 28-11-2012, 21:48:12
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 22:13:09
RE: "Odbiór cyfrowy" - alek736 - 28-11-2012, 22:43:25
RE: "Odbiór cyfrowy" - gabriel0 - 28-11-2012, 23:12:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 23:13:43
RE: "Odbiór cyfrowy" - nie_mientki - 29-11-2012, 01:40:07


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 411
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3136
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 787
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 180
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 551
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 633
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34669
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 168
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 481
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 394
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 412
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 832

Reklama