Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
F1
Autor Wiadomość
Taśma Offline
Pro
*
Lady


Liczba postów: 3,952
Imię: Mikołaj
Skąd: 1.7km od biurowca
Pojazd: Inny
Post: #44
RE: F1
(26-11-2012 15:00:03)naveintre napisał(a):  
Cytat:Nie chwaląc się, ale właśnie na tym jakże pięknym forum rośnie mały Kubica Tongue
Choć moja "kariera" jest na razie zagrożona tym że nie ma kasy Smile
I szczerze mówiąc to powoli mnie się to nudzi te całe kartingi itd...
Jak nie masz kasy to już sie z kariera żegnaj Smile

Yyyy?
To chwilowy dołek bo się budujemy...

Ale szczerze wam powiem że to się tak mówi "Super, będę się ścigał" itp. ale to niedość że męczy to jeszcze nudzi powoli Big Grin
Ale zamiaru do tego wracać nie mam. Osiągnołem coś? Osiągnołem! Jestem wice-mistrzem strefy Północno zachodniej. Jak na pierwszy sezon to bardzo dobrze Big Grin

Cytat:Bo życie jest za krótkie, aby czekać na iskrę i dwa obroty wału.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2012 23:53:40 przez Taśma.)
26-11-2012 23:51:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
F1 - nie_mientki - 20-11-2012, 01:24:44
RE: F1 - Mysiu - 20-11-2012, 01:26:07
RE: F1 - nie_mientki - 20-11-2012, 01:32:56
RE: F1 - Mysiu - 20-11-2012, 01:39:13
RE: F1 - Semmao - 20-11-2012, 01:34:03
RE: F1 - koi7 - 20-11-2012, 15:32:34
RE: F1 - nie_mientki - 20-11-2012, 01:51:03
RE: F1 - lukasz247___ - 20-11-2012, 11:12:50
RE: F1 - nie_mientki - 20-11-2012, 13:52:17
RE: F1 - nie_mientki - 20-11-2012, 15:41:27
RE: F1 - Rudy102 - 20-11-2012, 16:18:51
RE: F1 - tramwajarz - 20-11-2012, 16:29:19
RE: F1 - nie_mientki - 20-11-2012, 16:29:19
RE: F1 - nie_mientki - 20-11-2012, 16:34:13
RE: F1 - alek736 - 20-11-2012, 16:37:47
RE: F1 - nie_mientki - 20-11-2012, 16:40:05
RE: F1 - alek736 - 20-11-2012, 16:42:35
RE: F1 - gerwi123 - 20-11-2012, 16:41:48
RE: F1 - Rudy102 - 20-11-2012, 16:46:45
RE: F1 - tramwajarz - 20-11-2012, 16:51:51
RE: F1 - alek736 - 20-11-2012, 16:48:05
RE: F1 - nie_mientki - 20-11-2012, 16:54:51
RE: F1 - alek736 - 20-11-2012, 17:01:30
RE: F1 - Taśma - 20-11-2012, 18:49:41
RE: F1 - nie_mientki - 20-11-2012, 19:02:48
RE: F1 - mateusz5625 - 20-11-2012, 19:16:49
RE: F1 - Taśma - 20-11-2012, 19:32:04
RE: F1 - nie_mientki - 20-11-2012, 19:24:59
RE: F1 - mateusz5625 - 20-11-2012, 19:33:13
RE: F1 - alek736 - 20-11-2012, 19:35:32
RE: F1 - Taśma - 20-11-2012, 19:39:57
RE: F1 - Irek - 20-11-2012, 19:36:26
RE: F1 - nie_mientki - 20-11-2012, 19:37:39
RE: F1 - maczos - 20-11-2012, 20:15:24
RE: F1 - Taśma - 20-11-2012, 21:16:02
RE: F1 - nie_mientki - 20-11-2012, 20:18:58
RE: F1 - nie_mientki - 20-11-2012, 21:26:58
RE: F1 - Marwerick - 20-11-2012, 22:55:57
RE: F1 - krzychu999 - 26-11-2012, 14:26:45
RE: F1 - naveintre - 26-11-2012, 15:00:03
RE: F1 - Irek - 26-11-2012, 23:40:24
RE: F1 - Rudy102 - 26-11-2012, 23:42:08
RE: F1 - Irek - 26-11-2012, 23:48:37
RE: F1 - Taśma - 26-11-2012 23:51:47
RE: F1 - Irek - 26-11-2012, 23:54:35
RE: F1 - Taśma - 27-11-2012, 00:01:11
RE: F1 - Irek - 27-11-2012, 00:04:37
RE: F1 - Taśma - 27-11-2012, 18:38:07
RE: F1 - Irek - 27-11-2012, 18:43:59
RE: F1 - Latos - 27-11-2012, 19:02:20
RE: F1 - Taśma - 27-11-2012, 19:14:15
RE: F1 - Irek - 27-11-2012, 19:05:45
RE: F1 - Irek - 27-11-2012, 19:23:58
RE: F1 - nie_mientki - 28-11-2012, 21:19:43
RE: F1 - Taśma - 27-11-2012, 19:34:22
RE: F1 - Irek - 27-11-2012, 19:53:22
RE: F1 - mateusz5625 - 27-11-2012, 20:06:53
RE: F1 - Irek - 27-11-2012, 20:13:03
RE: F1 - Marwerick - 29-11-2012, 23:27:20
RE: F1 - nie_mientki - 26-01-2014, 00:46:51
RE: F1 - Marwerick - 26-01-2014, 01:00:47
RE: F1 - Taśma - 26-01-2014, 01:08:51
RE: F1 - nie_mientki - 26-01-2014, 01:13:18
RE: F1 - Damian4570 - 26-01-2014, 01:20:04
RE: F1 - nie_mientki - 26-01-2014, 01:22:40
RE: F1 - Taśma - 26-01-2014, 01:29:27
RE: F1 - nie_mientki - 26-01-2014, 01:32:10
RE: F1 - gt10r5 - 26-01-2014, 03:30:46
RE: F1 - Taśma - 26-01-2014, 11:13:49
RE: F1 - gt10r5 - 26-01-2014, 12:53:45
RE: F1 - Taśma - 26-01-2014, 12:59:33
RE: F1 - gt10r5 - 26-01-2014, 13:08:28
RE: F1 - Taśma - 26-01-2014, 15:18:45
RE: F1 - Taśma - 27-01-2014, 17:02:48
RE: F1 - nie_mientki - 27-01-2014, 23:41:38
RE: F1 - nie_mientki - 28-01-2014, 10:22:55
RE: F1 - nie_mientki - 29-01-2014, 00:55:51


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5135
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 21:55:59
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 27
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 243
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 123
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 356
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 217
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 256
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 517
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 200
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6351
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19861
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96751
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 441
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 252

Reklama