Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Prawo jazdy Kat.A1
Autor Wiadomość
Błażej Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,532
Imię: Błażej
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Pojazd: Inny
Post: #19
RE: Prawo jazdy Kat.A1
(23-11-2012 21:37:00)Artur napisał(a):  Gnoicie autora tematu, a pewnie go nawet nie znacie...
Jeżeli ktoś zadaje tak idiotyczne pytanie, gdzie nawet nie chciało mu się wpisać w google.pl hasła "A1 do czego uprawnia"
to Ja go nie chcę znać

Cytat:Aha, czyli najlepszym kierowcą jest uważający się za mądrego "starszy" pan, który wkurza wszystkich kierowców dookoła, ale jest "doświadczony" i "nie piratuje"...

starszy pan przeżył na tyle dużo, że wie iż jeździ się prawą stroną jezdni więc jaki problem masz wyprzedzić/ wyminąć go ?
Tak się jeździ i chyba tylko ciągnik siodłowy z naczepą (potocznie w Polsce błędnie nazywany TIREM) będzie miał problem, ale w mieście ich nie spotkamy

a dlaczego ma wkurzać kogoś, tym że jedzie powoli ? jeżeli jedzie prawą stroną to nic nikomu do tego jak jedzie. Na rowerzystów też ma każdy być wkurzony ?

Uważasz takiego kogoś za zagrożenie ? a jak ktoś będzie w mieście jechał około 100 albo 120 km/h to nie jest zagrożenie ? A jeżeli wyskoczy mu pies/ kot ? a jeżeli dziecko będzie szło ze szkoły i pomyśli "daleko jest to szybko przejdę"

Tego już nie uważasz ? bo to jest młody kierowca i ma refleks ?

Cytat:A zabić się można i stojąc w miejscu.
Poważnie[/i] tak uważasz ? a znałeś kogoś kto w ten sposób stracił życie ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2012 23:17:29 przez Błażej.)
23-11-2012 23:16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[+] 1 osoba postawiła piwo Błażej za ten post.
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Prawo jazdy Kat.A1 - Romet Ogar 205. - 23-11-2012, 19:16:07
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 23-11-2012, 19:17:44
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - tramwajarz - 23-11-2012, 19:19:55
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 23-11-2012, 19:21:44
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 23-11-2012, 19:43:07
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 23-11-2012, 19:46:31
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 23-11-2012, 19:52:16
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 23-11-2012, 19:58:01
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 23-11-2012, 20:07:58
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 23-11-2012, 20:11:25
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - skuter007 - 23-11-2012, 20:22:07
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 23-11-2012, 20:24:33
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 23-11-2012, 20:24:09
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - skuter007 - 23-11-2012, 20:32:26
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Artur - 23-11-2012, 21:37:00
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 23-11-2012 23:16:29
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 23-11-2012, 22:01:22
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Artur - 23-11-2012, 22:22:47
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Taśma - 23-11-2012, 22:52:47
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Rudy102 - 23-11-2012, 23:20:56
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Romet Ogar 205. - 24-11-2012, 18:19:57
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Norbi96 - 24-11-2012, 19:38:10
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Romet Ogar 205. - 25-11-2012, 11:38:24
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 24-11-2012, 20:44:32
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Artur - 23-11-2012, 23:23:21
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 23-11-2012, 23:33:37
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Rudy102 - 23-11-2012, 23:34:14
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 23-11-2012, 23:41:26
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 23-11-2012, 23:51:28
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 23-11-2012, 23:59:07
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 24-11-2012, 00:16:33
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - chart21050 - 24-11-2012, 00:36:56
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 24-11-2012, 00:38:53
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 24-11-2012, 01:00:45
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - skuter007 - 24-11-2012, 00:56:45
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Rudy102 - 24-11-2012, 00:57:33
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 24-11-2012, 12:25:40
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - chart21050 - 24-11-2012, 12:41:39
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Norbi96 - 24-11-2012, 13:55:15
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 24-11-2012, 15:33:38
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Norbi96 - 24-11-2012, 15:49:08
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 24-11-2012, 12:45:32
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Artur - 24-11-2012, 14:00:21
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 24-11-2012, 19:55:49
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Artur - 24-11-2012, 21:06:02
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 24-11-2012, 21:06:56
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 24-11-2012, 22:52:30
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 24-11-2012, 23:01:26
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 25-11-2012, 00:32:50
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 25-11-2012, 11:44:36
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 25-11-2012, 15:15:13
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Rudy102 - 25-11-2012, 15:20:06
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Norbi96 - 25-11-2012, 15:24:03
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Rudy102 - 25-11-2012, 15:32:54
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 25-11-2012, 15:48:15
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 25-11-2012, 17:23:46
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 25-11-2012, 20:13:09
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 25-11-2012, 20:28:27
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Przemek - 25-11-2012, 20:29:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 93
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Wczoraj 22:49:52
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 91
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 503
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 530
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34523
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2997
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 70
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 315
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5203
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 175
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 340
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 363
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 759
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 253

Reklama