Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar by Dabek333
Autor Wiadomość
Dabek333 Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,256
Imię: Paweł
Skąd: Szczawin/Nowe Miasto
Pojazd: Inny
Post: #40
RE: Komar by Dabek333
No wiec jakis up.
Postanowiłem ze komara przerobie na ogara 205 musze kupić rame bez papierów.Komarem mozna powiedziec zakonczyłem sezon poniewaz przewiercenie otworu na szpilke cylindra nic nie dało musze kupić nowe kartery.Kupiłem linke od gazu bo stara sie porwała oraz dzisiaj będe miał manetke gazu od jawki bo moja jest do dupySmile.

100 post-15.06.2011 18.28
200 post -28.07.2011 12.12
300 post-22.09.2011 16.57
400 post-21.12.2011 17.13
500 post-05.02.2012 21.11
600 post 14.03.2012 14.53
700 post 27.04.2012 14.25
800 post 18.06.2012 13.53
900 post 21.08.2012 14.04
1000 post 15.11.2012 15.19
Zbieranie na skutera
10zł/400zł




Jezeli pomogłem daj "Pomógł"
10-11-2012 14:51:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komar by Dabek333 - Dabek333 - 07-05-2011, 16:01:04
RE: Komar by Dabek333 - lukasz247___ - 07-05-2011, 16:08:23
RE: Komar by Dabek333 - Leśnik - 07-05-2011, 16:17:50
RE: Komar by Dabek333 - bujak96 - 07-05-2011, 16:18:18
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 07-05-2011, 18:29:49
RE: Komar by Dabek333 - Mikołaj - 07-05-2011, 20:53:24
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 07-05-2011, 21:12:39
RE: Komar by Dabek333 - Adi - 11-05-2011, 16:47:11
RE: Komar by Dabek333 - olo1200 - 11-05-2011, 17:56:15
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 02-08-2011, 17:35:07
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 29-03-2012, 20:01:00
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 14-04-2012, 15:21:36
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 21-04-2012, 17:40:15
RE: Komar by Dabek333 - gabriel0 - 21-04-2012, 18:14:00
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 21-04-2012, 21:24:28
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 22-04-2012, 11:33:18
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 24-04-2012, 16:17:31
RE: Komar by Dabek333 - zbydrze - 24-04-2012, 23:17:21
RE: Komar by Dabek333 - skuter007 - 25-04-2012, 21:40:39
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 26-04-2012, 11:48:50
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 09-05-2012, 15:08:44
RE: Komar by Dabek333 - MichalSR50 - 09-05-2012, 15:11:34
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 09-05-2012, 15:13:56
RE: Komar by Dabek333 - SapeK - 10-05-2012, 01:14:38
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 12-05-2012, 21:46:36
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 14-05-2012, 20:58:10
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 24-05-2012, 14:25:01
RE: Komar by Dabek333 - Przemi998 - 24-05-2012, 15:50:08
RE: Komar by Dabek333 - arasszymaras - 24-05-2012, 15:54:42
RE: Komar by Dabek333 - Marvin2010 - 24-05-2012, 16:04:25
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 24-05-2012, 17:08:12
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 27-05-2012, 12:14:45
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 27-05-2012, 16:08:03
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 18-06-2012, 15:53:42
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 06-07-2012, 08:54:32
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 16-07-2012, 20:30:15
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-07-2012, 21:37:02
RE: Komar by Dabek333 - fanfso - 17-07-2012, 21:42:33
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 09-10-2012, 20:15:54
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-11-2012 14:51:40
RE: Komar by Dabek333 - Latos - 10-11-2012, 15:20:58
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-11-2012, 15:25:39
RE: Komar by Dabek333 - Damian1236 - 17-11-2012, 00:21:10
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 26-02-2013, 22:30:59
RE: Komar by Dabek333 - Dawid.xD - 27-02-2013, 17:29:18
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-03-2013, 17:52:27
RE: Komar by Dabek333 - arasszymaras - 17-03-2013, 18:12:10
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-03-2013, 18:16:32
RE: Komar by Dabek333 - arasszymaras - 17-03-2013, 18:32:14
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-03-2013, 20:28:29
RE: Komar by Dabek333 - arasszymaras - 17-03-2013, 20:40:37
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-03-2013, 20:44:05
RE: Komar by Dabek333 - arasszymaras - 17-03-2013, 21:02:56
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 19-03-2013, 19:26:58
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 27-04-2013, 20:19:42
RE: Komar by Dabek333 - kamil97 - 10-06-2013, 20:13:56
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-06-2013, 20:26:13
RE: Komar by Dabek333 - Dawid.xD - 10-06-2013, 20:31:22
RE: Komar by Dabek333 - kondzio310 - 10-06-2013, 20:31:30
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-06-2013, 20:33:24
RE: Komar by Dabek333 - kamil97 - 10-06-2013, 21:34:37
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-06-2013, 22:10:39
RE: Komar by Dabek333 - alek736 - 10-06-2013, 22:13:23
RE: Komar by Dabek333 - simon1998 - 10-06-2013, 22:13:56
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-06-2013, 22:18:38
RE: Komar by Dabek333 - kamil97 - 10-06-2013, 22:26:03
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-06-2013, 22:27:04
RE: Komar by Dabek333 - theogarowiec - 10-06-2013, 22:28:33
RE: Komar by Dabek333 - kamil97 - 10-06-2013, 22:35:43
RE: Komar by Dabek333 - Dawid.xD - 11-06-2013, 15:42:14
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 16-07-2013, 17:26:23
RE: Komar by Dabek333 - Dawid.xD - 16-07-2013, 22:32:07
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-07-2013, 00:02:03
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 02-08-2013, 13:52:23
RE: Komar by Dabek333 - alek736 - 02-08-2013, 15:46:04
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 02-08-2013, 15:50:33
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 26-09-2013, 21:52:51
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 09-10-2013, 20:00:08
RE: Komar by Dabek333 - MrF4k - 09-10-2013, 20:25:06
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 09-10-2013, 20:38:42
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 03-11-2013, 17:58:11
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 21-11-2013, 21:32:06
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 15-01-2014, 19:32:09
RE: Komar by Dabek333 - Dawido_99 - 15-01-2014, 20:32:20


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 729
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 113
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 94
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 506
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 534
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34525
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2997
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 74
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 317
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5205
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 343
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 365
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 766

Reklama