Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar by Dabek333
Autor Wiadomość
Dabek333 Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,256
Imię: Paweł
Skąd: Szczawin/Nowe Miasto
Pojazd: Inny
Post: #1
Komar by Dabek333
Witam oto mój komar.Komarka odziedziczyłem po dziadku w dowodzie wpisane jest ze to mr-232 z 1989 roku .Posiada silnik 017.Przydało by sie malowanko i remoncik .Komar posiada siedzenie i bak z rometa 50-t1.Sory za jakosć zdjęć robione telefonem po wyciągnięciu go z piwnicy.


Załączone pliki Miniatury
                   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2011 17:38:23 przez Dabek333.)
07-05-2011 16:01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komar by Dabek333 - Dabek333 - 07-05-2011 16:01:04
RE: Komar by Dabek333 - lukasz247___ - 07-05-2011, 16:08:23
RE: Komar by Dabek333 - Leśnik - 07-05-2011, 16:17:50
RE: Komar by Dabek333 - bujak96 - 07-05-2011, 16:18:18
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 07-05-2011, 18:29:49
RE: Komar by Dabek333 - Mikołaj - 07-05-2011, 20:53:24
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 07-05-2011, 21:12:39
RE: Komar by Dabek333 - Adi - 11-05-2011, 16:47:11
RE: Komar by Dabek333 - olo1200 - 11-05-2011, 17:56:15
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 02-08-2011, 17:35:07
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 29-03-2012, 20:01:00
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 14-04-2012, 15:21:36
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 21-04-2012, 17:40:15
RE: Komar by Dabek333 - gabriel0 - 21-04-2012, 18:14:00
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 21-04-2012, 21:24:28
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 22-04-2012, 11:33:18
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 24-04-2012, 16:17:31
RE: Komar by Dabek333 - zbydrze - 24-04-2012, 23:17:21
RE: Komar by Dabek333 - skuter007 - 25-04-2012, 21:40:39
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 26-04-2012, 11:48:50
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 09-05-2012, 15:08:44
RE: Komar by Dabek333 - MichalSR50 - 09-05-2012, 15:11:34
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 09-05-2012, 15:13:56
RE: Komar by Dabek333 - SapeK - 10-05-2012, 01:14:38
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 12-05-2012, 21:46:36
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 14-05-2012, 20:58:10
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 24-05-2012, 14:25:01
RE: Komar by Dabek333 - Przemi998 - 24-05-2012, 15:50:08
RE: Komar by Dabek333 - arasszymaras - 24-05-2012, 15:54:42
RE: Komar by Dabek333 - Marvin2010 - 24-05-2012, 16:04:25
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 24-05-2012, 17:08:12
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 27-05-2012, 12:14:45
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 27-05-2012, 16:08:03
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 18-06-2012, 15:53:42
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 06-07-2012, 08:54:32
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 16-07-2012, 20:30:15
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-07-2012, 21:37:02
RE: Komar by Dabek333 - fanfso - 17-07-2012, 21:42:33
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 09-10-2012, 20:15:54
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-11-2012, 14:51:40
RE: Komar by Dabek333 - Latos - 10-11-2012, 15:20:58
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-11-2012, 15:25:39
RE: Komar by Dabek333 - Damian1236 - 17-11-2012, 00:21:10
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 26-02-2013, 22:30:59
RE: Komar by Dabek333 - Dawid.xD - 27-02-2013, 17:29:18
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-03-2013, 17:52:27
RE: Komar by Dabek333 - arasszymaras - 17-03-2013, 18:12:10
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-03-2013, 18:16:32
RE: Komar by Dabek333 - arasszymaras - 17-03-2013, 18:32:14
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-03-2013, 20:28:29
RE: Komar by Dabek333 - arasszymaras - 17-03-2013, 20:40:37
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-03-2013, 20:44:05
RE: Komar by Dabek333 - arasszymaras - 17-03-2013, 21:02:56
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 19-03-2013, 19:26:58
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 27-04-2013, 20:19:42
RE: Komar by Dabek333 - kamil97 - 10-06-2013, 20:13:56
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-06-2013, 20:26:13
RE: Komar by Dabek333 - Dawid.xD - 10-06-2013, 20:31:22
RE: Komar by Dabek333 - kondzio310 - 10-06-2013, 20:31:30
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-06-2013, 20:33:24
RE: Komar by Dabek333 - kamil97 - 10-06-2013, 21:34:37
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-06-2013, 22:10:39
RE: Komar by Dabek333 - alek736 - 10-06-2013, 22:13:23
RE: Komar by Dabek333 - simon1998 - 10-06-2013, 22:13:56
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-06-2013, 22:18:38
RE: Komar by Dabek333 - kamil97 - 10-06-2013, 22:26:03
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-06-2013, 22:27:04
RE: Komar by Dabek333 - theogarowiec - 10-06-2013, 22:28:33
RE: Komar by Dabek333 - kamil97 - 10-06-2013, 22:35:43
RE: Komar by Dabek333 - Dawid.xD - 11-06-2013, 15:42:14
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 16-07-2013, 17:26:23
RE: Komar by Dabek333 - Dawid.xD - 16-07-2013, 22:32:07
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-07-2013, 00:02:03
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 02-08-2013, 13:52:23
RE: Komar by Dabek333 - alek736 - 02-08-2013, 15:46:04
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 02-08-2013, 15:50:33
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 26-09-2013, 21:52:51
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 09-10-2013, 20:00:08
RE: Komar by Dabek333 - MrF4k - 09-10-2013, 20:25:06
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 09-10-2013, 20:38:42
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 03-11-2013, 17:58:11
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 21-11-2013, 21:32:06
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 15-01-2014, 19:32:09
RE: Komar by Dabek333 - Dawido_99 - 15-01-2014, 20:32:20


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 93
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Wczoraj 22:49:52
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 92
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 503
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 532
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34523
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2997
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 71
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 316
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5204
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 175
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 340
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 364
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 760
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 253

Reklama