Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Witam!
Autor Wiadomość
kw112 Offline
Chart passione mea, et vita mea
*


Liczba postów: 2,014
Imię: Michał
Skąd: Różyna
Pojazd: Romet Chart
Post: #37
RE: Witam!
(30-10-2012 23:17:22)Damian1236 napisał(a):  
(29-10-2012 23:24:26)mateusz5625 napisał(a):  
(29-10-2012 23:14:51)Damian1236 napisał(a):  
(29-10-2012 23:13:22)mati123307 napisał(a):  
(29-10-2012 23:07:27)Damian1236 napisał(a):  też tak można to nazwać:)byle by gospodarz nie był kiepskiSmilei o żonkę dbał i zaspokajał

zaspokajał w jakim sensie??


kolego chodzi mi że w sensie tak jak powinna zaspokajać zona każdego gospodarzaSmile

jaki fajny dialog sie zrobiłBig Grin

na tym forum kolego:)zawsze są fajne rozmowySmile

to jest to...:F
piękne forum i jego specyficzne rozmowy.
Dziewczyna na forum się pojawiła:F i jakie tematy się zaczęły rozkręcać? Big Grin
jak zobaczyłem że nawet dziewczyny się interesują rometami to wróciło do mnie życie po męczącym dniu.
Super że istnieją takie Panie które nie boją się smarówhura

Kocham to forumBig Grin

20.08.2012, 20.38 patrzyłem na zegarek- zakup charta 210
Mój Romet Chart 210 nowa edycja!
nikt tak ci nie wytłumaczy jak schemat!
027 bogiem, 023 nałogiem, s38 podstawą, 019 zabawą
31-10-2012 23:18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Witam! - ogarka27 - 29-10-2012, 21:16:03
RE: Witam! - Przemi998 - 29-10-2012, 21:16:55
RE: Witam! - bartix4 - 29-10-2012, 21:20:12
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 21:21:49
RE: Witam! - ogarka27 - 29-10-2012, 21:22:45
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 21:25:22
RE: Witam! - MrF4k - 29-10-2012, 21:44:27
RE: Witam! - Przemi998 - 29-10-2012, 21:46:25
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 22:03:14
RE: Witam! - MrF4k - 29-10-2012, 22:22:49
RE: Witam! - Damian1236 - 01-11-2012, 20:05:44
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 22:19:28
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 22:28:42
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 22:31:46
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 22:35:31
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 22:49:29
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 22:51:00
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 22:53:24
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 23:02:38
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 23:05:49
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 23:07:27
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 23:13:22
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 23:14:51
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 23:24:26
RE: Witam! - Damian1236 - 30-10-2012, 23:17:22
RE: Witam! - SapeK - 29-10-2012, 22:47:59
RE: Witam! - nocnyfuul - 29-10-2012, 23:08:19
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 23:16:00
RE: Witam! - nocnyfuul - 29-10-2012, 23:16:48
RE: Witam! - Mr. Awesome! - 29-10-2012, 23:20:09
RE: Witam! - kw112 - 30-10-2012, 23:47:23
RE: Witam! - ogarka27 - 31-10-2012, 21:42:02
RE: Witam! - Damian1236 - 31-10-2012, 23:06:48
RE: Witam! - Mr. Awesome! - 02-11-2012, 01:57:02
RE: Witam! - Kubek125 - 31-10-2012, 21:45:09
RE: Witam! - maczos - 31-10-2012, 22:30:56
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 22:48:33
RE: Witam! - ogarka27 - 31-10-2012, 23:17:52
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012 23:18:39
RE: Witam! - ogarka27 - 31-10-2012, 23:20:22
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 23:35:15
RE: Witam! - Taśma - 31-10-2012, 23:40:11
RE: Witam! - Norbi96 - 31-10-2012, 23:40:44
RE: Witam! - Marwerick - 31-10-2012, 23:42:09
RE: Witam! - Taśma - 31-10-2012, 23:43:04
RE: Witam! - ogarka27 - 31-10-2012, 23:50:15
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 23:51:46
RE: Witam! - Taśma - 31-10-2012, 23:57:21
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 23:58:52
RE: Witam! - ogarka27 - 01-11-2012, 00:00:46
RE: Witam! - Damian1236 - 01-11-2012, 00:05:45
RE: Witam! - Taśma - 01-11-2012, 00:00:47
RE: Witam! - kw112 - 01-11-2012, 00:03:39
RE: Witam! - ogarka27 - 01-11-2012, 00:12:08
RE: Witam! - fosa - 01-11-2012, 20:16:27
RE: Witam! - Kolo4x4 - 02-11-2012, 08:52:22
RE: Witam! - Bartek - 02-11-2012, 11:00:10
RE: Witam! - dragon - 02-11-2012, 11:25:58
RE: Witam! - Taśma - 02-11-2012, 11:45:57
RE: Witam! - dragon - 02-11-2012, 13:04:55
RE: Witam! - Taśma - 02-11-2012, 13:10:22
RE: Witam! - dragon - 02-11-2012, 13:26:53
RE: Witam! - dada602 - 02-11-2012, 20:52:33
RE: Witam! - xteam13 - 02-11-2012, 21:05:43
RE: Witam! - Taśma - 03-11-2012, 00:52:01
RE: Witam! - kw112 - 03-11-2012, 10:03:39
RE: Witam! - fanfso - 03-11-2012, 11:03:13
RE: Witam! - Pitu - 11-11-2012, 18:43:15
RE: Witam! - maczos - 11-11-2012, 19:28:53
RE: Witam! - MrMatii - 14-11-2012, 01:30:37
RE: Witam! - arku93 - 14-11-2012, 01:55:43
RE: Witam! - fanfso - 16-11-2012, 23:13:50
RE: Witam! - Sołtys - 16-11-2012, 23:39:13
RE: Witam! - RometowyGość - 17-11-2012, 00:00:57
RE: Witam! - arasszymaras - 17-11-2012, 00:04:30
RE: Witam! - ogarka27 - 17-11-2012, 00:07:55
RE: Witam! - Sołtys - 17-11-2012, 13:17:57
RE: Witam! - naveintre - 17-11-2012, 13:23:52
RE: Witam! - Barto5050 - 18-11-2012, 13:09:28
RE: Witam! - szopen45 - 18-11-2012, 14:03:06
RE: Witam! - alek736 - 18-11-2012, 14:06:47
RE: Witam! - bolo12 - 19-11-2012, 23:00:28
RE: Witam! - rometogar205rr - 09-12-2012, 17:39:07
RE: Witam! - sebon30 - 09-12-2012, 20:28:40
RE: Witam! - kw112 - 09-12-2012, 20:53:16
RE: Witam! - Taśma - 09-12-2012, 21:07:27
RE: Witam! - Przemek - 09-12-2012, 21:18:43
RE: Witam! - kw112 - 09-12-2012, 21:20:20
RE: Witam! - Taśma - 09-12-2012, 21:32:19
RE: Witam! - ogarka27 - 09-12-2012, 22:55:58
RE: Witam! - dave123q - 09-12-2012, 23:08:12
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 09-12-2012, 23:16:26
RE: Witam! - ogarka27 - 09-12-2012, 23:19:52
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 09-12-2012, 23:28:32
RE: Witam! - nie_mientki - 10-12-2012, 19:51:55
RE: Witam! - romecik1998 - 10-12-2012, 21:31:13
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 10-12-2012, 21:32:46
RE: Witam! - ogarka27 - 10-12-2012, 22:33:00
RE: Witam! - kapelp - 11-12-2012, 16:29:22
RE: Witam! - alek736 - 11-12-2012, 16:55:30
RE: Witam! - kw112 - 11-12-2012, 16:41:19
RE: Witam! - Taśma - 11-12-2012, 18:00:28
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 11-12-2012, 18:47:27
RE: Witam! - Taśma - 11-12-2012, 18:48:47
RE: Witam! - Przemek - 11-12-2012, 18:58:00
RE: Witam! - Taśma - 11-12-2012, 19:07:51
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 11-12-2012, 19:21:28
RE: Witam! - ogarka27 - 11-12-2012, 22:08:06
RE: Witam! - Przemek - 11-12-2012, 22:19:21


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 412
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3136
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 787
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 180
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 551
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 633
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34669
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 168
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 481
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 394
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 412
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 832

Reklama