Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Witam!
Autor Wiadomość
Mr. Awesome! Offline
Nowy
*


Liczba postów: 4
Imię: Awesome!
Skąd: Jaworzno
Pojazd: Romet Komar
Post: #27
RE: Witam!
(29-10-2012 21:16:03)ogarka27 napisał(a):  Witam, mam 13 lat, pochodzę z lubelskiego z bp. Motorowerami zaczęłam interesować się od niedawna. Jestem posiadaczką Ogara 200, którego obecnie jeszcze remontuję.

Siema.
Jesteś dziewczyną, interesujesz się mechaniką. Jak mniemam nie boisz się umazać smarem. Nie zdziw się jak będziesz obiektem pożądania na tym forum. Big Grin

Hossana na wysokości osi! Big Grin
29-10-2012 23:20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Witam! - ogarka27 - 29-10-2012, 21:16:03
RE: Witam! - Przemi998 - 29-10-2012, 21:16:55
RE: Witam! - bartix4 - 29-10-2012, 21:20:12
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 21:21:49
RE: Witam! - ogarka27 - 29-10-2012, 21:22:45
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 21:25:22
RE: Witam! - MrF4k - 29-10-2012, 21:44:27
RE: Witam! - Przemi998 - 29-10-2012, 21:46:25
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 22:03:14
RE: Witam! - MrF4k - 29-10-2012, 22:22:49
RE: Witam! - Damian1236 - 01-11-2012, 20:05:44
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 22:19:28
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 22:28:42
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 22:31:46
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 22:35:31
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 22:49:29
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 22:51:00
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 22:53:24
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 23:02:38
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 23:05:49
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 23:07:27
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 23:13:22
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 23:14:51
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 23:24:26
RE: Witam! - Damian1236 - 30-10-2012, 23:17:22
RE: Witam! - SapeK - 29-10-2012, 22:47:59
RE: Witam! - nocnyfuul - 29-10-2012, 23:08:19
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 23:16:00
RE: Witam! - nocnyfuul - 29-10-2012, 23:16:48
RE: Witam! - Mr. Awesome! - 29-10-2012 23:20:09
RE: Witam! - kw112 - 30-10-2012, 23:47:23
RE: Witam! - ogarka27 - 31-10-2012, 21:42:02
RE: Witam! - Damian1236 - 31-10-2012, 23:06:48
RE: Witam! - Mr. Awesome! - 02-11-2012, 01:57:02
RE: Witam! - Kubek125 - 31-10-2012, 21:45:09
RE: Witam! - maczos - 31-10-2012, 22:30:56
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 22:48:33
RE: Witam! - ogarka27 - 31-10-2012, 23:17:52
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 23:18:39
RE: Witam! - ogarka27 - 31-10-2012, 23:20:22
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 23:35:15
RE: Witam! - Taśma - 31-10-2012, 23:40:11
RE: Witam! - Norbi96 - 31-10-2012, 23:40:44
RE: Witam! - Marwerick - 31-10-2012, 23:42:09
RE: Witam! - Taśma - 31-10-2012, 23:43:04
RE: Witam! - ogarka27 - 31-10-2012, 23:50:15
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 23:51:46
RE: Witam! - Taśma - 31-10-2012, 23:57:21
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 23:58:52
RE: Witam! - ogarka27 - 01-11-2012, 00:00:46
RE: Witam! - Damian1236 - 01-11-2012, 00:05:45
RE: Witam! - Taśma - 01-11-2012, 00:00:47
RE: Witam! - kw112 - 01-11-2012, 00:03:39
RE: Witam! - ogarka27 - 01-11-2012, 00:12:08
RE: Witam! - fosa - 01-11-2012, 20:16:27
RE: Witam! - Kolo4x4 - 02-11-2012, 08:52:22
RE: Witam! - Bartek - 02-11-2012, 11:00:10
RE: Witam! - dragon - 02-11-2012, 11:25:58
RE: Witam! - Taśma - 02-11-2012, 11:45:57
RE: Witam! - dragon - 02-11-2012, 13:04:55
RE: Witam! - Taśma - 02-11-2012, 13:10:22
RE: Witam! - dragon - 02-11-2012, 13:26:53
RE: Witam! - dada602 - 02-11-2012, 20:52:33
RE: Witam! - xteam13 - 02-11-2012, 21:05:43
RE: Witam! - Taśma - 03-11-2012, 00:52:01
RE: Witam! - kw112 - 03-11-2012, 10:03:39
RE: Witam! - fanfso - 03-11-2012, 11:03:13
RE: Witam! - Pitu - 11-11-2012, 18:43:15
RE: Witam! - maczos - 11-11-2012, 19:28:53
RE: Witam! - MrMatii - 14-11-2012, 01:30:37
RE: Witam! - arku93 - 14-11-2012, 01:55:43
RE: Witam! - fanfso - 16-11-2012, 23:13:50
RE: Witam! - Sołtys - 16-11-2012, 23:39:13
RE: Witam! - RometowyGość - 17-11-2012, 00:00:57
RE: Witam! - arasszymaras - 17-11-2012, 00:04:30
RE: Witam! - ogarka27 - 17-11-2012, 00:07:55
RE: Witam! - Sołtys - 17-11-2012, 13:17:57
RE: Witam! - naveintre - 17-11-2012, 13:23:52
RE: Witam! - Barto5050 - 18-11-2012, 13:09:28
RE: Witam! - szopen45 - 18-11-2012, 14:03:06
RE: Witam! - alek736 - 18-11-2012, 14:06:47
RE: Witam! - bolo12 - 19-11-2012, 23:00:28
RE: Witam! - rometogar205rr - 09-12-2012, 17:39:07
RE: Witam! - sebon30 - 09-12-2012, 20:28:40
RE: Witam! - kw112 - 09-12-2012, 20:53:16
RE: Witam! - Taśma - 09-12-2012, 21:07:27
RE: Witam! - Przemek - 09-12-2012, 21:18:43
RE: Witam! - kw112 - 09-12-2012, 21:20:20
RE: Witam! - Taśma - 09-12-2012, 21:32:19
RE: Witam! - ogarka27 - 09-12-2012, 22:55:58
RE: Witam! - dave123q - 09-12-2012, 23:08:12
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 09-12-2012, 23:16:26
RE: Witam! - ogarka27 - 09-12-2012, 23:19:52
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 09-12-2012, 23:28:32
RE: Witam! - nie_mientki - 10-12-2012, 19:51:55
RE: Witam! - romecik1998 - 10-12-2012, 21:31:13
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 10-12-2012, 21:32:46
RE: Witam! - ogarka27 - 10-12-2012, 22:33:00
RE: Witam! - kapelp - 11-12-2012, 16:29:22
RE: Witam! - alek736 - 11-12-2012, 16:55:30
RE: Witam! - kw112 - 11-12-2012, 16:41:19
RE: Witam! - Taśma - 11-12-2012, 18:00:28
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 11-12-2012, 18:47:27
RE: Witam! - Taśma - 11-12-2012, 18:48:47
RE: Witam! - Przemek - 11-12-2012, 18:58:00
RE: Witam! - Taśma - 11-12-2012, 19:07:51
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 11-12-2012, 19:21:28
RE: Witam! - ogarka27 - 11-12-2012, 22:08:06
RE: Witam! - Przemek - 11-12-2012, 22:19:21


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 402
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3135
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 784
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 176
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 549
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 625
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34662
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 105
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 167
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 461
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 190
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 385
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 409
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 830

Reklama