Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Witam!
Autor Wiadomość
Damian1236 Offline
Nowy
*


Liczba postów: 114
Imię: Damian
Skąd: stalowa wola
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #24
RE: Witam!
(29-10-2012 23:13:22)mati123307 napisał(a):  
(29-10-2012 23:07:27)Damian1236 napisał(a):  
(29-10-2012 23:05:49)mati123307 napisał(a):  
(29-10-2012 23:02:38)Damian1236 napisał(a):  
(29-10-2012 22:53:24)mateusz5625 napisał(a):  jak by nie umiała gotować to dupaBig Grin musze zacząć się oto pytać dziewczynyBig Grin

no kobieta kolego musi umieć gotować:)wiec pytaj je śmiało,ale większość ci powie że nie gotuje bo nie chce być kurą domową więc jedyne danie jakie by mogła zaproponować to danie d.pySmile

ona nie bd kurą domową będzie żoną gospodarza Big Grin

też tak można to nazwać:)byle by gospodarz nie był kiepskiSmilei o żonkę dbał i zaspokajał

zaspokajał w jakim sensie??

kolego chodzi mi że w sensie tak jak powinna zaspokajać zona każdego gospodarzaSmile
29-10-2012 23:14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Witam! - ogarka27 - 29-10-2012, 21:16:03
RE: Witam! - Przemi998 - 29-10-2012, 21:16:55
RE: Witam! - bartix4 - 29-10-2012, 21:20:12
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 21:21:49
RE: Witam! - ogarka27 - 29-10-2012, 21:22:45
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 21:25:22
RE: Witam! - MrF4k - 29-10-2012, 21:44:27
RE: Witam! - Przemi998 - 29-10-2012, 21:46:25
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 22:03:14
RE: Witam! - MrF4k - 29-10-2012, 22:22:49
RE: Witam! - Damian1236 - 01-11-2012, 20:05:44
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 22:19:28
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 22:28:42
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 22:31:46
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 22:35:31
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 22:49:29
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 22:51:00
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 22:53:24
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 23:02:38
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 23:05:49
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 23:07:27
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 23:13:22
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012 23:14:51
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 23:24:26
RE: Witam! - Damian1236 - 30-10-2012, 23:17:22
RE: Witam! - SapeK - 29-10-2012, 22:47:59
RE: Witam! - nocnyfuul - 29-10-2012, 23:08:19
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 23:16:00
RE: Witam! - nocnyfuul - 29-10-2012, 23:16:48
RE: Witam! - Mr. Awesome! - 29-10-2012, 23:20:09
RE: Witam! - kw112 - 30-10-2012, 23:47:23
RE: Witam! - ogarka27 - 31-10-2012, 21:42:02
RE: Witam! - Damian1236 - 31-10-2012, 23:06:48
RE: Witam! - Mr. Awesome! - 02-11-2012, 01:57:02
RE: Witam! - Kubek125 - 31-10-2012, 21:45:09
RE: Witam! - maczos - 31-10-2012, 22:30:56
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 22:48:33
RE: Witam! - ogarka27 - 31-10-2012, 23:17:52
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 23:18:39
RE: Witam! - ogarka27 - 31-10-2012, 23:20:22
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 23:35:15
RE: Witam! - Taśma - 31-10-2012, 23:40:11
RE: Witam! - Norbi96 - 31-10-2012, 23:40:44
RE: Witam! - Marwerick - 31-10-2012, 23:42:09
RE: Witam! - Taśma - 31-10-2012, 23:43:04
RE: Witam! - ogarka27 - 31-10-2012, 23:50:15
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 23:51:46
RE: Witam! - Taśma - 31-10-2012, 23:57:21
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 23:58:52
RE: Witam! - ogarka27 - 01-11-2012, 00:00:46
RE: Witam! - Damian1236 - 01-11-2012, 00:05:45
RE: Witam! - Taśma - 01-11-2012, 00:00:47
RE: Witam! - kw112 - 01-11-2012, 00:03:39
RE: Witam! - ogarka27 - 01-11-2012, 00:12:08
RE: Witam! - fosa - 01-11-2012, 20:16:27
RE: Witam! - Kolo4x4 - 02-11-2012, 08:52:22
RE: Witam! - Bartek - 02-11-2012, 11:00:10
RE: Witam! - dragon - 02-11-2012, 11:25:58
RE: Witam! - Taśma - 02-11-2012, 11:45:57
RE: Witam! - dragon - 02-11-2012, 13:04:55
RE: Witam! - Taśma - 02-11-2012, 13:10:22
RE: Witam! - dragon - 02-11-2012, 13:26:53
RE: Witam! - dada602 - 02-11-2012, 20:52:33
RE: Witam! - xteam13 - 02-11-2012, 21:05:43
RE: Witam! - Taśma - 03-11-2012, 00:52:01
RE: Witam! - kw112 - 03-11-2012, 10:03:39
RE: Witam! - fanfso - 03-11-2012, 11:03:13
RE: Witam! - Pitu - 11-11-2012, 18:43:15
RE: Witam! - maczos - 11-11-2012, 19:28:53
RE: Witam! - MrMatii - 14-11-2012, 01:30:37
RE: Witam! - arku93 - 14-11-2012, 01:55:43
RE: Witam! - fanfso - 16-11-2012, 23:13:50
RE: Witam! - Sołtys - 16-11-2012, 23:39:13
RE: Witam! - RometowyGość - 17-11-2012, 00:00:57
RE: Witam! - arasszymaras - 17-11-2012, 00:04:30
RE: Witam! - ogarka27 - 17-11-2012, 00:07:55
RE: Witam! - Sołtys - 17-11-2012, 13:17:57
RE: Witam! - naveintre - 17-11-2012, 13:23:52
RE: Witam! - Barto5050 - 18-11-2012, 13:09:28
RE: Witam! - szopen45 - 18-11-2012, 14:03:06
RE: Witam! - alek736 - 18-11-2012, 14:06:47
RE: Witam! - bolo12 - 19-11-2012, 23:00:28
RE: Witam! - rometogar205rr - 09-12-2012, 17:39:07
RE: Witam! - sebon30 - 09-12-2012, 20:28:40
RE: Witam! - kw112 - 09-12-2012, 20:53:16
RE: Witam! - Taśma - 09-12-2012, 21:07:27
RE: Witam! - Przemek - 09-12-2012, 21:18:43
RE: Witam! - kw112 - 09-12-2012, 21:20:20
RE: Witam! - Taśma - 09-12-2012, 21:32:19
RE: Witam! - ogarka27 - 09-12-2012, 22:55:58
RE: Witam! - dave123q - 09-12-2012, 23:08:12
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 09-12-2012, 23:16:26
RE: Witam! - ogarka27 - 09-12-2012, 23:19:52
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 09-12-2012, 23:28:32
RE: Witam! - nie_mientki - 10-12-2012, 19:51:55
RE: Witam! - romecik1998 - 10-12-2012, 21:31:13
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 10-12-2012, 21:32:46
RE: Witam! - ogarka27 - 10-12-2012, 22:33:00
RE: Witam! - kapelp - 11-12-2012, 16:29:22
RE: Witam! - alek736 - 11-12-2012, 16:55:30
RE: Witam! - kw112 - 11-12-2012, 16:41:19
RE: Witam! - Taśma - 11-12-2012, 18:00:28
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 11-12-2012, 18:47:27
RE: Witam! - Taśma - 11-12-2012, 18:48:47
RE: Witam! - Przemek - 11-12-2012, 18:58:00
RE: Witam! - Taśma - 11-12-2012, 19:07:51
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 11-12-2012, 19:21:28
RE: Witam! - ogarka27 - 11-12-2012, 22:08:06
RE: Witam! - Przemek - 11-12-2012, 22:19:21


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 406
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3135
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 784
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 176
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 549
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 625
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34662
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 105
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 167
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 462
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 190
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 385
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 410
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 830

Reklama