Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Witam!
Autor Wiadomość
mateusz5625 Offline
.
*


Liczba postów: 1,135
Imię: Mateusz
Skąd: Czarny Młyn
Pojazd: Romet Chart
Post: #18
RE: Witam!
(29-10-2012 22:51:00)mati123307 napisał(a):  
(29-10-2012 22:35:31)Damian1236 napisał(a):  no tak Kolego mateusz5625 ale spójrz też na to z innej strony może być super seksowną laską a może się okazać że cię będzie zdradzała i oszukiwała:)ja tam wolałbym zwykła dziewczynę z normalnymi zainteresowaniami,żeby była wierna i to by mi wystarczyłoSmile

jeszcze najgorsze jak nie bd umiała gotować Big Grin to by były jaja a tak poza tym wygląd dla mnie to taki dodatek

jak by nie umiała gotować to dupaBig Grin musze zacząć się oto pytać dziewczynyBig Grin

Smile zapraszam do śledzenia moich wypraw na facebooku Smile
http://www.facebook.com/chartbymateusz5625


„Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy,
I noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy”
29-10-2012 22:53:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Witam! - ogarka27 - 29-10-2012, 21:16:03
RE: Witam! - Przemi998 - 29-10-2012, 21:16:55
RE: Witam! - bartix4 - 29-10-2012, 21:20:12
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 21:21:49
RE: Witam! - ogarka27 - 29-10-2012, 21:22:45
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 21:25:22
RE: Witam! - MrF4k - 29-10-2012, 21:44:27
RE: Witam! - Przemi998 - 29-10-2012, 21:46:25
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 22:03:14
RE: Witam! - MrF4k - 29-10-2012, 22:22:49
RE: Witam! - Damian1236 - 01-11-2012, 20:05:44
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 22:19:28
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 22:28:42
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 22:31:46
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 22:35:31
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 22:49:29
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 22:51:00
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012 22:53:24
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 23:02:38
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 23:05:49
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 23:07:27
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 23:13:22
RE: Witam! - Damian1236 - 29-10-2012, 23:14:51
RE: Witam! - mateusz5625 - 29-10-2012, 23:24:26
RE: Witam! - Damian1236 - 30-10-2012, 23:17:22
RE: Witam! - SapeK - 29-10-2012, 22:47:59
RE: Witam! - nocnyfuul - 29-10-2012, 23:08:19
RE: Witam! - mati123307 - 29-10-2012, 23:16:00
RE: Witam! - nocnyfuul - 29-10-2012, 23:16:48
RE: Witam! - Mr. Awesome! - 29-10-2012, 23:20:09
RE: Witam! - kw112 - 30-10-2012, 23:47:23
RE: Witam! - ogarka27 - 31-10-2012, 21:42:02
RE: Witam! - Damian1236 - 31-10-2012, 23:06:48
RE: Witam! - Mr. Awesome! - 02-11-2012, 01:57:02
RE: Witam! - Kubek125 - 31-10-2012, 21:45:09
RE: Witam! - maczos - 31-10-2012, 22:30:56
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 22:48:33
RE: Witam! - ogarka27 - 31-10-2012, 23:17:52
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 23:18:39
RE: Witam! - ogarka27 - 31-10-2012, 23:20:22
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 23:35:15
RE: Witam! - Taśma - 31-10-2012, 23:40:11
RE: Witam! - Norbi96 - 31-10-2012, 23:40:44
RE: Witam! - Marwerick - 31-10-2012, 23:42:09
RE: Witam! - Taśma - 31-10-2012, 23:43:04
RE: Witam! - ogarka27 - 31-10-2012, 23:50:15
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 23:51:46
RE: Witam! - Taśma - 31-10-2012, 23:57:21
RE: Witam! - kw112 - 31-10-2012, 23:58:52
RE: Witam! - ogarka27 - 01-11-2012, 00:00:46
RE: Witam! - Damian1236 - 01-11-2012, 00:05:45
RE: Witam! - Taśma - 01-11-2012, 00:00:47
RE: Witam! - kw112 - 01-11-2012, 00:03:39
RE: Witam! - ogarka27 - 01-11-2012, 00:12:08
RE: Witam! - fosa - 01-11-2012, 20:16:27
RE: Witam! - Kolo4x4 - 02-11-2012, 08:52:22
RE: Witam! - Bartek - 02-11-2012, 11:00:10
RE: Witam! - dragon - 02-11-2012, 11:25:58
RE: Witam! - Taśma - 02-11-2012, 11:45:57
RE: Witam! - dragon - 02-11-2012, 13:04:55
RE: Witam! - Taśma - 02-11-2012, 13:10:22
RE: Witam! - dragon - 02-11-2012, 13:26:53
RE: Witam! - dada602 - 02-11-2012, 20:52:33
RE: Witam! - xteam13 - 02-11-2012, 21:05:43
RE: Witam! - Taśma - 03-11-2012, 00:52:01
RE: Witam! - kw112 - 03-11-2012, 10:03:39
RE: Witam! - fanfso - 03-11-2012, 11:03:13
RE: Witam! - Pitu - 11-11-2012, 18:43:15
RE: Witam! - maczos - 11-11-2012, 19:28:53
RE: Witam! - MrMatii - 14-11-2012, 01:30:37
RE: Witam! - arku93 - 14-11-2012, 01:55:43
RE: Witam! - fanfso - 16-11-2012, 23:13:50
RE: Witam! - Sołtys - 16-11-2012, 23:39:13
RE: Witam! - RometowyGość - 17-11-2012, 00:00:57
RE: Witam! - arasszymaras - 17-11-2012, 00:04:30
RE: Witam! - ogarka27 - 17-11-2012, 00:07:55
RE: Witam! - Sołtys - 17-11-2012, 13:17:57
RE: Witam! - naveintre - 17-11-2012, 13:23:52
RE: Witam! - Barto5050 - 18-11-2012, 13:09:28
RE: Witam! - szopen45 - 18-11-2012, 14:03:06
RE: Witam! - alek736 - 18-11-2012, 14:06:47
RE: Witam! - bolo12 - 19-11-2012, 23:00:28
RE: Witam! - rometogar205rr - 09-12-2012, 17:39:07
RE: Witam! - sebon30 - 09-12-2012, 20:28:40
RE: Witam! - kw112 - 09-12-2012, 20:53:16
RE: Witam! - Taśma - 09-12-2012, 21:07:27
RE: Witam! - Przemek - 09-12-2012, 21:18:43
RE: Witam! - kw112 - 09-12-2012, 21:20:20
RE: Witam! - Taśma - 09-12-2012, 21:32:19
RE: Witam! - ogarka27 - 09-12-2012, 22:55:58
RE: Witam! - dave123q - 09-12-2012, 23:08:12
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 09-12-2012, 23:16:26
RE: Witam! - ogarka27 - 09-12-2012, 23:19:52
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 09-12-2012, 23:28:32
RE: Witam! - nie_mientki - 10-12-2012, 19:51:55
RE: Witam! - romecik1998 - 10-12-2012, 21:31:13
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 10-12-2012, 21:32:46
RE: Witam! - ogarka27 - 10-12-2012, 22:33:00
RE: Witam! - kapelp - 11-12-2012, 16:29:22
RE: Witam! - alek736 - 11-12-2012, 16:55:30
RE: Witam! - kw112 - 11-12-2012, 16:41:19
RE: Witam! - Taśma - 11-12-2012, 18:00:28
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 11-12-2012, 18:47:27
RE: Witam! - Taśma - 11-12-2012, 18:48:47
RE: Witam! - Przemek - 11-12-2012, 18:58:00
RE: Witam! - Taśma - 11-12-2012, 19:07:51
RE: Witam! - Kaskader na komarze - 11-12-2012, 19:21:28
RE: Witam! - ogarka27 - 11-12-2012, 22:08:06
RE: Witam! - Przemek - 11-12-2012, 22:19:21


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 408
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3135
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 786
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 179
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 551
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 632
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34667
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 105
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 168
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 468
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 394
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 412
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 831

Reklama