Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
romet T-1 podłączenie świateł i gaszenia
Autor Wiadomość
RomecikPL Offline
Nowy
*


Liczba postów: 117
Imię: Karol
Skąd: Lubelskie
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #1
romet T-1 podłączenie świateł i gaszenia
Jak podłączyć przednie światła i gaszenie bez przełącznika świateł. Światła wcześniej działały ale musiałem zmienić stacyjkę i nie zaznaczyłem jak idą kable.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2015 14:45:52 przez RomecikPL.)
21-01-2015 14:41:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odrestaurator Offline
Majster
Moderatorzy


Liczba postów: 3,244
Imię: Szymon
Skąd: Knurów
Pojazd: Inny
Post: #2
RE: romet T-1 podłączenie świateł i gaszenia
Chodzi ci bez tego przełącznika na kierownicy krótkie/długie ? tak się chyba nie da... będą tylko światła a gaszenia nie będzie kiedyś próbowałem to zrobić ale po pierdyliardzie kombinacji mi się nie udało.
http://www3.zippyshare.com/v/mBYdECNJ/file.html
Dodaję link do oryginalnego podłączenia.
Chociaż, gdybyś wyprowadził jeszcze jeden kabel z masy to może by coś to dało ale nie wiem bo tego nie robiłem.
A i B kabel to masa pod kierownice i do lampy do 2 lub 4 bo to masz wybrakowane a C i D to iskrownik do 1 i 5.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2015 15:25:22 przez Odrestaurator.)
21-01-2015 15:21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
amin Offline
Banned


Liczba postów: 373
Imię: Mondry
Skąd: Z Mondrowni
Pojazd: Inny
Post: #3
RE: romet T-1 podłączenie świateł i gaszenia
Do 1 - B, A do oprawki żarówki, a ten ucięty koniec do ramy. 4 niebieski kabel od silnika. Światła 5 - czerwony kabel od silnika. 2 ciągniesz do oprawki żarówki, i w zależności czy chcesz długie - krótkie to tam podpinasz, po lewej albo prawej. 3 ciągniesz kabel do tylnej żarówki.
21-01-2015 15:30:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
RomecikPL Offline
Nowy
*


Liczba postów: 117
Imię: Karol
Skąd: Lubelskie
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #4
RE: romet T-1 podłączenie świateł i gaszenia
(21-01-2015 15:21:05)Odrestaurator napisał(a):  Chodzi ci bez tego przełącznika na kierownicy krótkie/długie ? tak się chyba nie da... będą tylko światła a gaszenia nie będzie kiedyś próbowałem to zrobić ale po pierdyliardzie kombinacji mi się nie udało.
http://www3.zippyshare.com/v/mBYdECNJ/file.html
Dodaję link do oryginalnego podłączenia.
Chociaż, gdybyś wyprowadził jeszcze jeden kabel z masy to może by coś to dało ale nie wiem bo tego nie robiłem.
A i B kabel to masa pod kierownice i do lampy do 2 lub 4 bo to masz wybrakowane a C i D to iskrownik do 1 i 5.
tak chodzi o przełącznik krótkie/długie, ale powinno wszystko działać bo wcześniej działało. Zaraz sprawdzę twój sposób.
21-01-2015 15:37:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
amin Offline
Banned


Liczba postów: 373
Imię: Mondry
Skąd: Z Mondrowni
Pojazd: Inny
Post: #5
RE: romet T-1 podłączenie świateł i gaszenia
(21-01-2015 15:21:05)Odrestaurator napisał(a):  Chodzi ci bez tego przełącznika na kierownicy krótkie/długie ? tak się chyba nie da... będą tylko światła a gaszenia nie będzie kiedyś próbowałem to zrobić ale po pierdyliardzie kombinacji mi się nie udało.
http://www3.zippyshare.com/v/mBYdECNJ/file.html
Dodaję link do oryginalnego podłączenia.
Chociaż, gdybyś wyprowadził jeszcze jeden kabel z masy to może by coś to dało ale nie wiem bo tego nie robiłem.
A i B kabel to masa pod kierownice i do lampy do 2 lub 4 bo to masz wybrakowane a C i D to iskrownik do 1 i 5.

To nie jest oryginalna instalacja! To działać działa, ale jest namodzone i nieoryginalne... A wszystko da się zrobić, wystarczy pomyśleć.
21-01-2015 15:39:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
RomecikPL Offline
Nowy
*


Liczba postów: 117
Imię: Karol
Skąd: Lubelskie
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #6
RE: romet T-1 podłączenie świateł i gaszenia
(21-01-2015 15:30:38)amin napisał(a):  Do 1 - B, A do oprawki żarówki, a ten ucięty koniec do ramy. 4 niebieski kabel od silnika. Światła 5 - czerwony kabel od silnika. 2 ciągniesz do oprawki żarówki, i w zależności czy chcesz długie - krótkie to tam podpinasz, po lewej albo prawej. 3 ciągniesz kabel do tylnej żarówki.

o to mi chodziło Smile dzięki wszystko śmiga.
21-01-2015 17:43:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odrestaurator Offline
Majster
Moderatorzy


Liczba postów: 3,244
Imię: Szymon
Skąd: Knurów
Pojazd: Inny
Post: #7
RE: romet T-1 podłączenie świateł i gaszenia
(21-01-2015 15:39:13)amin napisał(a):  
(21-01-2015 15:21:05)Odrestaurator napisał(a):  Chodzi ci bez tego przełącznika na kierownicy krótkie/długie ? tak się chyba nie da... będą tylko światła a gaszenia nie będzie kiedyś próbowałem to zrobić ale po pierdyliardzie kombinacji mi się nie udało.
http://www3.zippyshare.com/v/mBYdECNJ/file.html
Dodaję link do oryginalnego podłączenia.
Chociaż, gdybyś wyprowadził jeszcze jeden kabel z masy to może by coś to dało ale nie wiem bo tego nie robiłem.
A i B kabel to masa pod kierownice i do lampy do 2 lub 4 bo to masz wybrakowane a C i D to iskrownik do 1 i 5.

To nie jest oryginalna instalacja! To działać działa, ale jest namodzone i nieoryginalne... A wszystko da się zrobić, wystarczy pomyśleć.

Jakie mody ty tam widzisz??
No ale kolega zrobił, wszyscy zadowoleni.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2015 18:16:01 przez Odrestaurator.)
21-01-2015 18:13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
RomecikPL Offline
Nowy
*


Liczba postów: 117
Imię: Karol
Skąd: Lubelskie
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #8
RE: romet T-1 podłączenie świateł i gaszenia
(21-01-2015 18:13:58)Odrestaurator napisał(a):  
(21-01-2015 15:39:13)amin napisał(a):  
(21-01-2015 15:21:05)Odrestaurator napisał(a):  Chodzi ci bez tego przełącznika na kierownicy krótkie/długie ? tak się chyba nie da... będą tylko światła a gaszenia nie będzie kiedyś próbowałem to zrobić ale po pierdyliardzie kombinacji mi się nie udało.
http://www3.zippyshare.com/v/mBYdECNJ/file.html
Dodaję link do oryginalnego podłączenia.
Chociaż, gdybyś wyprowadził jeszcze jeden kabel z masy to może by coś to dało ale nie wiem bo tego nie robiłem.
A i B kabel to masa pod kierownice i do lampy do 2 lub 4 bo to masz wybrakowane a C i D to iskrownik do 1 i 5.

To nie jest oryginalna instalacja! To działać działa, ale jest namodzone i nieoryginalne... A wszystko da się zrobić, wystarczy pomyśleć.

Jakie mody ty tam widzisz??
No ale kolega zrobił, wszyscy zadowoleni.

w instalacji brakuje tylko kabli od przełącznika świateł i od tylnego światła (które nie długo podłączę).
21-01-2015 18:33:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 62
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 447
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34331
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2965
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 49
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 89
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 228
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5178
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 163
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 425
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 305
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 328
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 648
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 233
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama