Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
do okola czegos
Autor Wiadomość
egonszef Offline
Nowy
*


Liczba postów: 6
Imię: Grzegorz
Skąd: Osipy
Pojazd: Inny
Post: #31
RE: do okola czegos
Błażejku, mam szwagra policjanta, tak z 45 lat, jego ojciec też policant.. w domu rygor, trochę lipa ale taka rzeczywistość była i w takiej się ukształtował.. tego nie zmienisz ładnym uśmiechem Smile
Szwagier to koleś jak każdy inny tylko pała z zawodu Smile
Ojciec mu zabronił akcji na nielegalu więc chcąc jeździć jakimkolwiek pojazdem musiał robić uprawnienia, na motocykl również, najpierw papier a później jazda, bo jak gdyby jeździł bez papierów i by go złapali to staremu by się oberwało a później jemu pasem.
Pracuje w drogówce, stał sobie poza miastem i mi lizakiem machnął.. to się zatrzymałem i sobie gadamy.. ale skoro on w pracy to też pracował, akurat jechał jakiś kolo sobie czoperem jakimś, taką niedzielną wycieczkę sobie robił. Szwagier zatrzymał go, podszedł, poprosił o dokumenty, porozmawiał chwilkę ( ja na to patrzyłem z odległości około 20 metrów więc nie słyszałem o czym rozmawiają ) i po chwili kazał mu zgasić motocykl, zejść z niego i odprowadzić go z drogi na parking okoliczny. Dokumenty schował do kieszeni i zadzwonił po lawetę, bez dyskusji jakiejkolwiek. Okazało się, że człowiek ów nie miał prawa jazdy albo przeglądu.. to wystarczyło. Niestety koleś był od domu tak ze 100 km i raczej nie mógł po kogoś zadzwonić aby szybko moto zabrał, tak więc moto na parking policyjny, stworzyli protokół i wręczyli ten papierek gościowi. Skończyło się na mandacie, opłatach za holowanie, opłatach za parking, kosztach powrotu do domu i ponownego przyjazdu po moto i pewnie jeszcze jakiś nieprzyjemnościach.
Pytam się szwagra dzień później co i jak i dlaczego? powiedział że jak on musiał się starać i latać aby zrobić uprawnienia to się namęczył bardzo aby być prawilny chłopak no i teraz nikt na jego terytorium bez żadnych uprawnień jeździł nie będzie i jeszcze dopowiedział, że koleś miał szczęście że go z tej drogi podwieźli na komisariat i wytłumaczyli którędy ma trafić na pociąg do domu.
I sobie możemy skoczyć takiemu policjantowi, jak nie trafisz na żadnego to spoko, jak trafisz to będziesz miał przypał z każdej strony i będziesz mógł tylko stać na drodze z miną jak sarna stojąca na drodze. Jak się na moto połamiesz to też sam wiesz, mandacik i nikt się tobą nie będzie interesował poza znajomymi i rodziną. Najgorszy przypał to gdy skrzywdzisz kogoś, wtedy cię potraktują tak samo jak ty byś potraktował kogoś, kto wchodzi do twojego domu i sra ci na dywan.
Oczywiście życzę Ci aby Ci się powodziło w życiu i abyś mógł robić co zechcesz bez konsekwencji, bo sam tak robię, w sumie to ostatnio staję się legalny, nie mam prawa jazdy na motor a przez kilka lat miałem hondę xl 600, którą latałem na lewiźnie.. I sądzę że tu bardziej chodzi o emocje które towarzyszą gdy robisz coś nielegalnego, to od nich jesteśmy uzależnieni Smile A staję się legalny bo nudzi mnie już ukrywanie się przed tymi pałami, teraz zamieniłem sobie hondę na wskę z papierami i sobie latam na prawie jazdy na samochód, przejeżdżam obok policjantów patrzę się na nich i widzę w ich oczach niemoc bo nic mi nie mogą zrobić, wygrywam. I szwagier już krzywo na mnie nie patrzy. Nawiasem mówiąc szwagier odrestaurował już Simsona avo i w tym roku wskę 4 kobuza, oba moto jak z fabryki, zapaleniec.
13-08-2016 16:06:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Witam
Ostatni post: ZINGS_3
Dzisiaj 13:26:57
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 35
Romecik
Ostatni post: romek
Dzisiaj 09:34:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 49
Ogólnopolskie liczenie D...
Ostatni post: Frytka
Wczoraj 03:09:30
» Odpowiedzi: 54
» Wyświetleń: 67447
Dalton gxf 50 lux koła
Ostatni post: Frytka
Wczoraj 00:21:17
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 80
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
28-06-2026 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 66
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
28-06-2026 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 511
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 774
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3232
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 841
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 257
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 661
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 717
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34815
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 141
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 213

Reklama