Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Witam wszystkich. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Witam wszystkich. (/showthread.php?tid=5865)



Witam wszystkich. - Kapitan Snuja - 08-07-2012 22:38:36

Hej,
chciałbym się przywitać ze wszystkimi na waszym forum. Mam 18 lat i mieszkam w Bydgoszczy. Pewnie niektórzy zauważyli że nie jest to mój pierwszy post, bo już wcześniej napisałem ogłoszenie w sprawie kupna Ogara 205. Ale po kolei...
Wszystko zaczęło się od pewnej osoby, która na tym forum jest znana bliżej jako Mati. Jako że to mój klasowy kolega i mamy wspólne praktyki co tydzień miałem okazję oglądać jego Ogara 205 którym przyjeżdżał. Do tej pory jeździłem sraczem, jednak nieustannie przez pół roku podziwiałem jego Rometa. Ceniłem w tym pojeździe prostotę, historię, duszę i poczucie przygody. Po dwóch miesiącach namysłów zdecydowałem się kupić własnego Ogara, mimo że za 2 miesiące wsiądę do auta. Stwierdziłem że praca przy tej maszynie i używanie jej będzie miłym zajęciem na wakacje. Niestety, mimo całkiem wysokiego budżetu jaki miałem na zakup motorku, to nie mogłem nigdzie dostać egzemplarza w dobrym stanie z papierami i przede wszystkim w pobliżu Bydgoszczy. Wtedy pojawił się całkiem przyzwoicie wyglądający egzemplarz z Zamościa za 250zł. Pojechałem, obejrzałem......i kupiłem. Silnik był po remoncie, wizualnie też nie wyglądał źle. Tylko brakowało papierów. Około tygodnia później pokazał się drugi egzemplarz spod Bydgoszczy - nie na chodzie, koszmarnie wyglądający ale z papierami. Pojechałem, obejrzałem....i kupiłem. Poszło kolejne 400zł z budżetu. Teraz, zamiast jednego dobrego egzemplarza, mam dwa trupy które będzie trzeba zmiksować by powstał jeden nadający się do użytku. Aczkolwiek sądzę że nie będzie chyba tak ciężko prawda? Sorry że się rozpisałem, tak jakoś wyszło...
W skrócie: witam wszystkich romeciarzy! Big Grin
Pozdrawiam.


RE: Witam wszystkich. - Przemi998 - 08-07-2012 22:42:18

Witamy na forum !!! Big Grin


RE: Witam wszystkich. - papi99 - 08-07-2012 22:43:10

Eloszka Big Grin


RE: Witam wszystkich. - arasszymaras - 08-07-2012 23:50:50

Cześć. Mam nadzieję że szybko nam pokażesz swoje Ogary Smile


RE: Witam wszystkich. - MrF4k - 09-07-2012 14:44:24

powitać nowego usera


RE: Witam wszystkich. - Winiar 93 - 09-07-2012 14:49:50

cześć pokaż te brykiSmile


RE: Witam wszystkich. - Kapitan Snuja - 12-07-2012 23:23:46

Dziękuje za ciepłe przywitanie. Swoje maszyny przedstawiłem w następującym temacie : http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=5982


RE: Witam wszystkich. - Feiro - 12-07-2012 23:38:32

Cześć. No i wytrwałości przy kombinowaniu Smile


RE: Witam wszystkich. - MichalSR50 - 12-07-2012 23:42:09

Witaj i świetnie, że pokochałeś te nasze polskie Romety Smile