Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Ogar 200 odblokowany vmax - 55 licznikowe - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: Ogar 200 odblokowany vmax - 55 licznikowe (/showthread.php?tid=52089)

Strony: 1 2


RE: Ogar 200 odblokowany vmax - 55 licznikowe - Jeż - 02-05-2021 18:22:47

(02-05-2021 18:15:48)Debesta napisał(a):  Jezu, w moim 2375 od strony fotela jest troche pognily bak i jak stuknalem w niego śrubokrętem to się dziurka zrobila. Zaslepilem sylikonem i do tej pory juz drugi rok jest dobrze i zalewam zazwyczaj ponad polowe. :F

No ja zauważyłem, że jak zaleję "ponad kedrę" to sika na podłogę - taki cham z niego!

No ale w innym temacie już ktoś mi proponuje zbiornik, więc kwestia czasu Wink

A masz jakieś pomysły co do tego vmax? Czy 55km/h (licznikowe ogarowe) na zębatce zdawczej 11z to normalna rzecz?


RE: Ogar 200 odblokowany vmax - 55 licznikowe - Stachu_ - 02-05-2021 18:54:16

Cytat:A bak z chęcią odkupię jakikolwiek zdrowy! Najlepiej czarny/czerwony Big Grin

Ja mógłbym właściwie oddać za parę groszy mój bak do ogarka. Nowy kupiłem od motorowerzystki (Dzięki jeszcze raz Wink) Ten który miałem jest trochę pognieciony ale ma chyba najzdrowszą blachę jaką widziałem i co ważne nie cieknie. Kolor kompletnie nie będzie pasował bo to taki rudy hehe "metaliczny brąz". Najwyżej weźmiesz tzw Szprej i załatwisz sprawę. Jak coś to PW