Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!

Pełna wersja: Dwie Jawy 50 Mustang (ministra)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich posiadaczy i miłośników czechosłowackiej motoryzacji...

Przedstawiam w linku: http://www.youtube.com/watch?v=Xvi1pLagV...ture=g-upl (może mało profesjonalnym, ale na ten czas wystarczającym) dwie perełki, oczywiście Jawa 50 Mustang z roku 1976 i Jawa 50 Mustang z roku 1981. Motorowery w stanie bardzo dobrym. Po kapitalnych remontach silnika. Oryginalny lakier. Spisują się bardzo dobrze. Posiadają ważny przegląd techniczny, ubezpieczenie, nowy dowód rejestracyjny i oczywiście białe tablice. :-) Generalnie jestem z nich zadowolony. Świetnie radzą sobie w trasie. W kwestiach technicznych obie Jawki zachowane w oryginale, cylindry jak i tłoki 50ccm, bez popularnych w naszych obecnych czasach "tuningów". Części zamienne starałem się dobierać w jak najlepszych jakościach wykonania, co bywało czasem bardzo kosztowne głównie dlatego, iż w okolicy brak konkretnego sklepu motoryzacyjnego. Interesuje Was także V-max., w moim przypadku oba pojazdy osiągają ok. 65-67 km/h - a, że to nie ścigacz, nie potrzebuję dusić klasyków na pełnym gazie. :-) Optymalnie do 50 km/h - w zupełności mnie satysfakcjonuje. :-)

W wolnej powakacyjnej chwili postaram się dorzucić kilka fotek, a także skleić film w wysokiej rozdzielczości.

P.S. Na wszelkie pytania odnośnie przeprowadzonych napraw w Mustangach postaram się odpowiedzieć po wcześniejszych komentarzach poniżej. :-)


Pozdrawiam,
l.
No już widziałem je na yt Smile Ładne są Big Grin
Świetnie świetnie ! Smile czekamy na więcej - foty, filmy - wszystko ! Big Grin
No bardzo świetne są !
;D
Dbaj o nie !!!
Dzięki wielkie Panowie. Wink W najbliższym czasie - jak najbardziej tak, jak pisałem wyżej. :-)

W posiadaniu jeszcze jeden, trzeci Mustang z 1981 r. w stanie kolekcjonerskim, do wizualnej restauracji (25 lat spędzonych w stodole), bo silnik nigdy jeszcze nie zdążył się nawet dobrze zagrzać. ;-)
fajne mustangi
Fajne, ładne te jawki.
Bliźniaczki normalnie, widzę, że prawdziwy zapaleniec Mustangów do nas zawitał. Pochwal się i trzecią Jaweczką Smile
Dziękować, dziękować. Smile)


Trzecia, czas się za nią zabierać. Wszystko w przyszłości. ;-))
na są zaje**steTongue
Pokaż no tego trzeciego. A mustang to Ford najlepszy Big Grin
Witam,

W linku: http://www.youtube.com/watch?v=tfai5bvP6yw przesyłam kolejne nagranie, tym razem w lepszej rozdzielczości 720p (HD) i dobrej jakości dźwięku. Smile Wkrótce dorzucę kilka fotek obydwu Mustangów. Smile

P.S. Miłego oglądania!Pozdrawiam,
l.
Przekierowanie