Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!

Pełna wersja: Kod lakieru
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam . Mam wigry 2 76r. I szukam kodu lakieru tego lakieru . Jest to czerwony orginalny lakier z tamtych lat . Ma ktoś kod? Bo chce pomalować na oryginalny kolor.
Ten kolor to zdaje się "czerwień meksykańska" z palety fiata, maluchy były malowane na ten kolor. Może szukaj po tej nazwie.
(15-09-2021 10:50:03)pioteron napisał(a): [ -> ]Ten kolor to zdaje się "czerwień meksykańska" z palety fiata, maluchy były malowane na ten kolor. Może szukaj po tej nazwie.


Właśnie wiem . Ale zastanawiam się ponieważ wczoraj patrzyłem na paletę Fiata 125p. I tam jest kolor mega podobny . I też był stosowany w 76r (rama od wigry to ten rocznik ) I Nie wiem czy czerwień meksykańska czy F515 czerwony koralowy. To jest ten z fiata . I który tu wybrać?
Koralowy za ciemny. Mi google wypluło z kolei nr 453 https://sklep.motip.pl/fso-fsm/1007-laki...200ml.html . Kolega ma malucha w czerwieni meksykańskiej, ale dopiero w październiku będę miał możliwość sprawdzenia, jaki to kolor na tabliczce.
(15-09-2021 11:02:05)pioteron napisał(a): [ -> ]Koralowy za ciemny. Mi google wypluło z kolei nr 453 https://sklep.motip.pl/fso-fsm/1007-laki...200ml.html . Kolega ma malucha w czerwieni meksykańskiej, ale dopiero w październiku będę miał możliwość sprawdzenia, jaki to kolor na tabliczce.

To czerwień czy to co posłałeś?
Przekierowanie