Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Wasze przygody
Autor Wiadomość
bujak96 Offline
ホンダマスター
*


Liczba postów: 654
Imię: Adam
Skąd: Strzelce Opolskie
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #1
Wasze przygody
Chyba każdy wie o co chodzi. Big Grin
A więc dziś kupiłem kask i pojechałem go przetestować na polną drogę (dziś u mnie mecz był to pełno psiaków to się bałem po drodze Big Grin) Doszedłem na polną drogę odpalił bez żadnego problemu. Przejechałem 5 km i przerwa, potem wracam do domu i po 100m spadł mi łańcuch bo nie był napięty.
Z małymi problemami założyłem łańcuch, wychodzę z pola i okazało się że przednie koło znowu się poluzowało Sad Zrobiłem co trzeba i spokojnie do domu patrze facet traktorem rozwalił się na całą drogę i byłem zmuszony ucieczką w rówBig Grin przez co rozwaliłem przedni klosz. Potem spokojnie do domu, podjeżdżam pod dom wrzucam luz i przegazówka, potem się obracam patrze psiaki to 1 2 i do kumpla.
Potem spokojnie już dojechałem. Big Grin
14-05-2011 20:36:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Mikołaj Offline
Dziecko słoneczka :D
*


Liczba postów: 1,592
Imię: Mikołaj
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #2
RE: Wasze przygody
ja dzisiaj pojechalem sobie na ul. pod skarpa do anglokow zobaczyc czy maa jakies radia (samochodowe do mojego cc) ale nie mieli wiec pojecalem do chaty ale jak juz od nic ruszylem to cos mi tak minimalnie pierdzialo ale mowie to pewnie ta glowica co gwint zje*alem sie swieca poluzowala i pierdzi ale jade i coraz mocnie coraz mocnie az w koncu to nic nieslyszalem prucz pierdzenia wszyscy sie na mnie gapia ja ja jade i nie wiem co sie dzieja jak dojechalem do domu to az mama wyszla zobaczyc co sie dzieje jak juz wszedlem na podworko to sie okazalo ze sie 1 szpilka od mocowania kolanka wykrecila i wypadla a druga sie prawie odkrecila i kolanko tak gdzies na 2cm mialo przerwe a no i oczywiscie uszczelka tez zniknela ale juz chodzi

OGAR 200 NA MOJEMOTO.PL
MOTORYNKA NA MOJEMOTO.PL

obraz
14-05-2011 21:16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
zbydrze Offline
Rometowy elektro-elektronik
*


Liczba postów: 820
Imię: Zbyszek
Skąd: Okolice Rypina
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #3
RE: Wasze przygody
A ja pewnego dnia w wakacje pojechałem Ogarem do wuja do Somsior (4km), coś tam pomóc.
Były to dni, w których silnik mi gorzej chodziłsmutny, to znaczy jak pociągnąłem trochę szybciej, to mi gasł prawie.
Jakoś tam dojechałem, tylko słaby był okropnie. W drodze powrotnej Ogi sprawował się już gorzej. W końcu 2 km od domu stanął. (a robiło się już szaro) Od razu pomyślałem, że zapchała mi się dziurka w dekielku od gaźnika. Zdjąłem wężyk, odkręciłem, przedmuchałem, złożyłem, zapalił!!hura Strzał w dziesiątkę, ale nie na długo. Jednak źle wsadziłem pływak i iglica nie trafiała w zaworek i paliwo trochę ciekło, ale w nocy nie będę stale rozbierać i poprawiać. Ujechałem kawałek i zatrzymałem sie żeby poprawić zapięcie przy kasku, potem kopię, a tu nicHuh. Paliwo się lało na zewnątrz, i poszło też do cyla. Znowu rozbiórkaAngry. Dalej próbowałem odpalić na popych, ale to nic nie dałoSad - zalał się. Wykręciłem świecę, pokopałem trochę, na szczęście miałem zapalniczkę (nie palę, to mi nie jest potrzebna), którą wziąłem akurat tego dnia na wypadek zalania świecyCool. Wypaliłem świecę (całe szczęście, że nie było wiatru), wkręciłem ją. Odpalił od pierwszego kopa!

Dojechałem już potem bezawaryjnie do domu.

Rzadko wchodzę, rzadko odpisuję
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2011 03:15:12 przez zbydrze.)
15-05-2011 03:11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Aban Offline
Wyrośnięty Motoryn'iarz
*


Liczba postów: 166
Imię: Daniel
Skąd: Płock
Pojazd: Romet Pony
Post: #4
RE: Wasze przygody
ja w tym tygodniu zamiast benzyny nalałem soku grejfrutowego do mojej motoryny... nie obyło się bez czyszczenia gaźnika, baku, ustawiania zapłonu, zmiany świec itp.
Ogólnie nic wielkiego się nie stało ale były niezłe bassy jak się okazało żem nalał soku Big Grin
31-08-2011 15:02:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Romecio Offline
10696956 gg pisać jak coś ;D
*


Liczba postów: 594
Imię: Konrad
Skąd: Kraków
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #5
RE: Wasze przygody
Ja bez tablic bez papierów jade do sklepu ,patrze psiaki pod sklepem ostry tylny hamulec pisk opon,jedynka,dwójka.. i rura do domu szybko chowam do garazu po jakiejś godzinie jezdzi patrol po okolicy podjeżdzają pod mój dom, pytają czy nie wiedzą kto jezdzi pomaranczowym motorem?? Ja:Nie nie znam nikogo takiego a to ze wszyscy sąsiedzi mnie znają to mówili ze nie ma tu takiego motoru zfarciło mi sie Smile Smile

Praca Silnika Mojego Ogara

   Jazda Ogarem Smile
Ogień z rury przód do góry, trzymaj się ramy, zapierdalamy !

Morał z Historii Krótki,Lecz Nie Wszystkim Znany..Jak Nie Ma Warunków ,Nie Zapieprzamy xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2011 15:15:57 przez Romecio.)
31-08-2011 15:15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Gruchu Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 241
Imię: Łukasz
Skąd: ok./Dębicy
Pojazd: Romet Komar
Post: #6
RE: Wasze przygody
(14-05-2011 20:36:42)bujak96 napisał(a):  Chyba każdy wie o co chodzi. Big Grin

Czy Ty jeździsz tym pojazdem z miniaturki? I czy to nie jest moja wymarzona WSK?Smile

(31-08-2011 15:02:07)Aban napisał(a):  ja w tym tygodniu zamiast benzyny nalałem soku grejfrutowego do mojej motoryny...

Jak można było pomylić i wlać sok?:F

Mnie kiedyś policja zatrzymała i spuściła powietrze z kółBig Grin bo się rozpłakałem:F oczywiście nie miałem kasku, ani żadnych papierów do motorynkiBig Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2011 15:28:41 przez Gruchu.)
31-08-2011 15:26:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
saper1923 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 218
Imię: Kuba
Skąd: Świątniki Górne
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #7
RE: Wasze przygody
A ja to jestem hardcor pojechałem 10km od domu bez papierów po bocznych drogach lecz jakieś 1 km jechałem po głównej drodze lecz niedługo go zarejstruję to będę jezdził wszędzie.Ostatnio zrobiłem z dętką bo była dziurawa i jechałem sprawdzić jadę wszystko spoko a tu nagle tak mnie ściąga na bok patrze na tył a tam cała opona wypadła z felgi z dętką dobrze żem się zatrzymał bo by tylko się iskry posypały.

Zobaczcie mojego Rometa :
http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=1501Big Grin
Malowanie Rometa czas zacząć !


Niech żyje polska motoryzacja !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2011 15:40:54 przez saper1923.)
31-08-2011 15:40:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Decybel Offline
gg 31379466 pisać:P
*


Liczba postów: 459
Imię: Marcin
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #8
RE: Wasze przygody
ja kiedyś jak miałem chyba 15tat jeździłem sobie SHL-ką po osiedlu i trafiłem na psów i zacząłem uciekać, uciekałem aż mi paliwa zabrakło na jakieś polnej drodze odczekałem 2 godz i zacząłem pchać do domu i oni na mnie czekali no i wpadłem oczywiście bez kasku papierów na motor a o prawo jazdy już nie mówiąc i policjant szczelił mi z liścia za to że uciekałem spuścił mi powietrze i wbił jedynkę i zabrał wajchę do biegów ale mnie pościł i dźwigałem tył motoru do domu ale i tak lepsze od mandatu i Bóg wie czego tam jeszcze

OPRAWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH
-Nagłośnienie
-Oświetlenie
-Dekoracje
-DJ-e
Więcej info: gg.31379466 tel. 880 961 153
31-08-2011 17:23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Aban Offline
Wyrośnięty Motoryn'iarz
*


Liczba postów: 166
Imię: Daniel
Skąd: Płock
Pojazd: Romet Pony
Post: #9
RE: Wasze przygody
haahahh to dobry pomysł ale żeby tak wajche ściągnąć to bez jaj przegięcie xd
31-08-2011 17:46:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Gruchu Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 241
Imię: Łukasz
Skąd: ok./Dębicy
Pojazd: Romet Komar
Post: #10
RE: Wasze przygody
Ale, że Cię uderzył i że im się czekać chciałoBig Grin musieli mieć niezłą nerwęBig Grin
31-08-2011 20:27:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Decybel Offline
gg 31379466 pisać:P
*


Liczba postów: 459
Imię: Marcin
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #11
RE: Wasze przygody
A no dla mnie tam lepiej że z liścua dostałem niż mandat i inne kataklizmyBig Grin

OPRAWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH
-Nagłośnienie
-Oświetlenie
-Dekoracje
-DJ-e
Więcej info: gg.31379466 tel. 880 961 153
31-08-2011 20:45:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
papi99 Offline
Fachowiec od gaźników:)
*


Liczba postów: 469
Imię: Kacper
Skąd: Zakrzewo
Pojazd: Romet Pony
Post: #12
RE: Wasze przygody
Mi jak jechałem to dźwignia zmiany biegów odleciała ale na szczęście do domu była prosta droga. Wjeżdżam na podwórko chcę wbić jedynkę a tu ni ma dźwigni Smile

>>>Mój Romet na Pj<<<

>>>Mój Cross na Pj<<<

>>>Mój kanał na YT<<<



Cztery kółka ruszają ciało. Za to dwa ruszają duszę.

Jeżeli w czymś pomogłem kliknij "Pomógł"
01-09-2011 14:39:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
MrF4k Offline
Daaaawwccaa
*


Liczba postów: 5,136
Imię: Karol
Skąd: Kamienna Wola
Pojazd: Romet Chart
Post: #13
RE: Wasze przygody
Jechałem na cmentarz . W drodze do cmentarza już coś było nie tak muliło go i miał duże obroty. Gdy już miałem jechać do domu wszystko sie unormowało ale 5km od domu zagasł. Posiedziałem chwile popatrzałem na niego Smile wykręciłem świece przepaliłem zapalniczką choć miała iskre. Dalej nie palił , wykręciłem iglice i włożyłem z powrotem odpalił na chwilke ale znów zgasł. Luknąłem na wężyk paliwa a tu cienie przy komorze pływakowej. Skleiłem na chwile taśmą i odpalił dojechałem jakoś do domu. Potem wymieniłem pojechałem na jazde próbną bez kasku papierów itd . Lukam w lusterko a tam z daleka psy. Skręciłem w pole poczekałem przejechali i wróciłem do domu troche sie wystraszyłem bo znów był bym 100 zł w plecy Tongue

Pisk opon słychać z dala ktoś na Charcie zapier**** !!!
Mam Rometa i dwa kaski więc wybiorę się na laski

(25-08-2011 00:10:48)soczek napisał(a):  Rób na orginał. Tjunink to tylko młode oszołomy praktykują, a potem na stare lata i tak mądrzeją (wiem po sobie).
Działaj, pozdro !
02-09-2011 21:37:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Aban Offline
Wyrośnięty Motoryn'iarz
*


Liczba postów: 166
Imię: Daniel
Skąd: Płock
Pojazd: Romet Pony
Post: #14
RE: Wasze przygody
ja tam kask zawsze zakładam nawet nie dla psów ale 4 bezpieczeństwa na jeździe "próbnej" Big Grin bo już raz też tak miałem, że jeździłem w kasku (po drodze na wale) ale potem zjechałem na chate i ziomek dał mój hełm starej żeby z nim na sroczu sie przejechała a ja za nimi (no żebym jak coś to ją potrącił xd xd) a tu jak nigdy psy...a ja ofc bez niczego no to po heblach, 1../..2 i ogień nawet się nie oglądałem za siebie ale potem spojrzałem to nie skręcili w tą dróżkę Big Grin;D troche się przy tym obsrałem
02-09-2011 21:43:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
bravosport Offline
Nowy
*


Liczba postów: 73
Imię: Kamil
Skąd: Wrocław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #15
RE: Wasze przygody
Kupiłem ogara po pierwszym dniu zalałem świece wypalilem ją wyczyścilem i zaczoł śmigać.Po 15km wszystko fajnie jak na 23 letni motor to przyspieszenie całkiem całkiem.Schowałem go aby odpoczoł ale nie moglem wytrzymać poszedłem odpaliłem a tato podkręcil przedni hamulec bo wogule nie działał.Więc jade chce skręcic w uliczkę a na chodnikach stały auta wiec była miejsca tak na jeden samochód.Wbijam w zakręt z prędkością 20km/h a tu auto ja z przyzwyczajenia w rowerze przedni hamulec a w motorze sprzegło a że auto było bardzo blisko manewr w bok nóżke gdzie trzymam stope zahaczylem o osłone światła mgielnego i mu zdjołem i bakiem optarłem klape Sad Ogar to nie plastik ogarkowi nic nie bylo ale nie miałem karty motorowerowej a że to stało się prawie że przed moim domem do taty spisali przebieg wypadku.Dobrze że był zarejestrowany u mnie skończyło się na popażeniu (tłumik) a i mój tato napisał że to on kierowal pojazdem oczywiście moja mam nic nie wie bo jak by się dowiedziała koniec z rometem Tongue

Romet to nie motorower to styl życia Tongue


http://www.youtube.com/watch?v=uJYPwSEfTEE Kilka Zdjęć

http://polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Ogar-200/132236 Mój Ogar
04-09-2011 13:40:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet Kadet vs Romet Pega...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:06:17
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 139
Proszę o pomoc w nazwie e...
Ostatni post: wigryman
Wczoraj 22:09:40
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 556
Części
Ostatni post: komarek54
Wczoraj 22:06:36
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 432
Moc silnika 023
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:13:43
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 239
Rocznik Robaka
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:38:13
» Odpowiedzi: 28
» Wyświetleń: 7472
Powitać
Ostatni post: szyja35
Wczoraj 17:23:58
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 80
Romet retro problem z prz...
Ostatni post: romek
Wczoraj 00:37:48
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 234
Gdzie kupić nowe koło do ...
Ostatni post: tramwajarz
07-05-2024 21:45:52
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 210
kolejne problemy z komare...
Ostatni post: bartwilku
07-05-2024 14:27:43
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 323
Kupię Kupię ramę z dokume...
Ostatni post: krzysiekli1989
05-05-2024 11:11:29
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 170
Uszczelki silnika
Ostatni post: romek
04-05-2024 18:54:18
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 292
Remont Silnika
Ostatni post: marcin1479
03-05-2024 21:26:36
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 452
Wigry 1 z 1976 - szczegół...
Ostatni post: wigryman
03-05-2024 21:22:34
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 941
Czy były 2 rodzaje karter...
Ostatni post: Keizo
02-05-2024 21:24:07
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 299
Uchwyt lampy Rakiety
Ostatni post: krisb120
02-05-2024 14:18:51
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 208

Reklama