Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Czy tylko ja?
Autor Wiadomość
Rafku Offline
Drucidruci tu
*


Liczba postów: 1,821
Imię: Rafał
Skąd: Bartoszyce
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #16
RE: Czy tylko ja?
W sumie to nie jestem w temacie, bo rozumiem, że dym zaczął się od tych swoją drogą kompletnie nie pasujących peszli?

Zgadzam się z kolegą komarinho - również uważam, że moderacja jest naciągana... Dostałem jak pamiętam bana na miesiąc? Za to, że irytują mnie i widzę, że nie tylko mnie systematycznie zakładane tematy ciągle o tym samym, nie poparte żadnymi przykładami, argumentami, zdjęciami, no po prostu bełkot - nic konkretnego, coś co było wielokrotnie wałkowane i to nie tylko na tym forum i po wpisaniu problemu w google występują dziesiątki jak nie setki tych samych wątków... Facepalm2

No i zachodzi pytanie... jak na taki nowy wątek nie reagować z irytacją, wyśmianiem? No ja inaczej nie potrafię, a jak ktoś lubi pisać w kółko o tym samym to jest conajmniej dziwny...

I kompletnie nie zgadzam się, z tym że post sformułowany z irytujący sposób ma być surowo karany, no bo co jest w tym takiego strasznego?

Przecież natłok tych samych tematów w efekcie rzeczy tworzy jedno wielke śmieciowisko - odpowiedź na problem jest w zasadzie ta sama i co - takie tematy pomagają rozwijać forum? No proszę was... Uważam, że kolejne tematy pt: "jak mam ustawić zapłon 023" powinny z automatu trafiać do kosza z odpowiedzią opcja szukaj się kłania, a dlaczego to napisałem wyżej...

Nie chce mi się więcej

Pony 50-M2 '82
Ogar 200 '88
50T1 '80

Komar 2351 '79
Mini ścigacz 50cc
Bemi Cross 110cc
Bashan ATV 150cc
10-03-2017 18:43:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
komarinho Offline
długodystansowiec
*


Liczba postów: 552
Imię: Paweł
Skąd: Sanok/Kraków
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #17
RE: Czy tylko ja?
To też jest racja, na tym forum loguje się mnóstwo ludzi w wieku gimnazjalnym którzy nie chcą czerpać wiedzy zawartej na forum, tylko na przekór tworzą kolejne tematy o tym samym. Rzeczywiście jak wchodzę na forum i patrzę na "ostatnie wątki" to często czuję się jakbym oglądał stary film, ciągle o tym samym. Rozumiem że każdy jakoś zaczyna ale Ci młodsi nie chcą się uczyć i pogłębiać, szukać, tylko mieć wszystko na tacy. Czyli pasuje tylko tu siedzieć i robić kopiuj --> wklej. No ale nowym osobom nie przetłumaczymy przecież z miejsca działania forum i tego jak to powinno wyglądać. Ciężka sprawa :F

Mój Romet 100
Mój Romet Ogar 200
Moja MZ ETZ 150
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2017 21:40:31 przez komarinho.)
10-03-2017 21:40:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
rafi555 Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,556
Imię: xxxxxx
Skąd: xxxxxxxx
Pojazd: Romet Pony
Post: #18
RE: Czy tylko ja?
nwm ja chodzę do 2 gimby umiem pisać (staram się nie pisać gwarą itp) założyłem chyba tylko jeden wątek dziale problemy ale wtedy już nawet ja nie wiedziałem co się popsuło, a więc nie każdy jest taki zły moim zdaniem rometa trzeba dostać jak się jest małym, ja dostałem domino w wieku 5 lat nauczyłem się naprawiać rowery, z 2 tata później motorynkę, po roku zrobiłem z kolegą w moim wieku remont kapitalny i chodzi do dziś, junak no to miałem 10-11 lat i po 20 latach, rozgrzebanego w kilku skrzynkach odpaliłem SAM bo nikt nie był łaska mi pomóc twierdzili że jestem idiotą że to robię itp - wniosek, "jak se ne rozbierzysz to se ni nauczysz" a takim którzy liczą że my na forum im powiemy i będzie ok, powinno się dać bana co będzie za kilkanaście lat chłop 30 dychy na karku a dętki nie umie zmienić, dlatego żeby zaprzestać takich głupich pytań myślę że te osoby powinny same do tego dojść i nauczyć się samodzielności, a jak nie mam PW pisać co się popsuło to PODPOWIEM-NAPROWADZĘ
10-03-2017 22:32:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Quake96 Offline
Zielono mi :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,757
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #19
RE: Czy tylko ja?
(10-03-2017 18:43:17)Rafku napisał(a):  I kompletnie nie zgadzam się, z tym że post sformułowany z irytujący sposób ma być surowo karany, no bo co jest w tym takiego strasznego?

Hmm zastanówmy się... Niezgodność z regulaminem? W Twoim przypadku irytujący to czasem za mało powiedziane. Jak masz kogoś wyśmiewać i wyzywać to może lepiej nic nie pisz. Może za chwilę w ogóle zniesiemy regulamin i zaczniemy pozwalać na wszystko? Pokaż mi choć jedno ostrzeżenie, które dostałeś niesłusznie, bo o ile sobie przypominam to zwykle twoje "nagrodzone" wypowiedzi w stosunku do innych były po prostu niemiłe, żeby nie powiedzieć chamskie.

Zaczyna się tu robić trochę niemiło, bo jak na razie widzę narzekanie na "nas" moderatorów, ale spójrzcie na drugą stronę bariery. Nie jeden dostał ostrzeżenie bo na nie po prostu zasługiwał, szczególnie Ty Rafku, więc nie wiem po co tutaj twój bojkot. Mogę się zgodzić z tym, że czasem reagujemy (szczególnie ja) zbyt ostro, ale nie mogę zgodzić się z tym że niesłusznie. Jeśli ktoś chce sobie powyzywać innych, bo ten założył kolejny "głupi" temat to niech może wróci do piaskownicy. Tutaj wymagajmy od siebie przynajmniej podstaw kultury. Nie może być tak, że "ooo moderatorzy tacy źli, każą tylko na lewo i prawo", bo za coś te kary są. A na kolejnych "niewiedzących" którzy zakładają tematy jest lepszy sposób niż zwyzywanie z miejsca. Obok każdego posta jest taki fajny przycisk "ZGŁOŚ". Kliknięcie w niego i napisanie w czym problem nie jest chyba takie trudne?

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2017 22:35:51 przez Quake96.)
10-03-2017 22:34:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo Quake96 za ten post.
Bartek Offline
Emerytowany Moderatroll


Liczba postów: 2,961
Imię: Bartek
Skąd: Jarosław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #20
RE: Czy tylko ja?
(10-03-2017 02:05:21)komarinho napisał(a):  No i dziękuję. Sugerowałbym też administracji forum o przemyślenie roli moderatorów niektórych użytkowników, którzy mając tą funkcję od bardzo dawna nie robią zupełnie nic. Ja na przykład od półtorej roku nie widziałem nic od Bartka, od Simona to chyba z 3 lata. Nie żebym coś do nich miał Wink

Pragnę zauważyć, że przez jakiś czas praktycznie nie uczestniczyłem w życiu forum z przyczyn osobistych. Jeśli byłem upierdliwym modem to dałem sobie spokój i pilnuję swojej działki czyli konkursów. Forum przeglądam i to co widzę to poprawiam. Ale jeśli ktoś chce bym walił punktami to nie ma sprawy. Ale sorry oprócz forum też są sprawy osobiste i nie mam już 15 lat by siedzieć i smarować posty czy ostrzeżenia.
Jeśli ktoś jest chętny na moje stanowisko chętnie oddam i niech ktoś inny bawi się w organizacje konkursów i sprawdzanie wszystkich wypowiedzi Wink

ps. Są starsi modowie którzy od dłuższego czasu nawet na forum nie zaglądają A ja się staram w miarę możliwości raz dziennie być na forum i przeczytać co dzieje się w tematach Wink

Dobra koniec gównoburzy bo serio nie chce mi się z nikim zadzierać.

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
10-03-2017 22:40:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
rafi555 Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,556
Imię: xxxxxx
Skąd: xxxxxxxx
Pojazd: Romet Pony
Post: #21
RE: Czy tylko ja?
i z tym się zgodzę nie wyzywajmy moderatorów innych bo to nie miłe no chyba, że koleś rozwali magneto ja wszyscy mu pisali co się stanie facepalm
10-03-2017 22:43:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Quake96 Offline
Zielono mi :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,757
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #22
RE: Czy tylko ja?
(10-03-2017 22:43:08)rafi555 napisał(a):  i z tym się zgodzę nie wyzywajmy moderatorów innych bo to nie miłe no chyba, że koleś rozwali magneto ja wszyscy mu pisali co się stanie facepalm

Szczerze to nawet to nie jest powodem do tego żeby innemu ubliżać. Okej, zrobił głupotę, to po prostu lepiej dać sobie spokój z pomaganiem niż przy okazji kogoś zwyzywać. I w ten oto sposób niejedna osoba zraża do forum nowych użytkowników nie mniej niż "my".

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
10-03-2017 22:44:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
rafi555 Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,556
Imię: xxxxxx
Skąd: xxxxxxxx
Pojazd: Romet Pony
Post: #23
RE: Czy tylko ja?
jak się zastanowić to tak stało się, no ale czy to ok jak moderator ubliżył użytkownikowi *********** przenosząc jego temat do działu trudne sprawy każdy ma coś na sumieniu
10-03-2017 22:48:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Quake96 Offline
Zielono mi :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,757
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #24
RE: Czy tylko ja?
W jaki sposób przeniesienie tematu do innego działu jest ubliżeniem? loo Nie rozumiem twojej pokrętnej logiki.

Z resztą podaj mi na to jakiś przykład, spróbuję się może odnieść.

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
10-03-2017 22:52:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
rafi555 Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,556
Imię: xxxxxx
Skąd: xxxxxxxx
Pojazd: Romet Pony
Post: #25
RE: Czy tylko ja?
o to http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=42077 moim zdaniem to była lekka obraza jak sobie "naprawia" motorower to mu nie wychodzi, po prostu nic nie wie, a jego temat wyrzuca się do trudnych spraw, mnie by to trochę tak zdemotywowało do dalszej pracy szczególnie że typek był wtedy "świeży" i można było mu to odpuścić
10-03-2017 23:02:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Quake96 Offline
Zielono mi :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,757
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #26
RE: Czy tylko ja?
(10-03-2017 23:02:42)rafi555 napisał(a):  o to http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=42077 moim zdaniem to była lekka obraza jak sobie "naprawia" motorower to mu nie wychodzi, po prostu nic nie wie, a jego temat wyrzuca się do trudnych spraw, mnie by to trochę tak zdemotywowało do dalszej pracy szczególnie że typek był wtedy "świeży" i można było mu to odpuścić

To nie moja robota, z resztą nawet widać czyja Smile Więc nie mam jak się do tego odnieść. Jak widać nie tylko ja tu jestem "be".

No i popatrz na to co napisałeś. Z jednej strony mówisz, że koleś był "świeży" i można było mu odpuścić, a z drugiej twierdzisz, że jak ktoś złamał magneto mimo porad to już jemu można pocisnąć.

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2017 23:06:26 przez Quake96.)
10-03-2017 23:05:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Bartek Offline
Emerytowany Moderatroll


Liczba postów: 2,961
Imię: Bartek
Skąd: Jarosław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #27
RE: Czy tylko ja?
Nie rozumiem pewnych osób które tutaj się rzucają. Skoro dostały punkty to nie były to punkty dane za ładne oczy tylko za przewinienie.
Każdy z nas może ma różne poglądy na niektóre wypowiedzi ale przeglądając niektórych posty i ostrzeżenia dochodzę do wniosku, że dane punkty zostały prawidłowo nałożone. Ale jeśli ktoś ma zarzuty do naszej pracy to proszę pisać do Tomka i nie mientkiego oni rozstrzygną czy dane punkty są dane prawidłowo czy jak to ktoś powiedział, że moderatorzy nadużywają swojej władzy.
Najlepiej było by gdyby moderatorzy mieli wywalone na całej linii i na forum panowała by samowolka i każdy wtedy byłby zadowolony bo nie było by "upierdliwych" moderatorów oraz punktów.
Co do Ciebie Rafale (Rafku) to poprzeglądaj swoje posty na spokojnie i zobacz co napisałeś i popatrz na swoje ostrzeżenia. Za darmo ich nikt Ci nie dał. Czytając te posty to albo kogoś wyśmiewasz albo piszesz chamsko. Wiem forum jest od wolnej wypowiedzi ale są granice. Skoro widzisz jakiś temat lub post który łamie regulamin to kliknij przycisk "Zgłoś" wtedy ktoś z nas sprawdzi i zrobi z tym porządek.
A co do miesięcznego bana to dostałeś go z uzbieranych punktów i nikt specjalnie Tobie nie nałożył.
I teraz postawcie się w naszej sytuacji. Doglądanie forum i sprawdzanie waszych wypowiedzi należy do naszej pracy i każdy z moderatorów ma swój punkt widzenia i każdy z nas może odbierać różnie posty ale z tego co widzę to w prawie 100% dane ostrzeżenia pokrywają się z moją opinią czy innego moderatora.
Więc nie wieszajcie na nas haków bo nikt z nas nie jest święty. I zanim coś napiszecie to pomyślcie ze sto razy jak nie więcej zanim coś napiszecie. A nie później płacz bo moderator zły bo moderator dał punkty.
Skoro zawiniłeś to weź to na klatę i nie zachowuj się jak dziecko.. Bo czytając ten temat odbiera, że jesteśmy w piaskownicy a nie w gronie ludzi dorosłych ..

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2017 23:44:59 przez Bartek.)
10-03-2017 23:14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
rafi555 Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,556
Imię: xxxxxx
Skąd: xxxxxxxx
Pojazd: Romet Pony
Post: #28
RE: Czy tylko ja?
ale czy ja coś na ciebie powiedziałem Smile jak dle mnie jesteś chłop taki, i filmy się spoko ogląda Smile

a to ten żartowniś Big Grin
(08-11-2016 18:57:03)nie_mientki napisał(a):  Wątek ląduje w trudnych sprawach, nie mogę się powstrzymać.
10-03-2017 23:15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Bartek Offline
Emerytowany Moderatroll


Liczba postów: 2,961
Imię: Bartek
Skąd: Jarosław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #29
RE: Czy tylko ja?
Nie chcę tutaj dzielić nikogo. Staram się szanować każdego użytkownika. Jak i prywatnie tak i jako moderator. A że widzę jakiś błąd i jeśli słusznie należą mu się punkty to nie ma zmiłuj czy to jest mój kolega czy to wróg. Każdego traktuje się normalnie i nie ma taryfy ulgowej.
Moim zdaniem piszesz post to pisz go z głową. Jeśli napiszesz go na odwal się Panie lub w takim stylu to się nie dziw, że masz to ostrzeżenie. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do tego to napisz na pw wszystko można na spokojnie wyjaśnić. Moderator to też człowiek.. ale widze, ze niektórzy uważają, że skoro mam zielony nick to dana osoba już jest Bogiem.. A tak prawdę mówiąc to jesteśmy tacy sami jak wszyscy użytkownicy na forum. Tylko z tym, że MY sprawdzamy co piszecie i staramy się to jakoś odnieść do regulaminu.

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
10-03-2017 23:24:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
jurek_j Offline
Technik
*


Liczba postów: 838
Imię: J
Skąd: FGW
Pojazd: Romet Kadet
Post: #30
RE: Czy tylko ja?
A ja wsadzę kij w mrowisko.

Gdybym ja na sb sypał łaciną podwórkową jak co niektórzy, to dawno dostałbym bana. Ale innym jakoś to na sucho uchodzi. Jak to możliwe, droga filipinko?
10-03-2017 23:35:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet Kadet vs Romet Pega...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:06:17
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 111
Proszę o pomoc w nazwie e...
Ostatni post: wigryman
Wczoraj 22:09:40
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 540
Części
Ostatni post: komarek54
Wczoraj 22:06:36
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 419
Moc silnika 023
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:13:43
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 225
Rocznik Robaka
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:38:13
» Odpowiedzi: 28
» Wyświetleń: 7459
Powitać
Ostatni post: szyja35
Wczoraj 17:23:58
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 66
Romet retro problem z prz...
Ostatni post: romek
Wczoraj 00:37:48
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 221
Gdzie kupić nowe koło do ...
Ostatni post: tramwajarz
07-05-2024 21:45:52
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 201
kolejne problemy z komare...
Ostatni post: bartwilku
07-05-2024 14:27:43
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 309
Kupię Kupię ramę z dokume...
Ostatni post: krzysiekli1989
05-05-2024 11:11:29
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 160
Uszczelki silnika
Ostatni post: romek
04-05-2024 18:54:18
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 283
Remont Silnika
Ostatni post: marcin1479
03-05-2024 21:26:36
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 441
Wigry 1 z 1976 - szczegół...
Ostatni post: wigryman
03-05-2024 21:22:34
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 939
Czy były 2 rodzaje karter...
Ostatni post: Keizo
02-05-2024 21:24:07
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 293
Uchwyt lampy Rakiety
Ostatni post: krisb120
02-05-2024 14:18:51
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 201

Reklama