Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Wyśmiewanie Rometów - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Wyśmiewanie Rometów (/showthread.php?tid=1761)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Wyśmiewanie Rometów - Kubek125 - 19-09-2011 19:50:31

Siemanko
Chciałem się was spytać czy u was w szkole są też takie osoby które się z was śmieją że jeździcie Rometami lub jakimś innym zabytkiem. U mnie w szkole większość tych osób sama nie ma moto i nie dociera do nich że ja lubie stare Motorki a nie nowe dobra może z 5 osób ogarnia ale reszta to.....

Ten post nie ma na celu obrażenia żadnego z moich kolegów a to że nie rozumieją to ich sprawa.


RE: Wyśmiewanie Rometów - Vladimir - 19-09-2011 19:59:36

U mnie na wsi ludzie mają kible i takie zabytki dla nich to tylko motorki do rozj**ania.


RE: Wyśmiewanie Rometów - Leszek - 19-09-2011 20:17:10

powiem tak to jest pojęcie względne, bo ja na przykład , tak jak twoi koledzy śmieją się z Rometów , śmieję się z kiblów, ale ja swoim pod nową szkołę nie podjechałem, ekipę mam spoko, już jednego kibla pod budą widziałem,


RE: Wyśmiewanie Rometów - Mati - 19-09-2011 20:46:13

W klasie od początku wiedzieli, że jestem zagorzałym fanem polskiej myśli technicznej, więc problemu nie było, a w innych klasach trochę krzywo patrzyli, ale jak zobaczyli jak codziennie po lekcjach odpalam od pierwszego kopa, a inni wokół te plastiki kopią po 100 razy, to od tego czasu niebieski Romet w bydgoskiej samochodówce ma największy respektBig Grin


RE: Wyśmiewanie Rometów - Aban - 19-09-2011 20:54:14

ja właśnie też krzywo patrzę jak ktoś jedzie kiblem i mówie co myśle, czyli ze to gówno grzechoczące a co do Rometów... trochę wstydziłbym się pod szkołę podjechać ale na osiedlu jeżdzę xd
zawsze bo pa jaki biedak albo wiocha itp a dla mnie znowu szacun, że na zabytku i powinni tylko zazdrościć


RE: Wyśmiewanie Rometów - Kubek125 - 19-09-2011 20:54:23

No wiesz tyle że ja mam do chaty od szkoły jakieś 300m(mieszkam na wsi i tutaj jest podstawówka z gimnazjum więc nie musiałem zmieniać szkoły, a tym co maj ą kible niestety zawsze one odpalająSad )


RE: Wyśmiewanie Rometów - lukasz247___ - 19-09-2011 21:03:18

A mnie w klasie poznali jako Rometowca Big Grin część to zaakceptowała nic mi nie mówią nawet sie fascynują niektórzy maja Romety do zrobię tak że jest spoko ale pod szkołą jeszcze nie byłem Romecikiem jak Charta na igłę zrobię to pojadę nim ^^


RE: Wyśmiewanie Rometów - Mikołaj - 19-09-2011 21:04:39

ja mam w klasie ksywe ogarek i bylem najbardzej rozpoznawalna osoba w klasie wlasnie dzieki romecikowiBig Grin moj wychowawca jak czegos nierozumiem z zakresu mechaniki to tlumaczy mi to na podstawie silnika rometowskiegoBig Grin a kumpla co jezdil yamaha tzr z parkinu wyganiali a mnie nigdy nawet uwagi nie zwrociliBig Grin takze jazda rometem to same kozywsci


RE: Wyśmiewanie Rometów - Tomasso94 - 19-09-2011 21:11:09

Nie zapomne jak wjechałem Ogarem na parking szkoły, a tam z 900 ryja wklejone w okna Big Grin


RE: Wyśmiewanie Rometów - Przemek - 19-09-2011 21:23:10

Ja nigdy nie mialem tak zeby ktos sie wysmiewal ,ze mam Rometa. Nie wiem jak by przyjela to reszta szkoly bo nigdy nie podjezdzalem. A klasa zawsze mi jakies pytania zadawala itp.


RE: Wyśmiewanie Rometów - Barto5050 - 19-09-2011 21:25:26

Ze mnie się niestety smieja Sad Ja jako jedyny komarkiem jeżdze, ale nigdy bym go na kibel nei zamienił Smile


RE: Wyśmiewanie Rometów - Vladimir - 19-09-2011 21:33:50

Panowie! Niech sie śmieją, zobaczymy kto będzie robił wielkie oczy za pare lat jak taki romcio będzie warty tyle co nowa Yamaha Aerox. Smile


RE: Wyśmiewanie Rometów - Grzeslaw - 19-09-2011 21:46:50

U mnie jest taki jeden. Codziennie przejeżdżam koło boiska a tam ten "pedzio" sobie gra. I codziennie słyszę : "a tego wczoraj widziałem ,zapi***alał se rometozłomem. Ja się na niego tak patrze i nie mogę grać." Jak to pierwszy raz usłyszałem to rzuciłem się na kolesia. Skończyło się na kilku siniakach, wybitym zębem no i oczywiście podziwiałem czerwony dywanik Big Grin niedawno do mnie zaczęli podchodzić i się pytać a jak zrobić to i tamto Big Grin


RE: Wyśmiewanie Rometów - patrykkol997 - 19-09-2011 22:01:57

Do mnie taki jeden ze szkoły że Romet to złom, że skuter lepszy i czy mi on w ogóle działa i się śmiał(sam niczym nie jeździ) to mu powiedziałem że ja sobie jade do domu a on musi "du**ć piechty" Smile , zapaliłem to mu japa opadła i pojechałem.
Ale mam kolegów którzy jeżdżą do szkoły ogarami i simsonami


RE: Wyśmiewanie Rometów - ROMETUS - 19-09-2011 22:05:28

A ja jestem w trakcie tworzenia rometa ogara 200 bo potrzebuje części i moi kumple wiedzą że to jest dobra maszyna i kilku jest chętnych bym im złożył takiego;]