Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Wyśmiewanie Rometów - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Wyśmiewanie Rometów (/showthread.php?tid=1761)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wyśmiewanie Rometów - Laska - 23-11-2011 23:12:00

No gabriel0 już tam kiedyś rama pękła i on się przejechał i znowu pękła -,-
Bo ten genialny kolega na v-maxie jechał po dziurach aż łeb odskakiwał myślałem że go p.i.e.r.d.o.l.n.e!


RE: Wyśmiewanie Rometów - serek - 23-11-2011 23:41:24

U mnie w szkole się ze mnie śmieją że mam szawaba i że jestem szwabem ale tak naprawdę to jezdzom jakimiś kiblami moze 2 ktorzy doceniają romety


RE: Wyśmiewanie Rometów - Tomasso94 - 23-11-2011 23:44:07

Bo jakby nie patrzeć... masz szwaba best


RE: Wyśmiewanie Rometów - Macej5 - 24-11-2011 03:36:31

Żalicie się, że się z was śmieją, a wcale lepsi nie jesteście.
Ja jak jeżdżę rometem to cisnę kible i się z nich śmieje, a jak sraczem to gadam na romety jakie to gówna itd. Tak dla równowagi.
A tak na serio to takie naśmiewanie się jak dla mnie jest idiotyczne i dziecinne.
Każdy jeździ tym czym chce ub po prostu może i to jego sprawa. Nie Twoje to się nie czepiaj.


RE: Wyśmiewanie Rometów - patrykkol997 - 24-11-2011 18:16:54

(23-11-2011 23:41:24)serek napisał(a):  U mnie w szkole się ze mnie śmieją że mam szawaba i że jestem szwabem ale tak naprawdę to jezdzom jakimiś kiblami moze 2 ktorzy doceniają romety
Lepiej być szwabem niż żółtym chińczykiem Wink


RE: Wyśmiewanie Rometów - Leszek - 24-11-2011 19:27:42

mała rada : miej za przeproszeniem wyj***ne na to co mówią inni, jak bym miał się przejmować tym co ludzie mówią to z domu nie powinienem wychodzić xD . Nawet jak by się cała szkoła to co z tego ? apropo kolegów którzy cię cisną za to że jeździsz Rometem, to już wiesz kto jest twoim kolegą i tyle


RE: Wyśmiewanie Rometów - Laska - 24-11-2011 21:29:57

Jak by się u mnie śmieli z rometa to bym poprostu zszedł z niego p.r.z.y.p.i.e.r.d.o.l.i.ł w łeb i bym dalej pojechał :>


RE: Wyśmiewanie Rometów - Romecio - 24-11-2011 22:13:30

Na mojego Romka jakiś gówniarz naplół widzialem to bo akurat z domu wyszedlem a motor przed bramą, złapałem gnoja i mu morde obiłem ( mial moze ze 12 lat) i wycierał to bluzą , cisnienie mialem 200/100 Smile


RE: Wyśmiewanie Rometów - gabriel0 - 24-11-2011 23:28:46

ja to bym mu czaszkę połamał...
Wczoraj na lekcji geografii pani się tak wkur*iła że powiedziała że wyobraża sobie jak łapie takiego jednego i napierd*la łbem o ławkę Tongue


RE: Wyśmiewanie Rometów - patrykkol997 - 25-11-2011 18:18:45

(24-11-2011 22:13:30)Romecio napisał(a):  Na mojego Romka jakiś gówniarz naplół widzialem to bo akurat z domu wyszedlem a motor przed bramą, złapałem gnoja i mu morde obiłem ( mial moze ze 12 lat) i wycierał to bluzą , cisnienie mialem 200/100 Smile
Za takie coś to bym gościowi głowe "amputował"
Co do lekcji geografii to u nas facetka w środe heda z mandarynki zebrała


RE: Wyśmiewanie Rometów - Laska - 25-11-2011 19:34:54

Ja to bym go złapał i japskiem w te mele i by to zlizywał Big Grin


RE: Wyśmiewanie Rometów - Tomasso94 - 25-11-2011 19:36:49

Zamykam z powodu iż temat zmierza w innym kierunku niż początkowe założenia.


Czy u was śmieją się z rometów? - RequiredData - 01-02-2013 00:37:46

Siemka. Kiedyś jak miałem jeszcze 50t1, jeździłem sobie gdzie popadnie, szkołe mam nie daleko to raz sobie wagary zrobiłem i podjechałem i kumpel wyszedł i pogadaliśmy normalnie, później dzwonek, a tu wychodzą tacy "z wyższej ligi" którzy są posiadaczami odkurzaczy i zaraz śmieją się, mówią że wstyd sie zabytkiem pokazywać, że ich boosterki by mnie z miejsca odstawili...
Ogólnie wkurzają mnie tacy.
Czy mieliście takie niemiłe przygody? A jeżeli pojedynczo widzę takiego gimbusa gdzieś na mieście i jechałem rometem to nie śmiał sie ani nic nie gadał, ogólnie na mieście to sie nikt nie śmieje, stare dziadki się oglądają co uważam za dobre :F
Najbardziej mnie denerwują gimbusy które aby sie wyśmiać umieją.

Opisujcie tutaj swoje przygody.


RE: Czy u was śmieją się z rometów? - zigu98 - 01-02-2013 00:46:04

Jak Romet jest w dobrym stanie nie po jakimś "tjuningu" to nie śmieje się u mnie nikt. Wręcz przeciwnie, zwraca on uwagę innych... U mnie jeździ dużo owych sprzętów, więc nikt się nie smieje, no chyba że jak już napisalem jest to WT.


RE: Czy u was śmieją się z rometów? - rowler - 01-02-2013 00:49:59

ze mnie się nikt nie śmieje, a jeśli próbuje coś powiedzieć to mam zawsze lepsze argumenty, bezawaryjność, małe spalanie, możliwość rejestracji na zabytek, wysokie ceny niektórych egzemplarzy, zabytkowa i kolekcjonerska wartość, mało skomplikowana budowa ( prawie wszyscy posiadacze sk@#erów oddawają do warsztatu zamiast sobie przy nich pogrzebać), ogólnie jeśli ktoś coś mówi to bądź lepszy w tym w czym rzeczywiście jesteś, na ch*j ci 120 na liczniku 4t silnik i 80 v-max? przy takiej jeździe max 3 sezony i chinski silniczek do remontu niestety, a jeśli do kogoś takie argumenty nie dochodzą to przychodzi naturalna, fizyczna metoda na uświadamianie