Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Wyśmiewanie Rometów - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Wyśmiewanie Rometów (/showthread.php?tid=1761)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wyśmiewanie Rometów - Przemek - 23-09-2011 19:33:54

Czuc sie dumnym.


RE: Wyśmiewanie Rometów - Leszek - 23-09-2011 19:38:10

(20-09-2011 17:03:05)patrykkol997 napisał(a):  W czerwcu pod szkołą jeden "majster" coś przy moim Romecie robił. okazało się że chciał benzynę spuścić ale nie wiedział jak działa kranik (myślał że tylko wężyk ściągnie i paliwo poleci. prawie padłem ze śmiechu)ale dostał mocnego laczka za to i już ma do mnie respekt.

u mnie nie skończyłoby się na "laczku"....tylko by któryś majstrował przy moim Charcie to bym nogi z d**y powyrywał w sensie dosłownym


RE: Wyśmiewanie Rometów - kw112 - 22-11-2011 20:46:49

U mnie tak mnie ma zazdroszczą zabytkówSmile


RE: Wyśmiewanie Rometów - STRAŻNIK - 22-11-2011 21:09:28

a u mnie jest tylko jeden kolega który się śmieje ze mnie Tongue
on jeździ na quadach i jak się go zapytałem jak był u mnie czy chce się przejechać ogarem to on powiedział, TAK
to ja mu dałem, wrzucił jedynkę i go zadusił"F
wyśmialiśmy go z kolegami tak że miał łzy w oczach i już nic nie gada w szkoleBig Grin

spytajcie się tych którzy się z was śmieją czy się chcą przejechać
jak ni dadzą rady ruszyć albo nawet odpalić to pąpa z nich :F POLECAM


RE: Wyśmiewanie Rometów - edge - 23-11-2011 16:50:17

U mnie podobnie, podjechałem kiedyś pod szkołę idą jakieś pajace co skuterami jeżdżą i nagle słyszę "hahaah patrz na tego i jego złoma" podeszli do mnie zaczeli się nabijać kazałem im odpalić i pojechać jeden odpalił wsiadł jechał jechał chciał skręcić i gleba a ja w śmiech i od tego czasu mam spokój


RE: Wyśmiewanie Rometów - zbydrze - 23-11-2011 17:22:35

A mój brat (@krzysiudrzewiecki) cały zeszyt sobie stuningował znaczkami Rometa, to się chyba z niego nie śmieją Wink


RE: Wyśmiewanie Rometów - gabriel0 - 23-11-2011 19:22:42

COOO?!?! dać się przejechać??? ... u mnie są ludzie którzy nie wiedzą do czego sprzęgło służy...BAA NAWET NIE WIEDZĄ ŻE COŚ TAKIEGO JEST!


RE: Wyśmiewanie Rometów - maziak1970 - 23-11-2011 20:12:47

U mnie w szkole większość osób jeździ Simsonami , Motorynkami , Ogarami i Komarkami , więc nie ma o czym gadać i nie cierpią chińczyków Smile


RE: Wyśmiewanie Rometów - Laska - 23-11-2011 20:40:50

COOO?!?! dać się przejechać??? ... u mnie są ludzie którzy nie wiedzą do czego sprzęgło służy...BAA NAWET NIE WIEDZĄ ŻE COŚ TAKIEGO JEST! Post gabriel0 Big Grin
Potwierdzam jak dał się przejechać koledze co jeździ crossem to z.j.e.b sprzęgła nie uzywał i rame polamal i na dodatek na v-max wpierdolil jedynke -,-
Myslalem ze sam mu z.a.j.e.b.i.e mimio że to nie mój romet


RE: Wyśmiewanie Rometów - Leśnik - 23-11-2011 21:31:47

u mnie jak na razie nikt się nie śmieje ( wiedzą że to sprzęt ) czasami na infie chcą pooglądać romka Tongue ale się boje jechać do szkoły bo kiedyś jeden przyjechał i odpalali ogara ( majstrowali ) u mnie np. wolą jeździć skuterami bo patrzą na szybkość ale strach do szkoły Sad nie wiem jak by to wytrzymujecie Sad


RE: Wyśmiewanie Rometów - Laska - 23-11-2011 22:21:56

No ja też z tego powodu się boje do szkoły jechać :<
Albo wache spuszczą albo coś nagrzebiąSad


RE: Wyśmiewanie Rometów - maziak1970 - 23-11-2011 22:44:12

W sumie to z moimi kolegami było tak ja jako pierwszy z nich dostałem komarka potem romet 50-t1 i motorynka (301) i oni się wtedy w niej "zakochali" i jeden kolega do mnie u wujka mam motorynkę tylko silnik złożyć ja go namówiłem i ją zrobił teraz jeździmy razem i jego kuzyn kupił od sąsiada za 100zł motorynkę na chodzie i tak jeździmy jeszcze jeden se kupił motorynkę . A w szkole to wiadomo kolega z klasy ma komarka jeszcze inny se ogara 200 kupił no jest trochę ich ...tak lekko mówiąc to ja ich tym zaraziłem , bo dla nich to był tylko skuter "chinol" , a teraz przyznają mi racje , że chińskie to g*wno


RE: Wyśmiewanie Rometów - szkp - 23-11-2011 22:48:00

Laska, nie wiem czy wiesz, ale w krosówkach akurat sprzęgła w czasie jazdy się nie używa. Tam skrzynia jest do tego przystosowana. A poza tym nie wiem co ma do tego pęknięta rama...


RE: Wyśmiewanie Rometów - Laska - 23-11-2011 22:51:55

szkp wiem że się nie używa w crossie sprzęgła ponieważ mój cioteczny brat ma crossa i mi pokazywał własnie :>


RE: Wyśmiewanie Rometów - maziak1970 - 23-11-2011 22:53:17

Pewnie się glebnoł , albo gdzieś się wyrąbał Big Grin . Kolega przywalił dryną w drzewo to na spawie puściło ...