Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!

Pełna wersja: Mechanizm korbowy Romet Jubilat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Ma może ktoś linka do mechanizmu karbowrgo który będzie pasować do roleta jubilata 2 z 1985? Allegro.lub inne stronki.
Czym jest linka do mechanizmu karbowrgo?
Jak wygląda rolet jubilat?
Co z tymi stronkami?

Zastanawiam się czy odpowiedniejsze nie byłyby jednak "Trudne sprawy"..
(28-02-2019 09:57:59)Dawdzio napisał(a): [ -> ]Czym jest linka do mechanizmu karbowrgo?
Jak wygląda rolet jubilat?
Co z tymi stronkami?

Zastanawiam się czy odpowiedniejsze nie byłyby jednak "Trudne sprawy"..

Pomogłeś
(28-02-2019 09:57:59)Dawdzio napisał(a): [ -> ]Czym jest linka do mechanizmu karbowrgo?

Shimano kiedyś stosowało system mechanizmów korbowych Octalink.
mientki :F
Octalink? Myślisz, że to taka zagadka? Octa, czyli osiem (wypustek), więc samo link będzie oznaczało jedną wypustkę, a więc klin? Skoro tak, to proste, klin w Rometach ma rozmiar 9,5.


suhy4
Pomagam ile mogę i ile wiem. Jeśli nie jestem pewien lub czegoś nie wiem - szukam. W książkach i instrukcjach dostępnych bezproblemowo w formacie .pdf. W internecie, choć równie dobrze mógłby zrobić to pytający. Wykonuję i wklejam zdjęcia, opisy, przepisuję fragmenty instrukcji. Czasem nawet walczę i wyciągam podstawowe informacje od pytającego, opisuję wiele możliwości, bo rzucił zdawkowo co jest nie tak.
Ale każdy ma jakąś granicę, a moja jest tu. Temat założony na odwal w pierwszym dziale z brzegu ("Powitalnia"), napisany nieczytelnie, aby było, bo "co tam, i tak odpowiedzą, po co się starać". Ogółem: dajcie linka albo najlepiej mi kupcie. Zresztą jak widać autor nie jest zainteresowany uzyskaniem odpowiedzi, nie wszedł nawet na forum od czasu założenia tematu. Po co się produkować?

Tyle, jeśli chodzi o mnie. Co do ciebie, to już raz zwracałem ci uwagę o postach nie na temat. Jeśli zamierzasz teraz mścić się na mnie i każdy mój krok komentować, bo dostałeś ostrzeżenie to ponownie zapraszam na PW, nie ma co forum zaśmiecać.
Przekierowanie