Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!

Pełna wersja: Daelim VS 125F 1998 Klaudiusza :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Szczerze to nie ruszałem końcówki, kiedyś rozebrałem cały wydech by wyjąć zwężkę w tłumiku, ale niestety jest ona nie do wyciągnięcia(trzeba by było ciąć) a cały wydech mam pospawany tzn. nie da rady bez cięcia odczepić kolanka od tłumika więc lipa. Może kiedyś się wezmę za tego DB Kilera, pożyjemy zobaczymy Wink
No tak, tą rurkę ze środka wyciągnąć to musisz kolanko ciąć na odcinki. A db kilery prawdopodobnie masz na końcu tłumika, i żeby je wyjąć to musisz 3 nity rozwiercić.
Namówiłeś mnie tym postem, rozwierciłem nity ale niestety za cholerę nie idzie wyjąć tej blaszki, która zasłania wnętrzności. Tak czy inaczej jestem zadowolony, bez tych nitów brzmi lepiej, nie jest głośny ale dostał basowe "tło" i jak schodzi z obrotów słychać przyjemne "PRRRRRrrrr". Ogólnie polecam, moto działa przyjemniej, a na mocy nie stracił.
Zafundowałem Delimkowi takie sakwy, są mu do twarzy :F Z wyborem nie miałem problemu bo tata ma takie same, tylko z frędzelkami, kiedyś je przymierzałem i wyglądało to zacnie. Teraz też tak jest, ale coś chyba nie zwróciłem uwagi na podnóżki bo pasażer nie ma gdzie nóg postawić przez co stał się on jednoosobowy facepalm.
Musiałem zmienić miejsce dla rolki, bo gdy była z przodu sygnał nie wydawał z siebie dźwięku (rolka opierała się na nim).
Rolki to masz na myśli piórnik? Zwykle ludzie przenoszą je tam w okolice chlodnicy. I wtedy jest miejsce na piórnik pod lampą.
Hej, powoli kończy się sezon, parę tysięcy km przejechanych bez problemu. Jednak myślę nad zmianą sprzętu, i zrobieniu kat.A2 w następnym roku, bo brakuje mi tych paru koników więcej. Na oku Honda CM400.. no ale dobra, co mnie podkusiło by odkopać mój temat? Takie o to pytanko. Czy Korea taka jak ta, może kiedyś zyskać na wartości i być pożądanym klasykiem tak jak japoniec?

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Jakby to była większa pojemność to pewnie tak. A że to 125 to wątpię.
Jeździłem taką Hondą CM400 i to dość specyficzne moto jest, dziwne w prowadzeniu. Ale klasyk coś, za coś Wink
Stało się, daelim leci na sprzedaż. Trochę mi go szkoda, bo to wdzięczna maszyna, ale czas na zmiany. https://www.olx.pl/oferta/daelim-vs-125f...BGmig.html
Panowie (i panie oczywiście).. Daelim został zamieniony.. Jeden do jednego.. Na...Honda VF750C V4


Naprawdę. Praktycznie nie realne, a jednak. Jutro postaram się wrzucić zdjęcia Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie