Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
pony czy warto kupować ? ? ? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: pony czy warto kupować ? ? ? (/showthread.php?tid=9672)



pony czy warto kupować ? ? ? - arek25087 - 12-12-2012 19:39:11

Witam wszystkich w ten dzień wspaniały 12.12.2012 Wink
Proszę forumowiczów o opinie
Jestem posiadaczem simsona s51, ogara 205, ponadto kadeta, drugiego 205 oraz peugeota foxa w częściach.
Simek i 205 są n naprawdę dobrym stanie, oczywiście nie idealnym, jak ktoś zainteresonany fotką simka jest tuWink

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Simson_s51.JPG&filetimestamp=20121111133058

Ale do rzeczy: mam okazje kupić pony m3 w dobrym stanie oryginalny lakier za 5oopln z doku na białych...
Zasanawiam sie czy sie opłaca kupować motorynke??
Moge troche dziwnie wyglądać gdyż mam 18 latWink
Ogólnie reakcje ludzi moga być rożne :/
Jak myślicie cóż zrobić w tej sytuacji??


RE: pony czy warto kupować ? ? ? - romet1989 - 12-12-2012 19:43:48

Skoro motrynka jest w dobrym stanie silnik pali rama cała i są papiery to się opłaca


RE: pony czy warto kupować ? ? ? - Semmao - 12-12-2012 19:44:48

Za 500zł z dokumentami to tanio Smile ja bym brał Smile nie musisz jeździć Tongue ale jak dla mnie to kozacznie by to wyglądało Tongue sam bym chciał drynkę hehehe


RE: pony czy warto kupować ? ? ? - Latos - 12-12-2012 19:47:46

Chłopie, kogo interesuje, co ty masz za sprzęty? Przedstaw je w w odpowiednim dziale, a nie tu. Sory moderatorzy, ale to jest dobijające...

Jak działa i są papierki to możesz kupić, ale pewnie i tak ją będziesz musiał malować bo nie wiadomo jaki motorynka ma lakier. Ale może gdzieś byś znalazł taniej Tongue ale jak nic innego nie ma to możesz wziąść


RE: pony czy warto kupować ? ? ? - arek25087 - 12-12-2012 19:50:46

Codzień jeździć nią nie będę bo mam simkaSmile
Niestety Polacy to są ludzie którzy nie lubią inności :/
I czuje ze moge wyglądać "dziwnie"...

Chyba nie zrozumiałeś pytania.
O simku i ogierze napisałem gdyż nie wiem czy jest sens brać pitoryne mając te sprzęty... Proszę o opinie czy ma SENS kupować motorynke a nie czy sie opłaca jeżeli sie złe wyraziłemWink
Wiem ze cena jest dobra...










J





Sory za post pod postem :/
Oczywiście czekam na WSZELKIE opinie na ten temat i pozdrawiam wszystkich forumowiczów tegoż wspaniałego dniaWink