Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Motorynka - dokumenty. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Dokumenty (/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Motorynka - dokumenty. (/showthread.php?tid=9570)



Motorynka - dokumenty. - karaluch8 - 08-12-2012 22:13:19

Mam taki problem, że nie mam dokumentów do mojej dryny Sad mam tablicę rejestracyjną, właściciel zmarł ale na moje szczęście jest on z mojej rodziny, czy da się coś zrobić jeśli mam tablice? mój kuzynek kiedy był mały gdzieś podział dowód i nima, teraz jest żonaty motorynka stała 13lat i wziąłem się za nią. Oczywiście nie została wyrejestrowana.


@edit:
Jeśli własciciel zmarł, to w spadku idzie to na rodzinę tak? jeśli ktoś z rodziny zgłosił by zgubienie dowodu, i wyrobienie duplikatu, przeszło by takie cuś? bo wiem że jakiś formularz jest.

@2edit:
I motorynka miała numery wybijane na ramie czy na tabliczce znamionowej?


RE: Motorynka - dokumenty. - alek736 - 09-12-2012 00:14:27

Jeżeli właścicielem była osoba,która umarła,a nie przekazała nikomu tego samochodu w formie spadku,to tak czy inaczej ten samochód przechodzi na pozostałych członków rodziny,a konkretnie na najbliższą rodzinę.
Motorynka maiła wbijane ta ramie numery a konkretnie na główce kierownicy.Mam nadzieję ze pomogłem jeżeli tak wciśnij pomógł Smile


RE: Motorynka - dokumenty. - Kaskader na komarze - 09-12-2012 00:23:03

jezeli masz jakis dokument ze to na ciebie lub kogos innego to nie ma problemu ale jak nie masz to juz nie wiem niech inni sie wypowiedzą Smile