Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Flaming by MateuszR - Odrestaurowywanie - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Romet Flaming by MateuszR - Odrestaurowywanie (/showthread.php?tid=6260)



Romet Flaming by MateuszR - Odrestaurowywanie - MateuszR - 24-07-2012 00:08:02

Witam a więc tak chciałbym założyć tutaj temat o swoim romeciku którego chciałbym odrestaurować abym mógł jeździć na niedzielne przejażdżki z kumplami Romecik jest w stanie 1/10 chodzi jak zegarek ale optycznie kicha nie ma błotnika niestety kumple mi zabrali i połamali nie ma lampki na przód i trzeba było by lakier odświerzyć naklejki już wyblakły Sad a oryginałow nie ma felgi do polerki za które mam się wziąść jutro no i każde etapy przy renowacji tego kultowego roweru będę wam tutaj wrzucałSmile

Foteczki:

[/img]

[/img]
[/img]
[/img]
[/img]


Fabrycznie nowa oponka niestety coś z nią nie tak ja załozyłem gdy ją wyciągnąłem była naklejka z paragonem i rok 1976 dziwne wszystko nowe chromu zebatki ale nie chodzi Sad bo coś przeskakuje

[/img]


Ps. jeszcze mam parę rowerów Predom Romet np Romet Wigry 5 Smile

Pozdrawiam Smile
[/img]


RE: Romet Flaming by MateuszR - Odrestaurowywanie - MichalSR50 - 24-07-2012 00:13:45

O żesz Ty, mam identycznego Flaminga, tylko nie składanego made by FSM. Nie maluj go bo ma bardzo ładnie zachowany lakier i naklejki też zostaw, nigdzie teraz takich nie dostaniesz. Dokup błotnik i koniec roboty, masz piękny rowerek Smile


RE: Romet Flaming by MateuszR - Odrestaurowywanie - MrF4k - 24-07-2012 00:13:57

No no rowerek niczego sobie dużo pracy przy nim ale sie opłaca i naprawde po remoncie bedzie wyglądał jak nówka powodzenia


RE: Romet Flaming by MateuszR - Odrestaurowywanie - MateuszR - 24-07-2012 00:15:41

Nom błotniki mam też od starych typów ale same na koła 24 Sad a na 20 nie mam Sad


RE: Romet Flaming by MateuszR - Odrestaurowywanie - MateuszR - 24-07-2012 17:26:25

Siemka dzisiaj chciałem się dowiedzieć jaki rok jest produkcji romcia i się okazało rok 1975 Smile


RE: Romet Flaming by MateuszR - Odrestaurowywanie - Pawelko - 02-09-2012 03:40:37

Myślę, że pasta TEMPO i brakujące drobiazgi z wyposażenia w zupełności temu Flamingowi wystarczą do szczęściaSmile


RE: Romet Flaming by MateuszR - Odrestaurowywanie - mikizpl - 08-09-2012 00:50:43

Mieścisz się na nim? Chyba jest mniejszy od wigry?


RE: Romet Flaming by MateuszR - Odrestaurowywanie - Pawelko - 09-09-2012 17:03:18

Wbrew pozorom są to porównywalne rowery, zbliżone wielkością. Oba na kołach 20". Według katalogu Flaming jest nawet nieco cięższy.


RE: Romet Flaming by MateuszR - Odrestaurowywanie - Zweitakter - 13-10-2012 14:25:46

panowie dobre naklejki są dostepne na allegro ....
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=romet+naklejka
wiec jesli lakier jest solidnie poobijany problemu z odtwozreniem org niema....
blaszki ZZR tez ktoś oferuje....