Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Inny] Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: [Inny] Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. (/showthread.php?tid=55884)



Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - krystian276 - Dzisiaj 12:20:34

Siema! Otóż wpadły mi w ręce papiery do rometa, ogólnie właściciel ma taki syf w stodołach i szopach że nawet nie jest pewien gdzie i czy posiada do tego jeszcze rame, nie pamięta co to było. Niestety w papierach jest wpisane jak to za komuny marka : komar

Teraz tak z papierów:

Rok produkcji 1988
poj. 49.80
2 osobowy
Dość niski nr ramy ~007500
Jednocześnie dość wysoki nr silnika ~577500

Miałem podejrzenia że mógł to być ogar 200, chłop coś mówił że miał kiedyś kilka ogarów

Może uda się wykopać w śmieciach oryginalne manele do tego, ale nawet nie wiem za czym patrzeć w tej stercie złomu :F A uwierzcie że jest w czym przebierać.


RE: Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - romek - Dzisiaj 12:54:55

To może być wszystko nie dojdziesz


RE: Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - krystian276 - Dzisiaj 13:11:16

Właśnie to była moja najgorsza myśl xD No cóż, pozostaje przekopanie sterty złomu albo "dostosowanie" jakiegoś trupka po staremu.


RE: Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - Quake96 - Dzisiaj 15:12:56

Jeśli faktycznie rokiem produkcji jest 1988 to może być to Ogar 200, najpewniej czerwony.

Tak mniemam bo mój ma numer 007458 więc blisko, oj bliiisko Big Grin


RE: Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - krystian276 - Dzisiaj 16:58:37

Właśnie tego najbliżej jestem bo chłop mówił że miał kiedyś kilka ogarów