Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Skrzynka narzędzi Ogar 200 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Dział: Romet Ogar 200 (/forumdisplay.php?fid=143)
+---- Wątek: Skrzynka narzędzi Ogar 200 (/showthread.php?tid=55883)



Skrzynka narzędzi Ogar 200 - johnatanpaniniman27 - Dzisiaj 12:36:40

Witam, czy wiedział by może ktoś czy Ogar 200 wychodził z fabryki z jakimiś Narzędziami w skrzynce czy było pusto ?


RE: Skrzynka narzędzi Ogar 200 - romek - Dzisiaj 14:22:15

Oczywiście, każdy miał podstawowy zestaw kluczy i pompkę.