![]() |
|
"Blokujący się" bieg - Wersja do druku +- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl) +-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13) +--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221) +--- Wątek: "Blokujący się" bieg (/showthread.php?tid=55880) |
"Blokujący się" bieg - Kapiromet - Wczoraj 21:55:59 Witam. Mam taki problem ze skrzynią biegów (dezamet 023), na odpalonym silniku jedynka nie wchodzi a dwójka wchodzi ale z takim szarpnięciem. Czasem podczas jazdy jest możliwość przełączenia z dwójki na jedynkę ale dość rzadko. Jeszcze taki mały szczegól który myślę że może mieć wpływ, po pierwszym odpaleniu jedynka wchodziła bez problemu, lecz później okazało się że w silniki było mniej niż 250mil oleju. Mam teorię że z powodu tak niskiego poziomu oleju okładziny sprzęgła mogły się zfajczyć ale nie wiem ja pewno bo jestem początkujący i to tylko takie podejrzenia. Czy ktoś miałby pomysł co to powoduje?[/align] RE: "Blokujący się" bieg - romek - Dzisiaj 00:56:17 To sprzęgło jest winne ale wątpię żeby niski stan oleju był przyczyna |