Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Kadet - odpicowanie :D - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Dział: Romet Kadet (/forumdisplay.php?fid=138)
+---- Wątek: Romet Kadet - odpicowanie :D (/showthread.php?tid=5483)



Romet Kadet - odpicowanie :D - Musio PL - 23-06-2012 17:47:34

Witam. Mam Rometa Kadeta i chciałbym go odpicować Big Grin Wiecie może jak ładnie wyczyścić rdze ? (Ja mam 2 sposoby : woda + popiół , albo Izo + Odrobina wody) . Pytam się o skuteczniejszy sposób Smile I jeszcze chciałbym się spytać w jakiej cenie mogę kupić nowe poszycie siedziska i tą plastikową obudowę nad silnik i to plastikowe zakmnięcie "bagażnika" Big Grin Na allegro coś nie mogę znaleźć . Chyba że będzie na polmozbycie . A przy okazji może wiecie jak naprawić drobne ubytki lakieru i czym ładnie wypolerować kadecika ? Big Grin


RE: Romet Kadet - odpicowanie :D - Przemek - 23-06-2012 17:58:06

Gdzie ty teraz znajdziesz polmozbyt w ktorym maja czesci do Rometow?!


RE: Romet Kadet - odpicowanie :D - Semmao - 23-06-2012 18:27:52

(23-06-2012 17:47:34)Musio PL napisał(a):  Chyba że będzie na polmozbycie .

Dobre, dobre ! Big Grin Uśmiech z twarzy mi zejść nie może ! Smile

Rdze chcesz usunąć z jakich elementów ? Chromowanych ? Jak tak to polecam polerkę czyściwem. Smile

Takie części jak obudowy, to dostaniesz tylko z obiegu od użytkowników np. Poszycie siedziska, zapytaj sie tapicera, za ile Ci zrobi, albo poszukaj całego siedziska w dobrym stanie na allegro.


RE: Romet Kadet - odpicowanie :D - Gospodarz96 - 23-06-2012 19:06:32

rdze czyścić tylko papierem ściernym najlepiej drobnym i jak chromowane to 2 wyjścia jak masz dużo kasy to do chromowania a jak troszkę mniej to do niklowania a jak masz całkiem mało kasy to pomalować jakąś farbą ale najpierw oczywiście podkład położyć Smile a części dostaniesz w każdym sklepie z częściami do takich starych "komarków"