Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Prawdopodobne zakończenie działalności forum - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sprawy Forum (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Prawdopodobne zakończenie działalności forum (/showthread.php?tid=54406)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Prawdopodobne zakończenie działalności forum - elmer - 08-11-2023 23:29:45

Proste forum na WordPressie co rok osiem stówek niesie.
Też mogę dorzucić 1/16 kwoty, bo poczytałem o hostingu w cyber_Folks i przeniesienie tego będzie trudne.
Jak ze starymi Rometami! Póki jeździ lepiej dorzucić grosz i niech się toczy dalej Wink


RE: Prawdopodobne zakończenie działalności forum - Dawid22 - 09-11-2023 17:16:21

Dziś wpłaciłem, nie można pozwolić żeby forum "spadło z rowerka"


RE: Prawdopodobne zakończenie działalności forum - romek - 09-11-2023 18:10:42

To ja też przelałem, dane wziąłem z tematu Pomóż forum 2022


RE: Prawdopodobne zakończenie działalności forum - Tomasso94 - 09-11-2023 20:50:36

(09-11-2023 18:10:42)romek napisał(a):  To ja też przelałem, dane wziąłem z tematu Pomóż forum 2022

No, te dane to akurat nasz portfel w jedną stronę Confused Czyli już musi się udać bo odzyskać hajs będzie bardzo ciężko


RE: Prawdopodobne zakończenie działalności forum - romek - 09-11-2023 21:01:00

Wiem, na razie asekuracyjnie mała kwotę ale udać się musi.

Niemniej powinienes określić czy tak robimy czy wszyscy mają wpłacać na Twoje konto i jasno w temacie numer podać ten czy tamten Wink


RE: Prawdopodobne zakończenie działalności forum - Tomasso94 - 09-11-2023 22:53:30

No to tak. Najszybciej i bez komplikacji - ten sam numer konta jak co roku:

https://www.chlopcyrometowcy.pl/misc.php?page=doladowanie

Przypominam jeszcze raz w tym poście. Do końca roku musimy uzbierać pokaźną sumę aby forum nadal się kręciło. Po wpłacie pieniędzy na podany w linku numer konta nie ma praktycznie możliwości odzyskania pieniędzy, nawet w przypadku gdybyśmy nie dal rady.

Na ten moment mamy uzbierane już 113 zł, więc do opłacenia domeny coraz bliżej.

Jeśli ktoś chce wpłacić jakąś grubszą kwotę a obawia się o to że kasa przepadnie zapraszam na PW, spróbujemy to ogarnąć, jakoś Confused A jeśli ktoś chce wpłacić gruby hajs i ma nadzieje że to wszystko wypali to link powyżej zawsze aktualny Wink

Aha - no i po wpłacie proszę o info na pw kto kiedy ile i tak dalej. Jak nie odpiszę albo potrwa to kilka dni - przepraszam, doba jest za krótka dla mnie na dopięcie wszystkiego Smile

Wiele osób pisze do mnie PW o chęci pomocy i tak dalej. Mordeczki - dzięki za zaangażowanie, myślałem że to forum już umarło, a jednak. Nie mam czasu odpisać wszystkim, niestety :| Co do zmiany serwera - nie jest to takie hop siup, wymaga to dużo pracy i co najgorsze czasu, więc przyszły rok spędzamy jeszcze "tutej", a co dalej czas pokaże Shy


RE: Prawdopodobne zakończenie działalności forum - romek - 10-11-2023 19:39:56

Ja bym jeszcze to jakoś przykleił na górze forum, żeby czasem nie spadło z aktualności z prawej.


RE: Prawdopodobne zakończenie działalności forum - Tomasso94 - 12-11-2023 21:47:32

Stan konta na dzisiaj 166,40 zł. Zobaczymy co będzie jutro, po przelewach weekendowych


RE: Prawdopodobne zakończenie działalności forum - Piotrekdriver1 - 12-11-2023 22:05:44

I ja dorzuciłem.Trzeba uzbierać ok 900zł?


RE: Prawdopodobne zakończenie działalności forum - romek - 12-11-2023 22:06:29

Cienko to idzie..


RE: Prawdopodobne zakończenie działalności forum - Debesta - 12-11-2023 22:33:12

Ja jutro dokleje cegiełkę bozq i tak dalej.


RE: Prawdopodobne zakończenie działalności forum - romek - 12-11-2023 22:35:27

Ps. Z drugiej strony licząc to co jest plus aukcje Józka jeśli nawet nikt nie podbije trzeba zebrać jeszcze ok. 480 zł. Dużo i niedużo. Ja właśnie wpłacam kolejne dwie dyszki, tak na zachętę dla wszystkich !!! Czyli juz tak jakby 460 zł do celu brak Big Grin


RE: Prawdopodobne zakończenie działalności forum - joozek - 13-11-2023 00:09:33

Oczywiście też coś dorzuciłem.
Tomaszu, może jakieś międzyczasy, ile jeszcze?


RE: Prawdopodobne zakończenie działalności forum - Tomasso94 - 13-11-2023 00:20:17

Na dziś tak jak pisałem wyżej. Jutro jak wejdą przelewy pewnie będzie kwota większa Wink

Myślę że domenę mamy z głowy. Walka będzie dalej do końca roku


RE: Prawdopodobne zakończenie działalności forum - jacomoto - 13-11-2023 00:35:28

Znam temat od 20 lat utrzymuje hobbistycznie stronę o motorowerach ... opłaty domeny i serwera mam co prawda spor mniejsze ale wiem co to jest dokładanie do interesu. Wrzucę co nie co- w sumie to takie forum Dinozaur jak moja strona..... w sumie tez zachwile musze zrobic coroczna opłatę.