Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
kolor motorynki - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Rowery - Pozostałe pytania (/forumdisplay.php?fid=210)
+--- Wątek: kolor motorynki (/showthread.php?tid=54228)



kolor motorynki - while - 29-07-2023 02:37:50

Witam, mam pytanie czy kolor lakieru (fabryczny) metaliczny brąz w motorynce pony m2 (1988r) jest rzadki? pozdrawiam. banan

Poniżej stawiam przykładowe zdjęcie z jakiejś aukcji starej : D


RE: kolor motorynki - romek - 29-07-2023 08:15:52

No za często nie występuje ale niektórzy to tak się nim podniecają jakby to był jakiś zaginiony prototyp. Kolor, jak też reszta ,, metalików" z Rometa dziś praktycznie niemożliwy do odtworzenia z uwagi na swoją technologię. Występował też na Ogarach i Kadetach a także prawdopodobnie w latach 70. na rowerach.


RE: kolor motorynki - while - 29-07-2023 15:49:12

(29-07-2023 08:15:52)romek napisał(a):  No za często nie występuje ale niektórzy to tak się nim podniecają jakby to był jakiś zaginiony prototyp. Kolor, jak też reszta ,, metalików" z Rometa dziś praktycznie niemożliwy do odtworzenia z uwagi na swoją technologię. Występował też na Ogarach i Kadetach a także prawdopodobnie w latach 70. na rowerach.
Dzięki za odpowiedź. Pytam bo mam taki kolor na motorynce tylko w średnim stanie, i nie wiem czy malować? czy zostawić? bezradny


RE: kolor motorynki - Maka_91 - 29-07-2023 18:40:12

A to już sam sobie odpowiedz co Ci się podoba.
Mi osobiście to się nie podoba. Ja lubię raczej nie takie jaskrawe mocne kolory a bardziej takie pastelowe.