Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Dobra wiadomość dla użytkowników jawek - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: Dobra wiadomość dla użytkowników jawek (/showthread.php?tid=53857)



Dobra wiadomość dla użytkowników jawek - Bob_Harley - 23-01-2023 21:03:20

Nie wiem czy wgl mozna zastosowac taki zabieg na forum ale chcialem tylko poinformowac, ze pojawiły sie nowiutkie a co najlepsze kompletne automaty zmiany biegów do jafki. Jak patrzyłem ceny to tak od 260 do 360, wiec spory rozstrzał, a wygląda na to że wszystkie są takie same jesli chodzi o wykonanie. W każdym razie ja długo na coś takiego czekałem, bo przedtem były zupełnie niedostępne, nawet używane cieżko było znaleźć a tu prosze. Na pewno kupie na dniach bo przyda mi sie do jednego z silniczków. Ciekawe tylko czy trzymają wymiary xD


RE: Dobra wiadomość dla użytkowników jawek - wazniak96 - 23-01-2023 21:10:21

A widziałeś gdzieś Panoczku może jakieś siedzenia albo zbiorniki do jawy 50 typ23 (Mustang) w normalnych cenach? Jak patrzę na kanapę z 4jawa to wolałbym chyba siodło z roweru zamontować xD
Wpierdzieliłem się zaś na minę "bo tanio" i teraz muszę szukać. Myślałem, że z częściami do jaffek nie ma tragedii, a tu bach. facepalm

A co do automatów to nie zaufam dopóki ktoś nie przetestuje. Do Rometa jak się rozwali to się rozwali - tutaj zaś silnik rozkładać.


RE: Dobra wiadomość dla użytkowników jawek - Debesta - 23-01-2023 21:23:06

Tej ziomo mam piękne oryginalne siedzenia w debesta stanie. Masz Pan coś na wymianę? :F


RE: Dobra wiadomość dla użytkowników jawek - Spaceman164 - 23-01-2023 21:43:35

No niby coś tam piszą w opisach, że automaty testowane w Czechach na wyścigach i sprawdzane, że podobno super gniotsa nie łamiotsa, ale dopóki ktoś na prawdę nie sprawdzi to się nie dowiemy.


RE: Dobra wiadomość dla użytkowników jawek - Bob_Harley - 23-01-2023 23:26:01

dam znac jak bede montował ale za szybko to nie nastąpi xD a co do 4jawa to faktycznie trafiaja sie tam pierdółki w przystepnej cenie, ale wieksze podzespoły to są drogie jak ciul, na allegrolokalnie czasem cos fajnego sie trafi, ja kupiłem siodło do ogara 200, to takie miekkie, fajne i dałem 70PLN, czy duzo to nie wiem

tłumik do jafki tak samo - chyba 500PLN jak patrzyłem niedawno, gdzie do simsonka bożego są nawet takie od 150PLN - nowe


RE: Dobra wiadomość dla użytkowników jawek - Debesta - 23-01-2023 23:32:10

Jak cały pokrowiec to bardzo dobra cena za siodło. Kilka tygodni temu śledziłem licytacje idealnego siedzenia do T1, bez skaz, to za 300+ poszlo.