Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[K] Kupię odstojnik i uszczelkę do kranika sw9 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Kupię / Przyjmę (/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: [K] Kupię odstojnik i uszczelkę do kranika sw9 (/showthread.php?tid=53813)



Kupię odstojnik i uszczelkę do kranika sw9 - arturwietnamczyk - 05-01-2023 12:06:16

Witam, kupie odstojnik wysoki i jego uszczelkę do kranika sw-9 montowanego niegdyś w komarach, junakach, wsk-ach i ursusach, zależy mi na oryginale gdyż te z allegro niestety nie nadają się do montażu, są krzywe lub mają ubytki w miejscu uszczelnienia. Jak ktoś by miał nawet 2 sztuki to też bym wziął aby mieć zapas.


RE: Kupię odstojnik i uszczelkę do kranika sw9 - komarek54 - 05-01-2023 18:08:00

(05-01-2023 12:06:16)arturwietnamczyk napisał(a):  Witam, kupie odstojnik wysoki i jego uszczelkę do kranika sw-9 montowanego niegdyś w komarach, junakach, wsk-ach i ursusach, zależy mi na oryginale gdyż te z allegro niestety nie nadają się do montażu, są krzywe lub mają ubytki w miejscu uszczelnienia. Jak ktoś by miał nawet 2 sztuki to też bym wziął aby mieć zapas.

mam -uszczelki,dzwignie,i te sruby plastikowe.okragłe z gwintem.ktore dociskaja uszczelke-orginalne,do tego kranika.


RE: Kupię odstojnik i uszczelkę do kranika sw9 - arturwietnamczyk - 05-01-2023 21:13:46

Te części mam akurat dobre, potrzebuję odstojników bo już mam 3 kraniki bez nich, a chcę założyć ten kranik do ursusa gdyż tam pierwotnie był.


RE: Kupię odstojnik i uszczelkę do kranika sw9 - zmd-52 - 06-01-2023 12:21:30

wysłałem PRIV