Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[K] Idealnq piastę przednia komar wianki - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Kupię / Przyjmę (/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: [K] Idealnq piastę przednia komar wianki (/showthread.php?tid=53769)



Idealnq piastę przednia komar wianki - Debesta - 06-12-2022 03:35:28

No dzień dobry. Chętnie pędem nabędę przednia piastę do kumara na wianki w idealnym stanie, chętnie nowa, mile widziany również szczekotrzymacz. Co to znaczy według mnie idealna? Nie czyszczona mechanicznie w żaden sposób, nie polerowana, po prostu umytą czymś nie żrącym, lub fabrycznie nie ubrudzoną, ażeby struktura aluminium była nie naruszona. Także żadnych wżerów, żadnych korozji, żadnych uszkodzeń. Rowki pod ślimak muszą być nie wybite.
Kupię (ino prędko bo komara złożyć chciałbym jeszcze w tym roku), lub zamienię za jakieś fanty z mojego hasioka (Romet, WSK, wfm, osa, junak, jawa, Simson).
Pisać, lub dzwonić 502936974


RE: Idealnq piastę przednia komar wianki - komarek54 - 07-12-2022 14:43:08

(06-12-2022 03:35:28)Debesta napisał(a):  No dzień dobry. Chętnie pędem nabędę przednia piastę do kumara na wianki w idealnym stanie, chętnie nowa, mile widziany również szczekotrzymacz. Co to znaczy według mnie idealna? Nie czyszczona mechanicznie w żaden sposób, nie polerowana, po prostu umytą czymś nie żrącym, lub fabrycznie nie ubrudzoną, ażeby struktura aluminium była nie naruszona. Także żadnych wżerów, żadnych korozji, żadnych uszkodzeń. Rowki pod ślimak muszą być nie wybite.
Kupię (ino prędko bo komara złożyć chciałbym jeszcze w tym roku), lub zamienię za jakieś fanty z mojego hasioka (Romet, WSK, wfm, osa, junak, jawa, Simson).
Pisać, lub dzwonić 502936974

Mam takie piasty i szczekotrzymacz-uzywane w idealnyn stanie i nową piaste-podaj maila to wysle foto.