Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
FSM Reksio dla syna - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: FSM Reksio dla syna (/showthread.php?tid=53385)



FSM Reksio dla syna - simi81 - 20-06-2022 00:41:47

Witam wszystkim.
Daaaawno mnie tu nie było, parę sprzętów przybyło, ale w tym wątku chciałbym pokazać jeden z nich.
Byliśmy w zeszłym roku z żoną w krakowie, akurat trafiliśmy na pchli targ, więc nie można było nie wejść i zobaczyć Big Grin Nic specjalnego nie było i mieliśmy już opuszczać targowisko, kiedy już przy samym wyjściu żona zauważyła reksia Big Grin Jest jaki jest, szału nie ma, dwa razy przepłaciłem, ale żona stwierdziła że bierzemy go dla synka, a po remoncie będzie robił szał na dzielnicy :F

A o to pamiątka spod smoka wawelskiego


Stoję przed ciężkim wyborem, ponieważ lubię oryginały i chętnie bym go odrestaurował zgodnie z modelem, lecz chodzi mi po głowie przerobienie go na crossa 2. siodełko w sumie mam, musiałbym tylko znaleźć krótkie błotniki.

Do końca lipca mam czas, bo ma być to prezent na trzecie urodziny, więc jest czas do namysłu, myślę też że na pewno mi tutaj doradzicie to i owo Big Grin


RE: FSM Reksio dla syna - jakubekM780 - 21-06-2022 17:46:17

Całkiem niezły rowerek jeszcze z niego wyjdzie. Co do przeróbki na Crossa 2: Zostaw Reksia w oryginale, bo tych Crossów zaraz będzie więcej niż Reksiów.

Ps. Obecnie posiadam po dwie sztuki z obu wymienionych wyżej sprzętów i zdecydowanie Reksio jest lepszy do nauki jazdy i tego typu akcjiBig Grin.


RE: FSM Reksio dla syna - simi81 - 22-06-2022 01:31:47

Tak właśnie myślę żeby zostawić go Reksiem, tym bardziej że rowerek będzie na początku do nauki jazdy Big Grin


RE: FSM Reksio dla syna - Wojtasik - 22-06-2022 21:27:01

Witam, ładny, a poniżej mój wątek o "Reksiu" Wink
https://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=51482


RE: FSM Reksio dla syna - simi81 - 21-08-2022 23:33:51

Rower pomalowany, naklejki zamówione. Zostało wyczyścić pozostałe części i zacząć składać Smile