Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Witajcie - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Witajcie (/showthread.php?tid=52474)



Witajcie - Grzesiek93 - 17-08-2021 13:56:07

Witam wszystkich. Jestem tu bo wykopałem swojego starego komarka 3 i chciałbym go odrestaurować ale jak to ze wszystkim bywa na sam początek są same kłopoty kupił go ojciec dla mnie dawno temu a kupił tak że zapłacił 300 wziął dowód i tyle. Jeździło się dobrze ale jednak wolałbym żeby po odnowieniu należał do mnie a nie do gościa który nie żyje więc moje pytanie na przywitanie to czy macie papiery do takiego osobnika albo ramę z papierami bo właściciel mi już napewno umowy nie podpisze


RE: Witajcie - Debesta - 17-08-2021 14:43:04

Musisz pogadać z rodzina tego człowieka, może pomogą.


RE: Witajcie - Grzesiek93 - 17-08-2021 14:50:23

Bez szans niestety sprawa spadkowa te sprawy nie chcą się w to bawić a i koszt spory dla mnie to


RE: Witajcie - Debesta - 17-08-2021 17:28:06

Sprawa sprawą, ale pewnie znajda w domu pesel gościa i możecie umowę spisać na dzień wczorajszy, pomiędzy nim, a Toba, czy jeszcze inaksze miedzy nim a kimś starszym od Ciebie jak nie bądź i dopiero umowa na Ciebie.


RE: Witajcie - Hamster500 - 20-08-2021 15:46:44

Cześć! Również wszystkich witam!

Niebawem mam zamiar przygotować obszerny wpis dotyczący historii powstania marki Romet na swoim blogu joblife.pl. Już poopisywałem tam kiedyś największe silnika diesla, największe statki, samoloty no i przyszła na najbardziej rozpoznawalne polskie marki Smile No i wybór padł na co? No jakżeby inaczej – na Rometa Big Grin Dam znać jak tylko projekt zacznie się rozwijać, bo będzie tego sporo.

PS. żeby nie było że jestem jakiś obcy no to użytkowałem przez blisko 4 lata Rometa RCR Sad niestety zabrakło dla niego miejsca w garażu po przeprowadzce i poszedł pod młotek (ale nie dałem się lekko i wytargałem 11 900 zł za niego Big Grin)