Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[K] Kupię tłumik ogar 200 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [K] Kupię tłumik ogar 200 (/showthread.php?tid=52179)



Kupię tłumik ogar 200 - DaViD - 25-05-2021 20:41:49

Tak jak w temacie, poszukuję ładnego wydechu do ogara 200. Dobrze by było, żeby chrom był w bardzo dobrym stanie, może być do polerki. Szukam do w pełni oryginalnego ogara, dlatego poprzeczka postawiona wysoko Big Grin


RE: Kupię tłumik ogar 200 - Stachu_ - 28-05-2021 08:35:13

Tłumika nie mam ale mogę podpowiedzieć jak upolowałem swoją sztukę (piękny stan - 20 zł...)

Jak będziesz szukał na sprzedajemy, olx itd to zawsze zaznaczaj "szukaj w opisach" i zamiast szukać tłumik ogar 200 (oczywiście jeśli nie będzie takich ogłoszeń) to radzę wspiasać "części ogar". Ludzie wrzucają zdjęcia kup moto złomu i można trafić naprawdę fajne rzeczy. W tym tłumiki Wink Powodzenia w szukaniu


RE: Kupię tłumik ogar 200 - DaViD - 31-05-2021 18:03:28

(28-05-2021 08:35:13)Stachu_ napisał(a):  Tłumika nie mam ale mogę podpowiedzieć jak upolowałem swoją sztukę (piękny stan - 20 zł...)

Jak będziesz szukał na sprzedajemy, olx itd to zawsze zaznaczaj "szukaj w opisach" i zamiast szukać tłumik ogar 200 (oczywiście jeśli nie będzie takich ogłoszeń) to radzę wspiasać "części ogar". Ludzie wrzucają zdjęcia kup moto złomu i można trafić naprawdę fajne rzeczy. W tym tłumiki Wink Powodzenia w szukaniu

Dzięki, udało się znaleźć dwa w ten sposób! Big Grin