Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
DKW RT 3 PS/ RT-100 - prawdziwy Oldtimer? Zobaczymy! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Inne jednoślady PRLu (/forumdisplay.php?fid=174)
+--- Dział: Inne - Nasze sprzęty (/forumdisplay.php?fid=193)
+--- Wątek: DKW RT 3 PS/ RT-100 - prawdziwy Oldtimer? Zobaczymy! (/showthread.php?tid=51316)

Strony: 1 2


RE: DKW RT 3 PS/ RT-100 - prawdziwy Oldtimer? Zobaczymy! - Jorginsson - 06-10-2022 22:53:42

(06-10-2022 10:42:58)joozek napisał(a):  [...]
Jak masz coś ciekawego to pokaż.

Korci mnie niesamowicie, ale obiecałem sobie tym razem, że zaprezentuję już coś, co będzie przypominało montaż zerowy, a do tego jeszcze odrobinkę Rolleyes
Debesta - wiem, pamiętam, mam na uwadzę Wink


RE: DKW RT 3 PS/ RT-100 - prawdziwy Oldtimer? Zobaczymy! - Jogurt - 09-10-2022 08:48:54

Fajny temat i z chęcią zapoznam się z szczegółami takimi jak koncowe koszty, łatwość dostępu do części itd. Od jakiegoś czasu tłucze mi się w bani taki sam pomysł. Zamiast kolejnej Wsk kupic coś innego. Szczególnie że przy takich napompowanych cenach naszych wyrobów motocyklopodbnych kupienie i remont takiej setki to podobne koszty a czlowiek pocieszyłby się czymś innym. Narazie wygrała Shl z silnikiem Wiatra ale kolejny wynalazek kto wie. Tyle mogę potwierdzić co przedmówcy, szukałbym czegoś jak najbardziej kompletnego. Czekanie na okazje może trwać latami, a przez handlarzy skladanie z czesci wyjdzie wiecej niz zakup kompletnego motocykla. Zbierać części zawsze dobrze bo przy remoncie i tak sporo gratów leci do kosza. Zawsze cos sie wykorzysta a jak nie można sprzedać dalej. Trzymam kciuki za projekt.