Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet / FSM Reksio 1984 by Semmao - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Romet / FSM Reksio 1984 by Semmao (/showthread.php?tid=50949)



Romet / FSM Reksio 1984 by Semmao - Semmao - 08-08-2020 23:47:09

Hej, Hej panowie i panie!

udałem się na patrol po złomowcach celem namierzenia koła do Wigry, a trafiło mi się takie cacko! Uratowałem już z kontenera, który dziś miał jechać do huty Reksia i Smyka, tu się chwalę Reksiem.

Na złomie na wadze i już chwilę po u mnie:




Reksio 1984, został wyczyszczony przez moją ukochaną:



zmieniłem siodło, synek wybrał sobie gumy rączek i.... nauczył się dziś jeździć na rowerze! Pierwszy raz w życiu, mój syn jechał na rowerze, i to jakim!! Zabytkowy Romet jako pierwszy <3 duma rozpiera! Big Grin



Nr ramy w celach kronikarskich: 84.628160



W planach delikatne pogrzebanie, wymiana kiszek na mniej zajechane, naklejki i odblaski.

Jak się trafi poprzeczka, będę w niebo wzięty!

Pozdrowionka!


RE: Romet / FSM Reksio 1984 by Semmao - RaszkoV - 09-08-2020 12:43:51

Fajny Reksio, powodzenia w pracach! PS. Gdyby coś mam poprzeczkę, ale do lakierowania Wink


RE: Romet / FSM Reksio 1984 by Semmao - Semmao - 24-08-2020 09:54:37

(09-08-2020 12:43:51)RaszkoV napisał(a):  Fajny Reksio, powodzenia w pracach! PS. Gdyby coś mam poprzeczkę, ale do lakierowania Wink

Ile sobie życzysz kierowniku za to? Smile

Właśnie! Apropo wyposażenia tegoż rowerka, czy one miały bagażnik? Czy siedzisko było długie?

Pytanie też o błotniki, bo w internetach znalazłem dwie wersje, jedna z krótkimi błotnikami jak nad przednim kole mam, a druga z pełnymi, jak mam na tylnym. Jak to z tym było? loo