Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Czy przez wał ogar może być słaby i nie trzymać obrotów ? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: Czy przez wał ogar może być słaby i nie trzymać obrotów ? (/showthread.php?tid=50897)



Czy przez wał ogar może być słaby i nie trzymać obrotów ? - Szymon2004PL - 26-07-2020 12:06:36

Takie pytanko. Bo jak przejadę z 1km to zawsze gaśnie albo wariuje na obrotach natomiast jest ogólnie słaby i ledwo się toczy


RE: Czy przez wał ogar może być słaby i nie trzymać obrotów ? - Norweski Zomowiec - 26-07-2020 12:17:20

Może, ale nie musi, jak przeciwwaga się obróciła. Jednakże już w innym temacie pisałem, żebyś sprawdził kompresje ile barów generuje cylinder!


RE: Czy przez wał ogar może być słaby i nie trzymać obrotów ? - Szymon2004PL - 26-07-2020 12:18:34

Tylko że ja nie mam w pobliżu nigdzie mechaników musiałbym silnik oddać gdzieś bo do najbliższego mechanika mam z 15 km a on tyle nie dojedzie


RE: Czy przez wał ogar może być słaby i nie trzymać obrotów ? - Norweski Zomowiec - 26-07-2020 12:44:39

W rodzinie nie ma nikt samochodu, aby tylko na 30 min do serwisu sprawdzić kompresję....?